Πληροφορίες για τη διαδικασία της διενέργειας του δημοψηφίσματος της 5ης Ιουλίου – Τα Εκλογικά Τμήματα της Π.Ε. Κοζάνης

Με το Π.Δ. 38/2015 που δημοσιεύθηκε στο 63Α Τεύχος της Εφημερίδας της Κυβέρνησης προκηρύχθηκε δημοψήφισμα για κρίσιμο εθνικό θέμα για την Κυριακή 5 Ιουλίου 2015. Η Περιφερειακή Ενότητα Κοζάνης έχει προβεί σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες για την απρόσκοπτη διεξαγωγή του δημοψηφίσματος παρά το μικρό χρονικό διάστημα προετοιμασίας.

Για το δημοψήφισμα της 5ης Ιουλίου 2015 ισχύουν τα παρακάτω σύμφωνα με τις εγκυκλίους του ΥΠ.ΕΣ:

1. Η ψηφοφορία θα διεξαχθεί από  ώρα 07:00 έως και 19:00.
2. Η αναγνώριση των εκλογέων, για την άσκηση του εκλογικού τους δικαιώματος γίνεται με την αστυνομική τους ταυτότητα ή το διαβατήριο τους ή την άδεια οδήγησης ή το ατομικό βιβλιάριο υγείας, όλων των ασφαλιστικών ταμείων.
3. Οι εκλογείς εκφράζουν την απάντησή τους θέτοντας σταυρό προτίμησης εντός τετραγώνου που θα υπάρχει στο σχετικό ψηφοδέλτιο, με μελάνι μαύρης ή γαλάζιας απόχρωσης.
4. Η διαδικασία πραγματοποιείται στα ίδια εκλογικά τμήματα με τις ίδιες εφορευτικές επιτροπές και με τους αντιπροσώπους της δικαστικής αρχής και αναπληρωτές αυτών, που διεξήχθησαν και οι εθνικές εκλογές της 25ης Ιανουαρίου 2015.
5. Δεν θα συσταθούν εκλογικά τμήματα ετεροδημοτών και οι ετεροδημότες θα ψηφίζουν στα κοινά  εκλογικά τμήματα του τόπου κατοικίας εφόσον είχαν μέχρι 30-04-2015 εγγραφεί στους ειδικούς καταλόγους των ετεροδημοτών.
6. Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί με τους εκλογικούς καταλόγους της Β΄ αναθεώρησης (Μαρτίου – Απριλίου 2015)
7. Για το Νομό Κοζάνης συστάθηκαν 343 εκλογικά τμήματα στα οποία θα ψηφίσουν περίπου 163 χιλιάδες βασικοί εκλογείς. Επίσης στα εκλογικά τμήματα Κοζάνης θα ψηφίζουν 202 ετεροδημότες
8. Με απόφαση της Αντιπεριφερειάρχη έχουν καθοριστεί τα εκλογικά τμήματα και καταστήματα ψηφοφορίας για τη διενέργεια του δημοψηφίσματος. Στους εκλογείς θα γίνει γνωστό που ψηφίζουν από πρόγραμμα ψηφοφορίας  που θα εκδώσουν οι Δήμοι του Νομού, και από το διαδικτυακό τόπο του Υπουργείου Εσωτερικών www.ypes.gr στην ενότητα «Μάθε που ψηφίζεις».
9. Το βράδυ των εκλογών κάθε εισερχόμενο στην Περιφερειακή Ενότητα Κοζάνης τηλεγράφημα αποτελεσμάτων, θα μεταδοθεί  στο ΥΠ.ΕΣ τηλεφωνικά.
10. Τα αποτελέσματα του δημοψηφίσματος που αφορούν την Ενότητα μας θα μπορούν να τα παρακολουθούν οι πολίτες μέσα από την ιστοσελίδα της Π.Ε. Κοζάνης www.kozani.gr
11. Η συλλογή των αποτελεσμάτων  για ακόμα μία φορά θα διεξαχθεί από το προσωπικό που διαθέτει η Π.Ε. Κοζάνης χωρίς την συνδρομή εξωτερικών συνεργατών.

Ελπίζουμε για μια γρήγορη συγκέντρωση των αποτελεσμάτων, βασική προϋπόθεση όμως για αυτό θα αποτελέσει η γρήγορη εξαγωγή αποτελέσματος από τους Δικαστικούς Αντιπροσώπους των εκλογικών τμημάτων και η γρήγορη και σωστή αποστολή τηλεγραφημάτων. Συγχρόνως υπάρχει η δυνατότητα συλλογής αποτελεσμάτων μέσω κινητών τηλεφώνων από ορισμένα Εκλογικά Τμήματα που ορίζονται από το ΥΠ.ΕΣ. και την εταιρεία singularLogic.

Αναλυτικά γίνονται γνωστά παρακάτω, τα Εκλογικά Τμήματα της Π.Ε. Κοζάνης από την Δ/νση Διοικητικού-Οικονομικού της Π.Ε. Κοζάνης:

 


Α/Α ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΔΗΜΟΣ / ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

1

ΒΟΙΟΥ
ΑΣΚΙΟΥ

ΚΑΛΟΝΕΡΙ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΗ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ – ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΟΝΕΡΙΟΥ
50300, Καλονέριον

2

ΒΟΙΟΥ
ΑΣΚΙΟΥ

ΚΑΛΟΝΕΡΙ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΖΟΓΚΑ – ΑΝΝΑ
Εως : ΧΡΥΣΙΚΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΟΝΕΡΙΟΥ
50300, ΚΑΛΟΝΕΡΙΟΝ

3

ΒΟΙΟΥ
ΑΣΚΙΟΥ

ΓΑΛΑΤΙΝΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΕΞΙΟΥ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΓΟΥΣΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
1η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50300, Γαλατινή

4

ΒΟΙΟΥ
ΑΣΚΙΟΥ

ΓΑΛΑΤΙΝΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΛΩΛΗ – ΒΕΑΤΡΙΚΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
1η αίθουσα αριστερά της εισόδου
50300, Γαλατινή

5

ΒΟΙΟΥ
ΑΣΚΙΟΥ

ΓΑΛΑΤΙΝΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΖΟΥΡΙΝΑ – ΕΛΕΝΑ
Εως : ΠΑΤΣΙΑΔΑΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΕΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
1η αίθουσα αριστερά (Α” τάξη)
50300, ΓΑΛΑΤΙΝΗ

6

ΒΟΙΟΥ
ΑΣΚΙΟΥ

ΓΑΛΑΤΙΝΗ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΙΤΤΑ – ΘΑΛΕΙΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΚΩΣΤΑΡΑ – ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
Έως : ΚΩΣΤΑΡΑ – ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΝΕΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
3η αίθουσα δεξιά (Γ2 τάξη)
50300, ΓΑΛΑΤΙΝΗ

7

ΒΟΙΟΥ
ΑΣΚΙΟΥ

ΕΡΑΤΥΡΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΗ – ΣΟΥΛΤΑΝΑ
Εως : ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
ισόγειο, ανατολική πτέρυγα, 1η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50300, ΕΡΑΤΥΡΑ

8

ΒΟΙΟΥ
ΑΣΚΙΟΥ

ΕΡΑΤΥΡΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΑΚΑΚΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
ισόγειο, δυτική πτέρυγα, 1η αίθουσα αριστερά της εισόδου
50300, ΕΡΑΤΥΡΑ

9

ΒΟΙΟΥ
ΑΣΚΙΟΥ

ΕΡΑΤΥΡΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΕΣΣΙΑΝΗ – ΓΛΥΚΕΡΙΑ
Εως : ΨΩΡΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
ισόγειο, ανατολική πτέρυγα, 2η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50300, ΕΡΑΤΥΡΑ

10

ΒΟΙΟΥ
ΑΣΚΙΟΥ

ΝΑΜΑΤΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΕΞΙΟΥ – ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Εως : ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗ – ΕΥΣΤΑΘΙΑ

Παλιό Δημοτικό Σχολείο Ναμάτων
50300, Νάματα

11

ΒΟΙΟΥ
ΑΣΚΙΟΥ

ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΕΞΙΟΥ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Εως : ΚΩΤΣΙΚΑΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ

Δημοτικό Σχολείο Πελεκάνου
1η αίθουσα αριστερά
50300, Πελεκάνος

12

ΒΟΙΟΥ
ΑΣΚΙΟΥ

ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΓΓΑ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Εως : ΧΟΥΝΤΟΥΛΕΣΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Πελεκάνου
1η αίθουσα δεξιά
50300, Πελεκάνος

13

ΒΟΙΟΥ
ΑΣΚΙΟΥ

ΣΙΣΑΝΙΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΙΔΟΥ – ΕΡΜΟΦΙΛΗ
Εως : ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ

Καφενείο Σιδέρη Θεοχάρη
50300, Σισάνιον

14

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗ – ΧΡΥΣΑΝΘΗ
Εως : ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ – ΖΩΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Ανατολική είσοδος, 1η αίθουσα αριστερά
50001, ΝΕΑΠΟΛΗ

15

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ – ΑΝΤΙΓΟΝΗ
Εως : ΜΟΥΤΣΟΥΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1η αίθουσα δεξιά της κεντρικής (νότιας εισόδου)
50001, ΝΕΑΠΟΛΗ

16

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

1)Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΠΑΖΙΩΤΑ – ΕΡΜΙΟΝΗ
Εως : ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ – ΚΥΡΙΑΚΗ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς του Αστυνομικού Τμήματος Νεάπολης

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
δεξιά είσοδος, δεξιά αίθουσα ισογείου
50001, ΝΕΑΠΟΛΗ

