Ξεκινάει το 5ο Τουρνουά Ποδοσφαίρου Σιάτιστας

podosfairo_banner

Ο Δήμος Βοΐου και η Διοργανώτρια Επιτροπή των αγώνων του τουρνουά σας προσκαλούν στην τελετή έναρξης του 5ου Τουρνουά Ποδοσφαίρου Σιάτιστας την Τρίτη 21 Ιουνίου 2016 .

Πρόγραμμα

17:45 Αγιασμός

18:00 Έναρξη αγώνων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

           Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                            

            Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α1 –  ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ

ΟΜΑΔΑ Β1 –  ΚΑΤΩΙ

ΟΜΑΔΑ Α2 – ΝΤΟΠΙΑ

ΟΜΑΔΑ Β2 –  ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ

ΟΜΑΔΑ Α3 – ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ

ΟΜΑΔΑ Β3 –  ΑΓΙΟΣ ΜΟΔΙΣΤΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α4 – ΛΟΥΛΑΘΚΑ

ΟΜΑΔΑ Β4 –  ΚΡΥΨ  – ΦΛΑΞ

ΟΜΑΔΑ Α5 – COCA NOSTRA

ΟΜΑΔΑ Β5 –  ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

ΟΜΑΔΑ Α6 – WEST COAST

ΑΓΩΝΕΣ ΟΜΙΛΩΝ

ΟΜΙΛΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΕΣ

1

Α

ΤΡΙΤΗ 21-6-2016

18.00

Α1 – Α2 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – ΝΤΟΠΙΑ

2

Α

ΤΡΙΤΗ 21-6-2016

20.00

Α3 – Α4 ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ – ΛΟΥΛΑΘΚΑ

3

Α

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-6-16

18.00

Α5 – Α6 COCA NOSTRA – WEST COAST

4

Β

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-6-16

20.00

Β1 – Β2 ΚΑΤΩΙ – ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ

5

Β

ΠΕΜΠΤΗ 23-6-16

18.00

Β3 – Β4 ΑΓΙΟΣ ΜΟΔΙΣΤΟΣ – ΚΡΥΨ-ΦΛΑΞ

6

Α

ΠΕΜΠΤΗ 23-6-16

20.00

Α1 – Α3 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ

7

Α

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24-6-16

18.00

Α2 – Α5 ΝΤΟΠΙΑ – COCA NOSTRA

8

Α

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24-6-16

20.00

Α4 – Α6 ΛΟΥΛΑΘΚΑ – WEST COAST

ΣΑΒΒΑΤΟ 25-6-16

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-6-16

9

Β

ΔΕΥΤΕΡΑ 27-6-16

18.00

Β4 – Β5 ΚΡΥΨ – ΦΛΑΞ -ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

10

Β

ΔΕΥΤΕΡΑ 27-6-16

20.00

Β1 – Β3 ΚΑΤΩΙ – ΑΓΙΟΣ ΜΟΔΙΣΤΟΣ

11

Α

ΤΡΙΤΗ 28-6-16

18.00

Α3 – Α5 ΓΚΡΑΝΤ/ΡΙΑΚΟΣ –COCA NOSTRA

12

Α

ΤΡΙΤΗ 28-6-16

20.00

Α1  – Α4 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – ΛΟΥΛΑΘΚΑ

13

Α

ΤΕΤΑΡΤΗ 29-6-16

18.00

Α2 – Α6 ΝΤΟΠΙΑ – WEST COAST

14

Β

ΤΕΤΑΡΤΗ 29-6-16

20.00

Β2 – Β3 ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ – ΑΓ. ΜΟΔΙΣΤΟΣ

15

Β

ΠΕΜΠΤΗ 30-6-16

18.00

Β1 – Β5 ΚΑΤΩΙ – ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

16

Α

ΠΕΜΠΤΗ 30-6-16

20.00

Α1 – Α5 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – COCA NOSTRA

17

Α

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-7-16

18.00

Α3– Α6 ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ–WEST COAST

18

Α

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-7-16

20.00

Α2 – Α4 ΝΤΟΠΙΑ – ΛΟΥΛΑΘΚΑ

19

Β

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-7-16

18.00

Β3 – Β5 ΑΓΙΟΣ  ΜΟΔΙΣΤΟΣ – ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

20

Β

ΣΑΒΒΑΤΟ 2-7-16

20.00

Β2 – Β4 ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ – ΚΡΥΨ ΦΛΑΞ

21

Α

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-7-16

18.00

Α4 – Α5 ΛΟΥΛΑΘΚΑ – COCA NOSTRA

22

Α

ΚΥΡΙΑΚΗ 3-7-16

20.00

Α1 – Α6 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – WEST COAST

23

Α

ΔΕΥΤΕΡΑ 4-7-16

18.00

Α2 –Α3 ΝΤΟΠΙΑ – ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ

24

Β

ΔΕΥΤΕΡΑ 4-7-16

20.00

Β1 – Β4 ΚΑΤΩΙ – ΚΡΥΨ- ΦΛΑΞ

25

Β

ΤΡΙΤΗ 5-7-16

19.00

Β2 – Β5 ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ – ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

26

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8-7-16

18.00

1ος

1ος Α΄ΟΜΙΛΟΥ– 4ος  Β΄ΟΜΙΛΟΥ

27

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8-7-16

20.00

2ος

2ος Α΄ΟΜΙΛΟΥ – 3ος  Β΄ ΟΜΙΛΟΥ

28

ΣΑΒΒΑΤΟ  9-7-16

18.00

3ος

1ος  Β΄ ΟΜΙΛΟΥ – 4ος Α΄ΟΜΙΛΟΥ

29

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-7-16

20.00

4ος

2ος  Β΄ΟΜΙΛΟΥ – 3ος  Α΄ΟΜΙΛΟΥ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

30

ΤΕΤΑΡΤΗ  13-7-16

18.00

1ος

ΝΙΚΗΤΗΣ 1ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ        

 ΝΙΚΗΤΗΣ 2ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

31

ΤΕΤΑΡΤΗ 13 -7-16

20.00

2ος

ΝΙΚΗΤΗΣ 3ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

 ΝΙΚΗΤΗΣ 2ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

 ΤΕΛΙΚΟΣ

32

ΣΑΒΒΑΤΟ 17-7-16

19.00

ΝΙΚΗΤΗΣ  1ου  ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

ΝΙΚΗΤΗΣ  2ου  ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

Σχολιάστε