17

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

1)ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ
2)ΝΕΑΠΟΛΗΣ

1)Οι Βασικοί Εκλογείς του συνοικισμού Μελιδονίου
Από : ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΤΥΠΑΔΗΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
2)Βασικοί Εκλογείς
Από : ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Εως : ΨΩΜΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
αριστερή είσοδος, δεξιά αίθουσα ισογείου
50001, ΝΕΑΠΟΛΗ

18

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΗΔΟΝΟΧΩΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΙΒΑΖΗ – ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΜΑΛΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΗΔΟΝΟΧΩΡΙΟΥ
50001, ΑΗΔΟΝΟΧΩΡΙ

19

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΛΙΑΚΜΩΝΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΥ – ΟΥΡΑΝΙΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΑΚΜΩΝΟΣ
1η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50001, ΑΛΙΑΚΜΩΝ

20

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΞΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΧΑΤΖΗΘΩΜΑΣ – ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΞΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
50001, ΑΞΙΟΚΑΣΤΡΟ

21

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΑΣΠΡΟΥΛΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΣΠΡΟΥΛΑΣ
50001, ΑΣΠΡΟΥΛΑ

22

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΒΕΛΑΝΙΔΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΑΝΙΔΙΑΣ
50001, ΒΕΛΑΝΙΔΙΑ

23

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΔΡΥΟΒΟΥΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΔΟΥ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΥΟΒΟΥΝΟΥ
αίθουσα αριστερά της εισόδου
50003, ΔΡΥΟΒΟΥΝΟ

24

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΛΕΥΚΟΘΕΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΔΑΜ
Εως : ΧΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΟΘΕΑΣ
50002, ΛΕΥΚΟΘΕΑ

25

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΟΥ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΧΑΣΙΩΤΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ – ΘΩΜΑΣ
Έως : ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ – ΘΩΜΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΟΥ
50001, ΜΕΣΟΛΟΓΓΟΣ

26

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΜΟΛΟΧΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Εως : ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΟΥ – ΠΑΡΘΕΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΛΟΧΑΣ
50001, ΜΟΛΟΧΑ

27

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΕΠΟΝΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΕΞΙΑΔΗ – ΘΕΟΔΩΡΑ
Εως : ΨΟΥΝΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΠΟΝΙΑΣ
50001, ΠΕΠΟΝΙΑ

28

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
Εως : ΧΑΤΖΗ – ΕΥΤΥΧΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ
50001, ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ

29

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΧΩΜΑΤΑΣ – ΠΑΥΛΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
50001, ΠΛΑΤΑΝΙΑ

30

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΟΛΥΛΑΚΚΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ
Εως : ΧΩΡΙΑΤΗΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΛΥΛΑΚΚΟΥ
50001, ΠΟΛΥΛΑΚΚΟΣ

31

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΥΛΩΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Εως : ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΩΡΙΟΥ
50001, ΠΥΛΩΡΙ

32

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΣΗΜΑΝΤΡΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΗΜΑΝΤΡΟΥ
50001, ΣΗΜΑΝΤΡΟ

33

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Εως : ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ – ΕΡΜΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
52200, ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΟΝ

34

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΤΡΑΠΕΖΙΤΣΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ – ΑΘΗΝΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΒΙΡΓΙΝΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΑΠΕΖΙΤΣΗΣ
50001, ΤΡΑΠΕΖΙΤΣΑ

35

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΜΠΑΤΖΗ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ – ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ
50001, ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ

36

ΒΟΙΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΧΟΡΗΓΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ – ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΟΡΗΓΟΥ
50001, ΧΟΡΗΓΟΣ

37

ΒΟΙΟΥ
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΟΡΙΤΣΑ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΚΥΡΟΠΛΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γυμνάσιο Πενταλόφου
1η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50007, Πεντάλοφος

38

ΒΟΙΟΥ
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΖΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΑΚΗ – ΟΥΡΑΝΙΑ

Λύκειο Πενταλόφου
1η αίθουσα αριστερά της εισόδου
50007, Πεντάλοφος

39

ΒΟΙΟΥ
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΑΓΙΑ ΣΩΤΗΡΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΧΑΤΖΗΣ – ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Δημοτικό Σχολείο Αγίας Σωτήρας
50007, Αγία Σωτήρα

40

ΒΟΙΟΥ
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΒΥΘΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΑΚΙΔΗ – ΠΕΛΑΓΙΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΒΥΘΟΣ, 50007

41

ΒΟΙΟΥ
ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΛΟΦΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΓΟΥΣΙΑ – ΜΑΡΘΑ
Εως : ΦΙΚΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Δημοτικό Σχολείο Διλόφου
50007, Δίλοφον

42

ΒΟΙΟΥ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΑΝΗ – ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
Εως : ΓΟΥΤΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2ο Δημοτικό Σχολείο
ισόγειο, ανατολική πτέρυγα
50300, Σιάτιστα

43

ΒΟΙΟΥ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΓΡΑΒΑ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΖΑΧΟΜΗΤΡΟΥ – ΜΑΡΙΑ

2ο Δημοτικό Σχολείο
ισόγειο, δυτική πτέρυγα
50300, Σιάτιστα

44

ΒΟΙΟΥ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

1)Βασικοί ΕκλογείςΑπό : ΖΒΙΓΓΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΚΑΡΑΚΩΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς του Αστυνομικού Τμήματος Σιάτιστας

1ος Παιδικός Σταθμός
50300, Σιάτιστα

45

ΒΟΙΟΥ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΑΡΑΛΑΓΙΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΛΑΔΑΣ – ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

Γυμνάσιο «Γεώργιος Παπαγεωργίου»
1ος όροφος,αίθουσα αριστερά της εισόδου
50300, Σιάτιστα

46

ΒΟΙΟΥ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΖΑΡΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΜΠΖΙΩΤΗΣ – ΧΑΡΙΛΑΟΣ

Γυμνάσιο «Γεώργιος Παπαγεωργίου»
1ος όροφος,αίθουσα δεξιά της εισόδου
50300, Σιάτιστα

47

ΒΟΙΟΥ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΠΗΤΣΙΑΚΑ – ΦΩΤΕΙΝΗ
Εως : ΠΑΠΑ – ΦΩΤΕΙΝΗ

1ο Δημοτικό Σχολείο
αίθουσα δεξιά της εισόδου
50300, Σιάτιστα

48

ΒΟΙΟΥ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΣΑΜΑΡΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1ο Δημοτικό Σχολείο
αίθουσα αριστερά της εισόδου
50300, Σιάτιστα

49

ΒΟΙΟΥ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΣΑΜΑΡΑΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΤΖΗΤΣΟΥ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΠΑΛ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ «ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΙΠΟΣ»
ΣΙΑΤΙΣΤΑ, 50300

50

ΒΟΙΟΥ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΤΖΙΑΝΑΜΠΕΤΗ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ – ΤΑΤΙΑΝΑ

Γυμνάσιο «Γεώργιος Παπαγεωργίου»
αίθουσα αριστερά της εισόδου
50300, Σιάτιστα

51

ΒΟΙΟΥ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΤΣΙΓΑΝΗ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΩΤΤΑΣ – ΧΡΙΣΤΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΖΗΚΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Έως : ΣΕΡΕΦΑ – ΑΝΝΑ

Λύκειο «Γεώργιος Παπαγεωργίου»
αίθουσα δεξιά της εισόδου
50300, Σιάτιστα

52

ΒΟΙΟΥ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΧΑΤΖΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
1η αίθουσα
50300, ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΝ

53

ΒΟΙΟΥ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΒΑΡΒΕΡΗ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ – ΕΡΙΦΥΛΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
50300, ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΝ

54

ΒΟΙΟΥ
ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΦΝΕΡΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΓΑΤΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Εως : ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ – ΣΟΦΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Δαφνερού
50300, Δαφνερό

55

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Εως : ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ – ΠΑΡΘΕΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ (ΝΕΑ ΠΤΕΡΥΓΑ)
1η αίθουσα αριστερά της εισόδου
50002, ΤΣΟΤΥΛΙ

56

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ
Εως : ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Γυμνάσιο Τσοτυλίου
1η αίθουσα αριστερά της εισόδου
50002, Τσοτύλι

57

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Εως : ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ – ΚΑΛΙΟΠΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΛΙΑΝΟΥ – ΜΑΡΙΑ
Έως : ΛΙΑΝΟΥ – ΜΑΡΙΑ

Γυμνάσιο Τσοτυλίου
1η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50002, Τσοτύλι

58

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ – ΣΟΦΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Αγίων Θεοδώρων
50002, Άγιος Θεόδωρος

59

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ Αγίων Αναργύρων
50002, Άγιοι Ανάργυροι

60

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΑΝΘΟΥΣΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΙΕΡΟΘΕΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
50002, ΑΝΘΟΥΣΑ

61

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Εως : ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Ανθοχωρίου
50002, Ανθοχώριον

62

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ
Εως : ΚΡΙΚΕΛΗ – ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ
1η αίθουσα αριστερά της εισόδου
50008, ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

63

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΕΒΕΝΤΗ – ΣΟΦΙΑ
Εως : ΧΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ
1η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50008, ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

64

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΒΟΥΧΩΡΙΝΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΙΑΠΟΥΛΙΟΥ – ΑΓΟΡΟΥ
Εως : ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΥ – ΖΩΙΤΣΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΧΩΡΙΝΑΣ
50002, ΒΟΥΧΩΡΙΝΑ

65

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΒΡΟΝΤΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΒΡΟΝΤΗΣ
50002, ΒΡΟΝΤΗ

66

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΔΑΜΑΣΚΗΝΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΧΑΤΖΟΥΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Δαμασκηνιάς
50002, Δαμασκηνιά

67

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΔΑΦΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΕΦΑΝΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Δάφνης
50002, Δάφνη

68

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΔΙΧΕΙΜΑΡΡΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ – ΑΝΕΣΤΗΣ
Εως : ΨΩΜΑΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ

Δημοτικό Σχολείο Διχείμαρρου
50002, Διχείμαρρον

69

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Δραγασιάς
50002, Δραγασιά

70

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΖΩΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗ

Δημοτικό Σχολείο Ζώνης
50002, Ζώνη

71

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΚΛΕΙΣΩΡΕΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΣΤΕΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ – ΜΑΡΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Κλεισωρείας
50002, Κλεισώρεια

72

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΚΟΡΥΦΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΧΑΤΣΙΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Δημοτικό Σχολείο Κορυφής
50002, Κορυφή

73

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΚΡΙΜΗΝΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΕΞΙΟΥ – ΠΟΛΥΞΕΝΗ
Εως : ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Κριμηνίου
50002, Κριμήνιον

74

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΛΙΚΝΑΔΩΝ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΒΑΡΣΑΚΗ – ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Εως : ΧΩΤΙΔΟΥ – ΝΑΣΤΑ

Δημοτικό Σχολείο Λικνάδων
50002, Λικνάδες

75

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΛΟΥΒΡΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΡΑΦΙΩΤΟΥ – ΑΘΗΝΑ
Εως : ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ – ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

Δημοτικό Σχολείο Λούβρης
50002, Λούβρη

76

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΛΟΥΚΟΜΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Εως : ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΙΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Πολιστικό Κέντρο Λουκομίου
50002, Λουκόμιον

77

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΜΟΡΦΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΒΑΖΥΡΙΑΝΗ – ΜΑΡΙΑ
Εως : ΧΑΡΙΣΣΙΟΥ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Δημοτικό Σχολείο Μόρφης
50002, Μόρφη

78

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΟΜΑΛΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΨΟΥΝΟΥ – ΚΛΕΟΝΙΚΗ

Δημοτικό Σχολείο Ομαλής
50002, Ομαλή

79

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΠΛΑΚΙΔΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΑΡΑΜΕΣΥΝΗΣ – ΣΤΕΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Δημοτικό Σχολείο Πλακίδας
50002, Πλακίδα

80

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΠΟΛΥΚΑΣΤΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΨΟΥΝΟΥ – ΧΡΥΣΑΝΘΗ

Δημοτικό Σχολείο Πολυκαστάνου
50002, Πολυκάστανον

81

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΘΙΜΟΥ – ΑΓΟΡΗ
Εως : ΧΟΥΤΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Ροδοχωρίου
50002, Ροδοχώριον

82

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΧΑΛΚΙΑΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

Δημοτικό Σχολείο Σταυροδρομίου
50002, Σταυροδρόμιον

83

ΒΟΙΟΥ
ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΑΜΠΟΥΡΤΖΙΔΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΑΖΑΡΟΣ

Δημοτικό Σχολείο Χρυσαυγής
50002, Χρυσαυγή

84

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΜΗΤΣΑΛΗ – ΕΥΓΕΝΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Αίθουσα αριστερά της κεντρικής εισόδου
50200, ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

85

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΙΑ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
Αίθουσα δεξιά της κεντρικής εισόδου
50200, ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

86

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΕΡΜΑΚΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΔΡΕΟΥ – ΣΟΦΙΑ
Εως : ΚΩΤΤΗΣ – ΣΩΚΡΑΤΗΣ

Δημοτικό Σχολείο Ερμακιάς
Αίθουσα δεξιά της κυρίας εισόδου
50200, Ερμακιά

87

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΕΡΜΑΚΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΙΟΥ – ΘΕΟΠΙΣΤΗ
Εως : ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Ερμακιάς
Αίθουσα δεξιά της δευτερευούσης εισόδου
50200, Ερμακιά

88

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΑΒΡΑΑΜ
Εως : ΚΩΦΙΔΟΥ – ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δυτική αίθουσα
50200, ΚΑΡΥΟΧΩΡΙ

89

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΓΟΘΗΡΙΑΝΟΥ – ΠΑΡΘΕΝΑ
Εως : ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ – ΡΕΩΖΥΛΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Ανατολική αίθουσα
50200, ΚΑΡΥΟΧΩΡΙ

90

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΣΠΗΛΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΠΗΛΙΑΣ
50200, Σπηλιά

91

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΒΕΡΜΙΟΥ

ΚΟΜΝΗΝΩΝ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΓΕΝΟΒΕΦΑ
Εως : ΚΩΤΣΛΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Κεντρική είσοδος, 1η αίθουσα αριστερά
50006, ΚΟΜΝΗΝΑ

92

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΒΕΡΜΙΟΥ

ΚΟΜΝΗΝΩΝ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΣΑΛΤΟΥΡΙΔΟΥ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Κεντρική είσοδος, 1η αίθουσα δεξιά
50006, ΚΟΜΝΗΝΑ

93

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΒΕΡΜΙΟΥ

ΚΟΜΝΗΝΩΝ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΣΑΜΑΡΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Κεντρική είσοδος, 2η αίθουσα δεξιά
50006, ΚΟΜΝΗΝΑ

94

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΒΕΡΜΙΟΥ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΕΡΙΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΛΙΑΚΑΚΟΥ – ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
Ισόγειο, αίθουσα δεξιά
50200, ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΝ

95

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΒΕΡΜΙΟΥ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΒΡΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – ΣΑΒΒΑΣ
Εως : ΨΩΜΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
Ισόγειο, αίθουσα αριστερά
50200, ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΝ

96

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΒΕΡΜΙΟΥ

ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΙΒΑΖΙΔΗΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ
Εως : ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ – ΦΩΤΕΙΝΗ

Πρώην κοινοτικό κατάστημα
Ισόγειο
50006, Μεσόβουνον

97

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΒΕΡΜΙΟΥ

ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΑΛΑΝΗ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΧΡΥΣΙΔΟΥ – ΧΑΡΙΤΟΥΛΑ

Πρώην κοινοτικό κατάστημα
1ος όροφος
50006, Μεσόβουνον

98

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΒΕΡΜΙΟΥ

ΠΥΡΓΩΝ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΘΕΑΝΩ
Εως : ΜΩΥΣΙΔΟΥ – ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΩΝ
1η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50006, ΠΥΡΓΟΙ

99

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΒΕΡΜΙΟΥ

ΠΥΡΓΩΝ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΟΥ – ΣΟΝΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΩΝ
1η αίθουσα αριστερά της εισόδου
50006, ΠΥΡΓΟΙ

100

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΒΛΑΣΤΗΣ

ΒΛΑΣΤΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΒΛΑΣΤΗΣ
50009, Βλάστη

101

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΒΛΑΣΤΗΣ

ΒΛΑΣΤΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΖΑΡΙΔΗ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΒΛΑΣΤΗΣ
50009, Βλάστη

102

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

ΕΜΠΟΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ – ΑΒΡΑΑΜ
Εως : ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ – ΠΑΡΘΕΝΑ

Γυμνάσιο Εμπορίου – Αναρράχης
1η αίθουσα αριστερά
50005, ΕΜΠΟΡΙΟ

103

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

ΕΜΠΟΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΙΚΗ – ΦΑΝΗ
Εως : ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ – ΕΛΕΝΗ

Γυμνάσιο Εμπορίου – Αναρράχης
2η αίθουσα αριστερά
50005, ΕΜΠΟΡΙΟ

104

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

ΕΜΠΟΡΙΟΥ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΕΙΝΟΥΔΗ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΜΑΡΙΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ
Έως : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΡΑΛΙΤΣΑ

Γυμνάσιο Εμπορίου – Αναρράχης
3η αίθουσα αριστερά
50005, ΕΜΠΟΡΙΟ

105

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΑΜ – ΜΑΡΙΑΝΑ
Εως : ΚΩΤΣΙΔΟΥ – ΣΥΜΕΛΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ
3η αίθουσα δεξιά
50005, ΑΝΑΡΡΑΧΗ

106

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Εως : ΠΟΚΙΑΚΗ – ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ
4η αίθουσα δεξιά
50005, ΑΝΑΡΡΑΧΗ

107

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΡΑΛΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Εως : ΨΩΜΑΣ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
β) Ετεροδημότες
Από : ΗΛΙΑ – ΕΥΘΥΜΙΑ
Έως : ΣΚΑΡΑΚΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ
5η αίθουσα δεξιά
50005, ΑΝΑΡΡΑΧΗ

108

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

ΑΡΔΑΣΣΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΜΑΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΟΛΓΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΗΣ
Άνω όροφος
50200, ΑΡΔΑΣΣΑ

109

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

ΑΡΔΑΣΣΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ – ΔΑΜΙΑΝΟΣ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΔΑΣΣΗΣ
Κάτω όροφος
50200, ΑΡΔΑΣΣΑ

110

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

ΑΡΔΑΣΣΑΣ
ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΔΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΧΡΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
50005, ΚΡΥΟΒΡΥΣΗ

111

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΗΡΟΖΗ – ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΛΟΥΣΙΟΥ – ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ
Αίθουσα αριστερά της εισόδου
50005, ΜΗΛΟΧΩΡΙ

112

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΔΙΚΟΥ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ – ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ
Αίθουσα δεξιά της εισόδου
50005, ΜΗΛΟΧΩΡΙ

113

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

ΦΟΥΦΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΙΑ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Εως : ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΠΕΤΡΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΟΥΦΑ
Αίθουσα δεξιά
50005, ΦΟΥΦΑΣ

114

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

ΦΟΥΦΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΝΑΚΟΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΨΑΡΡΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΟΥΦΑ
Αίθουσα αριστερά
50005, ΦΟΥΦΑΣ

115

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔOΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΑΒΡΑΑΜ
Εως : ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ – ΣΜΑΡΩ

2ο ΕΠΑΛ (ΠΡΩΗΝ 5ο ΔΗΜΟΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ)
ισόγειο, δίπλα στο Γυμναστήριο, δεξιά της εισόδου,οδός
25ης ΜΑΡΤΙΟΥ 6, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

116

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔOΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΒΑΜΒΑ – ΜΑΡΙΑ
Εως : ΔΑΓΚΙΝΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ

1ο ΔΗΜΟΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ισόγειο, κεντρική είσοδος, αίθουσα δεξιά,οδός 25ης Μαρτίου, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

117

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔOΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
Εως : ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ – ΦΙΛΑΡΕΤΗ

1ο ΔΗΜΟΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ισόγειο, δυτική είσοδος,3η αίθουσα αριστερά,οδός
25ης Μαρτίου, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

118

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔOΣ

1)Βασικοί ΕκλογείςΑπό : ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΚΕΡΧΑΝΑΝΤΖΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς του Αστυνομικού Τμήματος Πτολεμαίδας

1ο ΔΗΜΟΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ισόγειο, δυτική είσοδος,4η αίθουσα αριστερά,οδός
25ης Μαρτίου, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

119

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔOΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΕΣΑΡΑΚΑ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΚΥΠΤΗΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

2ο ΕΠΑΛ (ΠΡΩΗΝ 5ο ΔΗΜΟΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ)
ισόγειο, δίπλα στο Γυμναστήριο, δεξιά της εισόδου,οδός
25ης ΜΑΡΤΙΟΥ 6, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

120

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔOΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΥΡΑΤΖΗ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΜΑΡΕΤΣΟΣ – ΖΗΣΗΣ

1ο Κ 2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ισόγειο,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 1, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

121

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔOΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΡΙΝΗ – ΣΟΦΙΑ
Εως : ΜΥΣΤΕΓΝΙΩΤΗ – ΑΣΗΜΕΝΙΑ

1ο Κ 2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ισόγειο,
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 1, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

122

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔOΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΩΡΑΙΤΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΝΘΗ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ανατολική είσοδος, δεξιά αίθουσα Ε2
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 33, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

123

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔOΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΠΑΝΤΕΛΗΣ
Εως : ΣΑΒΒΑΚΗΣ – ΣΑΒΒΑΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
κεντρική είσοδος, δεξιά, αίθουσα Α1
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 33, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

124

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔOΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΣΑΒΒΙΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΣΥΝΑΠΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
κεντρική είσοδος, δεξιά, αίθουσα Α2
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 33, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

125

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔOΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ – ΜΑΡΙΑΝΘΗ
Εως : ΤΣΟΜΠΟ – ΟΛΤΙ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
κεντρική είσοδος, αριστερά, αίθουσα Α
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 33, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

126

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔOΣ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΤΣΟΡΑΚΛΙΔΗΣ – ΛΑΖΑΡΟΣ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΣΟΦΙΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΑΜΠΕΡΙΑΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Έως : ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ανατολική είσοδος, αριστερά, αίθουσα Γ2
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 33, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

127

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝH

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΑΛΕΞΗΣ
Εως : ΒΛΑΧΟΥ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Αίθουσα δεξιά της εισόδου,οδός Διοικητηρίου, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

128

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝH

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΒΟΙΤΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΕΣΠΕΡΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς του Τμήματος Δίωξης Παράνομης Μετανάστευσης Πτολεμαίδας

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Αίθουσα αριστερά της εισόδου,οδός Διοικητηρίου, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

129

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝH

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΚΑΛΦΑΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
Αριστερά της κυρίας εισόδου, δίπλα στη βιβλιοθήκη, ισόγειο,οδός
ΤΕΡΜΑ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ, 50200

130

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝH

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΚΑΜΠΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς του Τμήματος Ασφάλειας Πτολεμαίδας

3ο ΤΕΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
1η αίθουσα αριστερά της εισόδου, ισόγειο,οδός
Τέρμα Μικράς Ασίας, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

131

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝH

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΟΥΣΗ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΜΕΤΑΞΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
2η αίθουσα δεξιά της εισόδου, ισόγειο, οδός Διοικητηρίου, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

132

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝH

1)Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΕΤΣΙΟΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
Εως : ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΡΘΕΝΑ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς του Τμήματος Τροχαίας Πτολεμαίδας

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα Α2, αριστερά της εισόδου
ΤΕΡΜΑ Μ. ΑΣΙΑΣ 0, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

133

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝH

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΜΑΡΙΝΑ
Εως : ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα ΣΤ3
ΤΕΡΜΑ Μ. ΑΣΙΑΣ 0, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

134

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝH

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΣΑΝΔΑΛΙΔΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Εως : ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα Δ1,δεξιά της εισόδου
ΤΕΡΜΑ Μ. ΑΣΙΑΣ 0, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

135

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝH

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΤΣΑΝΤΖΙΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Εως : ΨΥΧΟΥΔΑΚΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΚΟΥΚΑΚΗ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Έως : ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα Γ1,δεξιά της εισόδου
ΤΕΡΜΑ Μ. ΑΣΙΑΣ 0, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

136

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Εως : ΒΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ – ΡΕΒΕΚΑ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα Α1, αριστερά της εισόδου
Παυλίδη – Αδαμοπούλου 9, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

137

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΒΕΒΗΛΟΥ – ΠΑΡΘΕΝΑ
Εως : ΕΣΠΕΡΙΔΟΥ – ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα Α2,δεξιά της εισόδου
Παυλίδη – Αδαμοπούλου 9, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

138

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΛΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα Β4, αριστερά της δυτικής εισόδου, οδός
Γουμεράς, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

139

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
Κεντρική είσοδος, 1η αίθουσα δεξιά, ισόγειο, αίθουσα Γυμναστικής, Οδός
ΚΑΡΑΖΑΝΟΥ 1, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

140

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΟΥΣΗ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΜΑΝΩΛΗ – ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
είσοδος, αίθουσα δεξιά, ισόγειο, εργαστήριο Τεχνολογίας , Οδός
ΚΑΡΑΖΑΝΟΥ 1, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

141

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΡΑΓΚΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ
Εως : ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΑΡΙΑ

Κτίριο ΙΕΚ
1η αίθουσα αριστερά της εισόδου, αίθουσα απέναντι από το κυλικείο του σχολείου, ισόγειο, οδός
Καραζάνου 1, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

142

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΞΕΝΙΔΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΠΕΤΚΙΔΟΥ – ΜΑΛΑΜΑΤΗ

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα Β1, αριστερά της εισόδου,οδός
Καραζάνου 1, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

143

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΕΤΜΕΖΑ – ΣΟΦΙΑ
Εως : ΣΟΥΡΑΙΛΟΒΑ – ΜΑΡΙΑ

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα Α2,δεξιά της εισόδου, οδός
Καραζάνου 1, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

144

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΤΣΕΡΠΕ – ΕΥΤΕΡΠΗ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα Φυσικής, δεξιά της εισόδου
Π. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ 44, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

145

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Έως : ΣΠΑΝΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων, αριστερά της εισόδου
Π. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ 44, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

146

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
Εως : ΚΑΥΜΑΣ – ΤΡΥΦΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ
1η αίθουσα
50200, ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑ

147

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ – ΑΡΓΥΡΩ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ
2η αίθουσα
50200, ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑ

148

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΚΩΤΣΙΔΟΥ – ΠΑΡΘΕΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ)
Αίθουσα δεξιά
50200, ΓΑΛΑΤΕΙΑ

149

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΖΟΓΛΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΨΑΘΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ)
Αίθουσα αριστερά
50200, ΓΑΛΑΤΕΙΑ

150

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΔΡΟΣΕΡΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΕΡΟΖΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Εως : ΨΥΡΡΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δημοτικό Σχολείο Δροσερού
50200, Δροσερόν

151

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΚΑΡΔΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΙΔΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΧΡΗΣΤΟΣ

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ)
Ισόγειο, αίθουσα ολοήμερου, δεξιά της εισόδου
50200, ΚΑΡΔΙΑ

152

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΚΑΡΔΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΙΑΓΚΑ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Εως : ΨΑΡΡΗ – ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΚΑΡΔΙΑΣ)
Ισόγειο, αίθουσα εκδηλώσεων, αριστερά της εισόδου
50200, ΚΑΡΔΙΑ

153

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΚΟΜΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ – ΟΛΓΑ
Εως : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ – ΧΡΥΣΗ

6ο Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαϊδας
Ισόγειο, αίθουσα Δ1, οδός
Δημοκρατίας 1, 502 00, Πτολεμαϊδα

154

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΚΟΜΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΒΔΟΥ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΑ

6ο Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαϊδας
Ισόγειο, αίθουσα Β2, οδός
Δημοκρατίας 1, 502 00, Πτολεμαϊδα

155

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΚΟΜΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΕΓΙΟΣ – ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Εως : ΨΑΡΡΑΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

6ο Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαϊδας
Ισόγειο, αίθουσα Α1, οδός
Δημοκρατίας 1, 502 00, Πτολεμαϊδα

156

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
Αριστερά της εισόδου
ΜΑΥΡΟΠΗΓΗ, 50200

157

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ – ΑΓΑΘΟΝΙΚΟΣ
Εως : ΨΑΡΡΑΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ
Δεξιά της εισόδου
ΜΑΥΡΟΠΗΓΗ, 50200

158

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΜΠΡΕΛΛ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ
50200, ΟΛΥΜΠΙΑΣ

159

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΝΑΖΙΦΗ – ΦΑΝΗ
Εως : ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ – ΠΑΛΑΣΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ
50200, ΟΛΥΜΠΙΑΣ

160

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
50200, ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ

161

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΠΕΡΔΙΚΚΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ – ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ
Εως : ΘΕΟΧΑΡΗ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα Α δεξιά της εισόδου
50200, ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ

162

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΠΕΡΔΙΚΚΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΙΓΝΑΤΙΔΟΥ – ΕΥΑΝΘΙΑ
Εως : ΛΥΠΙΡΙΔΟΥ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα Β δεξιά της εισόδου
50200, ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ

163

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΠΕΡΔΙΚΚΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΓΙΕΡ – ΣΟΦΙΑ
Εως : ΠΥΡΤΣΕΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ
Ισόγειο, αίθουσα τραπεζαρίας δεξιά της εισόδου
50200, ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ

164

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΠΕΡΔΙΚΚΑ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΡΑΝΤΟΓΛΟΥ – ΣΕΒΑΣΤΗ
Εως : ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ – ΟΛΓΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως : ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ
Άνω όροφος, αίθουσα ΣΤ” έναντι κλιμακοστασίου
50200, ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ

165

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΠΡΟΑΣΤEΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΗ – ΕΥΓΕΝΙΑ
Εως : ΜΠΟΥΡΤΖΟΥ – ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
1η αίθουσα αριστερά της εισόδου
50200, ΠΡΟΑΣΤΙΟΝ

166

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΠΡΟΑΣΤEΙΟΥ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΟΥ – ΣΟΥΛΤΑΝΑ
Εως : ΨΑΡΡΑΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΖΩΤΟΥ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
Έως : ΦΩΤΕΙΝΑΤΟΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
1η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50200, ΠΡΟΑΣΤΙΟΝ

167

ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΠΤΕΛΕΩΝΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΚΑΤΙΝΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΑ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΟΣ
Ισόγειο, αίθουσα Α2, οδός Δημοκρατίας 1
Δημοκρατίας 1, 50200, ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

168

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΙΑΝΗΣ

ΑΙΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΚΟΤΑΚΗ – ΣΤΕΛΛΑ
Εως : ΖΩΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Γυμναστήριο Δημοτικού Σχολείου
50004, Αιανή

169

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΙΑΝΗΣ

ΑΙΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΗΛΙΑΔΟΥ – ΣΟΥΣΑΝΑ
Εως : ΜΑΤΟΥΛΑΣ – ΛΑΖΑΡΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΑΝΗΣ
Νέα πτέρυγα, ισόγειο, 1η αίθουσα δεξιά, νότια είσοδος
50004, ΑΙΑΝΗ

170

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΙΑΝΗΣ

ΑΙΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΠΟΥΡΝΑΡΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΑΝΗΣ Νέα πτέρυγα
ισόγειο, αίθουσα αριστερά, νότια είσοδος
50004, ΑΙΑΝΗ

171

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΙΑΝΗΣ

ΑΙΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΡΑΠΠΟΥ – ΕΥΔΟΚΙΑ
Εως : ΧΡΥΣΟΓΕΝΗ – ΒΑΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΙΑΝΗΣ
Νέα πτέρυγα, ισόγειο, 2η αίθουσα δεξιά, νότια είσοδος
50004, ΑΙΑΝΗ

172

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΙΑΝΗΣ

ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ – ΞΑΝΘΙΠΗ
Εως : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Κοινοτικό Κατάστημα Αγίας Παρασκευής
Αίθουσα 1ου ορόφου
50100, Αγία Παρασκευή

173

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΙΑΝΗΣ

ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΙΝΑ – ΟΥΡΑΝΙΑ

Κοινοτικό Κατάστημα Αγίας Παρασκευής
Αίθουσα ισογείου
50100, Αγία Παρασκευή

174

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΙΑΝΗΣ

ΚΕΡΑΣΙΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Εως : ΤΡΥΓΟΥΤΗ – ΣΟΦΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Κερασέας
50004, Κερασέα

175

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΙΑΝΗΣ

ΚΤΕΝΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΒΛΑΧΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΦΤΑΚΑ – ΒΑΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Κτενίου
50004, Κτένιον

176

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΙΑΝΗΣ

ΡΟΔΙΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΨΑΡΡΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΙΑΝΗΣ
50100, Ροδιανή

177

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΙΑΝΗΣ

ΡΥΜΝΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΕΞΙΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΑ
Εως : ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

Πολιτιστικό Κέντρο Ρυμνίου
50500, Ρύμνιον

178

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΙΑΝΗΣ

ΧΡΩΜΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΦΩΤΟΥΛΑΣ – ΦΩΤΙΟΣ

Κτίριο Πολλαπλών Χρήσεων Χρωμίου
50004, Χρώμιον

179

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΑΓΑΛΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
Εως : ΚΑΜΕΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
2) οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι ΚΑ 4010, 4005, 4006 και 4022

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
Αίθουσα αριστερά της νοτίας εισόδου
50200, ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΝ

180

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΑΝΟΥΛΑ – ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
Αίθουσα 1η δεξιά της νοτίας εισόδου
50200, ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΝ

181

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
Αίθουσα 1η, βόρειας εισόδου
50200, ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΝ

182

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

ΛΙΒΕΡΩΝ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΦΙΑΝΝΑΚΑ – ΤΖΙΟΒΑΝΝΙ

Δημοτικό Σχολείο Λιβερά
50100, Λιβερά

183

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΚΑΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ
Ανατολική αίθουσα
50200, Ποντοκώμη

184

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΕΖΕΜΙΔΗΣ – ΜΑΤΘΑΙΟΣ
Εως : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ
Δυτική αίθουσα
50200, Ποντοκώμη

185

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ – ΑΝΤΙΓΟΝΗ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ
2η ανατολική αίθουσα
50200, Ποντοκώμη

186

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

ΣΙΔΕΡΩΝ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΠΑΝΙΔΟΥ – ΜΑΡΙΑ
Εως : ΧΑΛΟΥΔΗ – ΜΑΡΙΑ

ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ Σιδερών
50100, Σιδεράς

187

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΚΡΟΚΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
Εως : ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ
1η αίθουσα ανατολική πτέρυγα
50010, ΚΡΟΚΟΣ

188

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΚΡΟΚΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ – ΑΡΓΥΡΙΑ
Εως : ΚΩΤΣΑΝΑΡΗ – ΦΩΤΕΙΝΗ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ
2η αίθουσα ανατολική πτέρυγα
50010, ΚΡΟΚΟΣ

189

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΚΡΟΚΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Εως : ΜΥΤΑΚΗ – ΟΥΡΑΝΙΑ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ
1η αίθουσα δυτική πτέρυγα
50010, ΚΡΟΚΟΣ

190

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΚΡΟΚΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ – ΖΩΗ
Εως : ΠΑΧΥ – ΒΙΚΤΩΡΙΑ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ
2η αίθουσα δυτική πτέρυγα
50010, ΚΡΟΚΟΣ

191

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΚΡΟΚΟΣ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΕΚΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΨΙΝΑΚΗΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΚΥΡΟΥ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ
Έως : ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ
3η αίθουσα δυτική πτέρυγα
50010, ΚΡΟΚΟΣ

192

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΑΜΥΓΔΑΛΕΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΣΟΥΛΤΑΝΑ
Εως : ΧΟΥΙΛΙΔΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Σταυρωτής
50100, Σταυρωτή

193

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΑΝΩ ΚΩΜΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΚΙΜΠΑΛΟΒΑ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΜΕΛΑΣ – ΠΑΥΛΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Αίθουσα δεξιώσεων,δεξιά της κεντρικής εισόδου
50100, ΑΝΩ ΚΩΜΗ

194

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΑΝΩ ΚΩΜΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΗΛΟΒΙΑΝΟΥ – ΣΟΦΙΑ
Εως : ΡΟΥΣΙΑΔΟΥ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Αίθουσα αριστερά της κεντρικής εισόδου
50100, ΑΝΩ ΚΩΜΗ

195

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΑΝΩ ΚΩΜΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΣΑΚΟΥΛΑ – ΓΟΥΕΝΤΗ
Εως : ΨΙΑΝΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Νηπιαγωγείο Άνω Κώμης
1η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50100, Άνω Κώμη

196

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΚΑΙΣΑΡΕΙΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΜΠΟΚΑΡΗ – ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Δημοτικό Σχολείο Καισάρειας
Δυτική είσοδος
50004, Καισάρεια

197

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΚΑΙΣΑΡΕΙΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΝΗΤΣΙΟΥ – ΠΟΛΥΞΕΝΗ
Εως : ΨΑΛΛΙΔΑ – ΒΑΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Καισάρειας
Κεντρική είσοδος
50004, Καισάρεια

198

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΚΑΤΩ ΚΩΜΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΟΥΡΑΝΙΑ
Εως : ΧΛΙΑΡΑ – ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΚΩΜΗΣ
50100, ΚΑΤΩ ΚΩΜΗ

199

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΙ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΙΔΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΗ
Εως : ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Κατάστημα Αλεξάνδρας Στιούκη
50100, Κοντοβούνιον

200

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΜΗΛΕΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ – ΦΩΤΕΙΝΗ
Εως : ΧΑΣΙΩΤΗ – ΙΩΑΝΝΑ

Δημοτικό Σχολείο Μηλέας
50100, Μηλέα

201

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΙΜΕΙΑΣ

ΣΠΑΡΤΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ – ΠΑΥΛΟΣ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ
50100, ΣΠΑΡΤΟΝ

202

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΚΟΙΛΑΔΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΜΑΡΙΑ
Εως : ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ(ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ)
Ισόγειο, 50100, ΚΟΙΛΑΔΑ

203

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΚΟΙΛΑΔΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΝΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Εως : ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ(ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ)
1ος όροφος, 50100, ΚΟΙΛΑΔΑ

204

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΚΟΙΛΑΔΑΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΣΙΔΕΡΗ – ΧΑΡΑ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ(ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ)
1ος όροφος, 50100, ΚΟΙΛΑΔΑ

205

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ
Εως : ΚΟΥΤΣΟΥΔΗ – ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Αίθουσα δεξιά της εισόδου
50100, ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

206

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΡΙΤΣΙΒΕΛΑ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΣΑΡΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ – ΦΑΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κεντρική είσοδος
50100, ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

207

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΣΑΡΙΔΗΣ – ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Ανατολική είσοδος
50100, ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

208

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΑΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων
50100, Άγιος Χαράλαμπος

209

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΑΚΡΙΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Εως : ΚΑΖΙΡΙΔΟΥ – ΙΩΑΝΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΙΝΗΣ
Αίθουσα δεξιά, ανατολική είσοδος
50100, ΑΚΡΙΝΗ

210

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΑΚΡΙΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Εως : ΠΟΥΛΑΝΤΣΑΚΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΙΝΗΣ
Αίθουσα αριστερά, ανατολική είσοδος
50100, ΑΚΡΙΝΗ

211

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΑΚΡΙΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΟΥΤΑΚΙΔΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΦΑΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΙΝΗΣ
2η αίθουσα δεξιά
50100, ΑΚΡΙΝΗ

212

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΑΥΓΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ – ΣΤΕΛΛΑ
Εως : ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΥΓΗΣ
50100, ΑΥΓΗ

213

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΒΟΣΚΟΧΩΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΑΤΖΑ – ΜΑΡΙΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ – ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

Αίθουσα Συμβουλίου Περιοχής της 6ης Γ.Ε
50100, Βοσκοχώριον

214

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΔΡΕΠΑΝΟΥ

1)Βασικοί ΕκλογείςΑπό : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΟΥ ΣΗΜΕΛΑ
2) οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή ο ΚΑ 9246

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Κεντρική είσοδος, 1η αίθουσα αριστερά
50100, ΔΡΕΠΑΝΟΝ

215

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΔΡΕΠΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΟΥΚΗ – ΜΑΡΙΑ
Εως : ΡΟΥΣΣΟΥ – ΕΥΓΕΝΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Κεντρική είσοδος, 1η αίθουσα δεξιά
50100, ΔΡΕΠΑΝΟΝ

216

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΔΡΕΠΑΝΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΣΑΒΒΙΔΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Ανατολική είσοδος, 1η αίθουσα αριστερά
50100, ΔΡΕΠΑΝΟΝ

217

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΥ
Ανατολική πλευρά
50100, ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΝ

218

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΥ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΕΥΘΥΜΙΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΜΑΓΚΑΚΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως : ΜΑΓΚΑΚΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΥ
Δυτική πλευρά
50100, ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΝ

219

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΚΛΕΙΤΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΗ – ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗ – ΠΑΝΑΓΙΩ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΕΙΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ, 1η αίθουσα αριστερά,
ΝΈΟ ΚΛΕΙΤΟΣ, 50100

220

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΚΛΕΙΤΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΟΥΝΑΛΗ – ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΕΙΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ, 1η αίθουσα δεξιά,
ΝΈΟ ΚΛΕΙΤΟΣ, 50100

221

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΚΛΕΙΤΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΡΑΠΤΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΧΩΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΕΙΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ, 2η αίθουσα δεξιά,
ΝΈΟ ΚΛΕΙΤΟΣ, 50100

222

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΛΟΥΤΡΙΔΟΥ – ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
1η αίθουσα αριστερά της εισόδου
50100, ΠΟΛΥΜΥΛΟΣ

223

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΒΙΛΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΨΥΧΙΔΟΥ – ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
1η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50100, ΠΟΛΥΜΥΛΟΣ

224

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΡΥΑΚΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΗ – ΕΙΡΗΝΗ
Εως : ΨΥΧΙΔΟΥ – ΣΥΜΕΛΑ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΡΥΑΚΙΟΥ
50100, ΡΥΑΚΙΟΝ

225

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ (ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ)

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΙΔΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΙΔΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΠΑΝΤΕΡΗ – ΣΟΦΙΑ
Έως : ΠΑΝΤΕΡΗ – ΣΟΦΙΑ

Δημοτικό Σχολείο Τετραλόφου
Αίθουσα δεξιά της εισόδου
50100, Τετράλοφον

226

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

1ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΓΚΑΛΦΑΣ – ΜΑΡΚΟΣ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗ
Ισόγειο, κεντρική είσοδος, 1η αίθουσα αριστερά, Οδός ΚΥΠΡΟΥ 2, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

227

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

1ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΓΚΑΜΠΟΥΡΑΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗ
Ισόγειο, κεντρική είσοδος, 1η αίθουσα δεξιά, Οδός
ΚΥΠΡΟΥ 2, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

228

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

1ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΑ
Εως : ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ – ΧΙΟΝΙΑ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗ
Ισόγειο, κεντρική είσοδος, 2η αίθουσα δεξιά, Οδός
ΚΥΠΡΟΥ 2, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

229

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

1ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΑΡΑΜΙΚΑ – ΜΑΡΙΝΕΟ
Εως : ΚΥΡΙΑΚΟΥ – ΜΑΡΙΛΕΝΑ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗ
Ισόγειο, κεντρική είσοδος, 3η αίθουσα δεξιά, Οδός
ΚΥΠΡΟΥ 2, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

230

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

1ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΥΡΙΚΛΙΔΗΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Εως : ΜΗΤΣΙΟΚΑΠΑ – ΓΛΥΚΕΡΙΑ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ισόγειο, κεντρική είσοδος, 1η αίθουσα αριστερά, Οδός
ΚΥΠΡΟΥ 2, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

231

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

1ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΗΤΣΚΑ – ΕΥΓΕΝΙΑ
Εως : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΡΗΣΤΟΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ισόγειο, κεντρική είσοδος, 2η αίθουσα αριστερά, Οδός
ΚΥΠΡΟΥ 2, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

232

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

1ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΛΕΝΗ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ισόγειο, 1η αίθουσα αριστερά(Ηπειρώτικα), Οδός
Αυλώνος 7, 50100, Κοζάνη

233

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

1ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΡΕΙΖΗ – ΜΑΡΙΚΑ
Εως : ΤΟΠΑΛΗΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ισόγειο, 2η αίθουσα αριστερά(Ηπειρώτικα), Οδός
Αυλώνος 7, 50100, Κοζάνη

234

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

1ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΤΟΣΚΑ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΚΑΤΕΡΙΝΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Έως : ΤΣΙΛΙΦΗΣ – ΘΩΜΑΣ

7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ισόγειο, 3η αίθουσα αριστερά(Ηπειρώτικα), Οδός
Αυλώνος 7, 50100, Κοζάνη

235

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

2ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
Εως : ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
1ος όροφος, 1η αίθουσα, όδος ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

236

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

2ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΓΚΑΝΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΕΥΤΑΛΙΤΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
2) οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή ο ΚΑ 4001 και 9236

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
ισόγειο,δεξιά αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων, όδος
ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

237

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

2ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

1)Βασικοί ΕκλογείςΑπό : ΖΑΒΑΛΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΚΙΤΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς του Τμήματος Τροχαίας Κοζάνης

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
1ος όροφος, 1η αίθουσα αριστερά, είσοδος από αυλή του σχολείου
ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

238

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

2ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΚΛΕΦΤΟΣΠΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ
Εως : ΜΑΝΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς του Τμήματος Ασφαλείας Κοζάνης

9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
ισόγειο, αίθουσα αριστερά, μουσικής, είσοδος από αυλή του σχολείου
ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

239

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

2ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΝΟΥΣΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς της Διεύθυνσης Αστυνομίας Κοζάνης / Επιτελείο

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Κεντρική είσοδος, ισόγειο, 1η αίθουσα αριστερά, οδός
ΣΤΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

240

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

2ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΝΤΑΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΡΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2) οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή ο ΚΑ 4011

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Κεντρική είσοδος, ισόγειο, 2η αίθουσα αριστερά, οδός
ΣΤΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

241

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

2ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

1)Βασικοί Εκλογείς
Από : ΡΙΖΟΥ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΤΡΑΧΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΑ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς του Αστυνομικού Τμήματος Κοζάνης

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ισόγειο, 1η αίθουσα δεξιά, είσοδος από αυλή, οδός
ΑΗΛΙΟΣΤΡΑΤΑ, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

242

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

2ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΤΡΕΥΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Εως : ΩΡΟΛΟΓΑΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝ
β) Ετεροδημότες
Από : ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως : ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ – ΜΑΡΙΑ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ισόγειο, 2η αίθουσα δεξιά, είσοδος από αυλή, οδός
ΑΗΛΙΟΣΤΡΑΤΑ, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

243

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

3ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΑΜ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΘΗΝΑ

Βαλταδώρειο Γυμνάσιο Κοζάνης
Ισόγειο, 1η αίθουσα αριστερά Ν.1, οδός
Κ.Δρίζη 10, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

244

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

3ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΓΙΑΜΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ
Εως : ΕΙΡΗΧΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
2) οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή ο ΚΑ 6026 και 4002

Βαλταδώρειο Γυμνάσιο Κοζάνης
Ισόγειο, 2η αίθουσα αριστερά Ν.2, οδός
Κ.Δρίζη 10, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

245

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

3ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΟΛΓΑ
Εως : ΚΑΡΑΚΩΤΙΑ ΕΛΕΝΗ
2) οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή ο ΚΑ 9227

Βαλταδώρειο Γυμνάσιο Κοζάνης
Ισόγειο, απέναντί της εισόδου Ν.4, οδός
Κ.Δρίζη 10, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

246

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

3ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Εως : ΚΥΡΟΥ – ΜΑΡΙΑ

Βαλταδώρειο Γυμνάσιο Κοζάνης
Ισόγειο, απέναντί της εισόδου Ν.5, οδός
Κ.Δρίζη 10, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

247

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

3ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΚΩΔΟΥΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
Εως : ΜΗΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Κοζάνης

Δημοτικό Σχολείο – Χαρισίου Μούκα (Πρώην 4ο)
Ισόγειο, 1η αίθουσα αριστερά, οδός Κοβεντάρου, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

248

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

3ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΙΚΡΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Εως : ΠΑΠΑΓΙΩΤΑ – ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Δημοτικό Σχολείο – Χαρισίου Μούκα (Πρώην 4ο)
Ισόγειο, 1η αίθουσα δεξιά, οδός
Κοβεντάρου, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

249

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

3ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΑΠΑΔΕΛΗ – ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
Εως : ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ – ΕΥΔΟΚΙΑ

Δημοτικό Σχολείο – Χαρισίου Μούκα (Πρώην 4ο)
Ισόγειο, αίθουσα απέναντι της εισόδου, οδός Κοβεντάρου, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

250

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

3ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΣΒΙΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΤΣΑΚΣΤΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ
2) οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή ο ΚΑ 16805 και 9243

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΝΤΑΡΗ)
Ισόγειο, 1η αίθουσα αριστερά, οδός ΚΟΝΤΑΡΗ 1, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

251

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

3ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΤΣΑΛΑΚΑΝΙΔΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Εως : ΨΑΡΑ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΑ
Έως : ΧΑΤΖΗΜΩΡΑΚΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΝΤΑΡΗ)
Ισόγειο, 1η αίθουσα δεξιά, οδός ΚΟΝΤΑΡΗ 1, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

252

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

4ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΑΝΙΔΟΥ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΓΑΙΤΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ισόγειο, δεξιά, αίθουσα Α1, οδός ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (1ο χλμ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ), 50100, ΚΟΖΑΝΗ

253

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

4ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΓΑΚΗ – ΒΑΙΑ
Εως : ΔΑΛΛΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ισόγειο, δεξιά, αίθουσα Β4, οδός ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (1ο χλμ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ), 50100, ΚΟΖΑΝΗ

254

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

4ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΔΑΛΛΗ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΚΑΚΟΣΙΜΟΥ – ΚΑΛΛΙΟΠΗ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ισόγειο,αριστερά, αίθουσα Γ2,
οδός ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (1ο χλμ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ), 50100, ΚΟΖΑΝΗ

255

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

4ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΚΟΥΡΙΑΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ισόγειο,αριστερά, αίθουσα Γ3, οδός ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (1ο χλμ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ), 50100, ΚΟΖΑΝΗ

256

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

4ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ – ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
Εως : ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Ισόγειο,αριστερά, αίθουσα Γ4,
οδός ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (1ο χλμ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ), 50100, ΚΟΖΑΝΗ

257

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

4ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΝΑΚΟΥ – ΥΠΑΤΙΑ

3ο Λύκειο Κοζάνης
Ισόγειο, αίθουσα δεξιά Ν25, οδός ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (1ο χλμ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ), 50100, ΚΟΖΑΝΗ

258

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

4ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΝΑΛΤΣΑ – ΟΥΡΑΝΙΑ
Εως : ΠΑΡΔΑΛΟΥ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ

3ο Λύκειο Κοζάνης
Ισόγειο, αίθουσα δεξιά Ν26, οδός ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (1ο χλμ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ), 50100, ΚΟΖΑΝΗ

259

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

4ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΑΡΗΓΟΡΙΔΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Εως : ΣΙΟΥΣΤΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3ο Λύκειο Κοζάνης
Ισόγειο, αίθουσα δεξιά Ν28, οδός ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (1ο χλμ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ), 50100, ΚΟΖΑΝΗ

260

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

4ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΣΙΡΜΠΟΣ – ΝΕΣΤΟΡΑΣ
Εως : ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ – ΘΕΟΔΩΡΑ

3ο Λύκειο Κοζάνης
Ισόγειο, αίθουσα δεξιά Ν32, οδός ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (1ο χλμ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ), 50100, ΚΟΖΑΝΗ

261

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

4ο ΕΚΛ.ΔΙΑΜ.ΚΟΖΑΝΗΣ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΤΣΑΝΑΚΤΣΗ – ΦΑΝΗ
Εως : ΩΤΤΑΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Έως : ΤΣΙΤΟΥΡΑ – ΒΑΙΑ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗ
Ισόγειο, 1η αίθουσα δεξιά, οδός
ΠΟΠΟΒΙΤΣ 6, 50100, ΚΟΖΑΝΗ

262

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΛΩΝΑΚΙΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ – ΣΟΥΛΤΑΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΩΝΑΚΙΩΝ
1η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50100, ΑΛΩΝΑΚΙΑ

263

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΨΙΑΝΟΥ – ΚΑΛΛΙΝΩ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΘΟΤΟΠΟΥ
50100, ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ

264

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΡΓΙΛΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Εως : ΨΕΜΜΑΤΑΚΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΙΛΟΥ
50100, ΑΡΓΙΛΟΣ

265

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΒΑΤΕΡΟ

1)Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΚΕΡΙΔΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή ο ΚΑ 9260

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΤΕΡΟΥ
Ανατολική (δεξιά αίθουσα)
50100, ΒΑΤΕΡΟΝ

266

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΒΑΤΕΡΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΙΟΥΛΜΠΛΙΑΚΙΔΗΣ – ΒΙΤΑΛΙ
Εως : ΧΡΥΣΟΒΕΡΗΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΤΕΡΟΥ
Ανατολική (δεξιά αίθουσα)
50100, ΒΑΤΕΡΟΝ

267

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΞΟΧΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ – ΕΥΤΥΧΙΑ
Εως : ΧΑΤΣΑΒΕΡΙΔΟΥ – ΒΕΡΓΟΥΛΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
Ισόγειο, αίθουσα 1η δεξιά
50100, ΕΞΟΧΗ

268

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΑΛΑΜΙΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗ – ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
50100, ΚΑΛΑΜΙΑ

269

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΑΡΥΔΙΤΣΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΣΒΕΣΤΑΣ – ΠΕΤΡΟΣ
Εως : ΠΑΤΣΙΩΜΙΤΗ – ΖΩΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ
Ισόγειο, 1η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50100, ΚΑΡΥΔΙΤΣΑ

270

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΑΡΥΔΙΤΣΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΟΖΟΥΚΙΔΟΥ – ΑΘΗΝΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΜΑΝΟΥ – ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ
Ισόγειο, 2η αίθουσα δεξιά της εισόδου
50100, ΚΑΡΥΔΙΤΣΑ

271

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΟΙΛΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
1ος όροφος, 1η αίθουσα αριστερά
50100, ΚΟΙΛΑ

272

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΟΙΛΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΜΥΡΟΦΟΡΙΔΟΥ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
2ος όροφος, 2η αίθουσα αριστερά
50100, ΚΟΙΛΑ

273

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΚΟΙΛΑ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΝΑΛΠΑΝΤΑΚΗ – ΕΡΜΙΟΝΗ
Εως : ΧΡΥΣΟΠΟΛΙΤΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ
Έως : ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
2ος όροφος, 1η αίθουσα δεξιά
50100, ΚΟΙΛΑ

274

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΙΔΗΣ – ΙΩΣΗΦ
Εως : ΛΟΥΤΡΙΔΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Αίθουσα δεξιά της κεντρικής εισόδου
50100, ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗ

275

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΚΡΙΔΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΨΑΡΡΑ – ΜΑΡΙΑ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Αίθουσα αριστερά της κεντρικής εισόδου
50100, ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗ

276

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΛΕΥΚΟΠΗΓΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΒΑΝΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Αίθουσα πολλαπλών χρήσεων, δεξιά της κεντρικής εισόδου
50100, ΛΕΥΚΟΠΗΓΗ

277

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΛΕΥΚΟΠΗΓΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΦΙΛΟΜΗΛΑ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Αίθουσα ΚΑΠΗ, αριστερά της κεντρικής εισόδου
50100, ΛΕΥΚΟΠΗΓΗ

278

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΛΕΥΚΟΠΗΓΗ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Εως : ΨΙΑΝΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΧΛΙΑΡΑ – ΕΥΓΕΝΙΑ
Έως : ΧΛΙΑΡΑΣ – ΘΩΜΑΣ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Αίθουσα πολλαπλών χρήσεων, είσοδος από ανατολική πλευρά
50100, ΛΕΥΚΟΠΗΓΗ

279

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΛΥΓΕΡΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΒΑΤΙΔΟΥ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΥΓΕΡΗΣ
Αίθουσα συνεδριάσεων
50100, ΛΥΓΕΡΗ

280

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΗ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΛΥΜΠΕΡΙΑΔΟΥ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ
1η αίθουσα αριστερά της κεντρικής εισόδου
50100, ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

281

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΛΙΟΓΚΑ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Εως : ΨΙΑΝΟΥ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΛΥΜΠΕΡΙΑΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Έως : ΛΥΜΠΕΡΙΑΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ
2η αίθουσα αριστερά της κεντρικής εισόδου
50100, ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ

282

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΝΕΑ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ – ΤΑΣΟΥΛΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΝΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
Αίθουσα συνεδριάσεων
50100

283

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΞΗΡΟΛΙΜΝΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΛΥΠΗΡΙΔΟΥ – ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
Αίθουσα δεξιά της κεντρικής εισόδου ισογείου
50100, ΞΗΡΟΛΙΜΝΗ

284

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΞΗΡΟΛΙΜΝΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΚΕΔΩΝ – ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ
Εως : ΩΤΤΑ – ΜΑΡΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
Αίθουσα αριστερά της κεντρικής εισόδου ισογείου
50100, ΞΗΡΟΛΙΜΝΗ

285

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΟΙΝΟΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΑΒΡΑΑΜ
Εως : ΤΣΙΧΟΥΡΙΔΟΥ – ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΙΝΟΗΣ
Αίθουσα αριστερά της κεντρικής εισόδου
50100, ΟΙΝΟΗ

286

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΕΤΡΑΝΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
1η αίθουσα αριστερά
50100, ΠΕΤΡΑΝΑ

287

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΕΤΡΑΝΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΓΑΡΤΖΗ – ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
Εως : ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
1η αίθουσα δεξιά
50100, ΠΕΤΡΑΝΑ

288

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΡΩΤΟΧΩΡΙ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΚΩΤΟΥΛΑ – ΘΕΟΔΩΡΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Άνω όροφος, αίθουσα δεξιά της κεντρικής εισόδου
50100, ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΝ

289

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΡΩΤΟΧΩΡΙ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΒΑΣΣΑ – ΕΙΡΗΝΗ
Εως : ΨΩΜΙΑΔΟΥ – ΑΓΑΠΗ
β) Ετεροδημότες
Από : ΠΑΥΛΙΤΣΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Έως : ΠΑΥΛΙΤΣΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Άνω όροφος, αίθουσα αριστερά της κεντρικής εισόδου
50100, ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΝ

290

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΤΕΛΕΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ – ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΤΕΛΕΑΣ
50100, ΠΤΕΛΕΑ

291

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΣΚΗΤΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΙΔΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ – ΚΥΡΙΑΚΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΗΤΗΣ
Αίθουσα δεξιά της κεντρικής εισόδου
50100, ΣΚΗΤΗ

292

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΧΑΡΑΥΓΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Εως : ΚΑΤΩΤΙΚΙΔΟΥ – ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Άνω όροφος, αίθουσα δεξιά
50100, ΧΑΡΑΥΓΗ

293

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΧΑΡΑΥΓΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΕΡΑΜΗΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΙΑ
Εως : ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΟΥ – ΘΕΟΔΟΣΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Άνω όροφος, αίθουσα αριστερά
50100, ΧΑΡΑΥΓΗ

294

ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΟΖΑΝΗΣ

ΧΑΡΑΥΓΗ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ – ΣΟΦΙΑ
Εως : ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
β) Ετεροδημότες
Από : ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ – ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Έως : ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ – ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Ισόγειο, αίθουσα αριστερά
50100, ΧΑΡΑΥΓΗ

295

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

ΒΕΛΒΕΝΤΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΗ – ΑΝΝΑ
Εως : ΕΛΑΦΡΟΥ – ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
1ος όροφος, 1η αίθουσα αριστερά της κεντρικής νοτίας εισόδου
50400, ΒΕΛΒΕΝΤΟΣ

296

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

ΒΕΛΒΕΝΤΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΑΘΗΝΑ
Εως : ΚΛΙΓΚΟΥ – ΕΥΑΝΘΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
1ος όροφος, 1η αίθουσα δεξιά της κεντρικής νοτίας εισόδου
50400, ΒΕΛΒΕΝΤΟΣ

297

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

ΒΕΛΒΕΝΤΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΚΟΖΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΜΠΑΛΟΥΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
1ος όροφος, 2η αίθουσα αριστερά της κεντρικής νοτίας εισόδου
50400, ΒΕΛΒΕΝΤΟΣ

298

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

ΒΕΛΒΕΝΤΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΠΑΣΣΑΡΑ – ΒΑΛΑΣΙΑ
Εως : ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΕΟ ΚΤΙΡΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ισόγειο,αίθουσα δεξιά της κεντρικής εισόδου
50400, ΒΕΛΒΕΝΤΟΣ

299

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

ΒΕΛΒΕΝΤΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΟΖΙΔΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΑ
Εως : ΤΖΙΟΥΡΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ισόγειο,αίθουσα αριστερά της νοτίας εισόδου
50400, ΒΕΛΒΕΝΤΟΣ

300

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

ΒΕΛΒΕΝΤΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΤΖΙΡΙΜΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΧΡΥΣΟΥ – ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ισόγειο,αίθουσα δεξιά της νοτίας εισόδου
50400, ΒΕΛΒΕΝΤΟΣ

301

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΠΑΛΑΙΟΓΡΑΤΣΑΝΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΑΛΑΙΟΓΡΑΤΣΑΝΟΥ 50400, ΠΑΛΑΙΟΓΡΑΤΣΑΝΟ

302

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

1)ΑΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 2)ΠΟΛΥΦΥΤΟ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΑΝΔΡΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Εως : ΧΑΡΙΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
2)Βασικοί Εκλογείς Από : ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Εως : ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΕΡΕΦΙΛΗ

ΝΕΟ ΚΤΙΡΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ 1ος όροφος, 1η αίθουσα δεξιά
50400, ΒΕΛΒΕΝΤΟΣ

303

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΙΔΟΥ – ΣΤΕΛΛΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ
50400, ΚΑΤΑΦΥΓΙ

304

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ

ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΝΤΟΥΣΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ
δυτική αίθουσα
50500, ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟ

305

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ

ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΞΕΝΙΤΕΛΗ – ΒΑΙΑ
Εως : ΨΑΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ
ανατολική αίθουσα
50500, ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟ

306

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ

ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ
ΛΑΖΑΡΑΔΩΝ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΤΣΙΑΝΑ – ΕΙΡΗΝΗ

ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ
50500, ΛΑΖΑΡΑΔΕΣ

307

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ

ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ
ΦΡΟΥΡΙΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ – ΕΛΕΝΗ
Εως : ΧΡΥΣΑΦΗ – ΧΡΥΣΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΡΟΥΡΙΟΥ
50500, ΦΡΟΥΡΙΟ

308

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ

ΕΛΑΤΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΑΦΟΣΤΕΡΓΙΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΜΠΟΥΝΤΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΤΗΣ
άνω όροφος, αριστερή αίθουσα
50500, ΕΛΑΤΗ

309

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ

ΕΛΑΤΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΝΑΝΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΑΤΗΣ
ισόγειο, αίθουσα Νηπιαγωγείου
50500, ΕΛΑΤΗ

310

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ

ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
αίθουσα αριστερά της κεντρικής εισόδου
50500, ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟ

311

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ

ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΑΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΧΑΤΣΙΔΟΥ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
αίθουσα δεξιά της κεντρικής εισόδου
50500, ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟ

312

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΔΑΝΙΛΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
αίθουσα Α” τάξη
50500, ΛΙΒΑΔΕΡΟ

313

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΔΑΝΙΛΗΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΜΙΧΟΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
αίθουσα Β” τάξη
50500, ΛΙΒΑΔΕΡΟ

314

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΙΧΟΥ – ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
αίθουσα Γ” τάξη
50500, ΛΙΒΑΔΕΡΟ

315

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΡΟΥΣΣΟ – ΤΡΙΓΩΝΑ
Εως : ΧΑΡΙΣΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
αίθουσα Δ” τάξη
50500, ΛΙΒΑΔΕΡΟ

316

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΣΕΡΒΙΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΟΥΤΖΗΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΓΥΛΤΙΔΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝ
αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου
50500, ΣΕΡΒΙΑ

317

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΣΕΡΒΙΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΔΑΚΟΥ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΚΑΨΑΛΙΑΡΗΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝ
ανατολική είσοδος
50500, ΣΕΡΒΙΑ

318

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΣΕΡΒΙΑ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΚΕΜΕΝΤΖΕΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΜΕΤΑΞΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς του Τμήματος Δίωξης Παράνομης Μετανάστευσης Σερβίων

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝ
κεντρική είσοδος
50500, ΣΕΡΒΙΑ

319

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΣΕΡΒΙΑ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΜΗΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
2)οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή οι εκλογείς του Αστυνομικού Τμήματος Σερβίων

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝ
άνω όροφος, αριστερή είσοδος
50500, ΣΕΡΒΙΑ

320

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΣΕΡΒΙΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΣΩΚΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝ
άνω όροφος, βόρεια είσοδος
50500, ΣΕΡΒΙΑ

321

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΣΕΡΒΙΑ

α) Βασικοί Εκλογείς
Από : ΤΑΓΙΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΨΩΦΑΚΗ – ΠΑΓΩΝΑ
β) Ετεροδημότες
Από : ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ – ΝΙΚΟΛΙΝΑ
Έως : ΤΡΑΜΠΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝ
κάτω όροφος, νότια είσοδος
50500, ΣΕΡΒΙΑ

322

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΣΕΡΒΙΑ
ΛΑΒΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΤΕΡΣΕΝ – ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Εως : ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ – ΜΑΡΙΑ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝ
οικισμός Λάβας, 1η αίθουσα
50500, ΛΑΒΑ

323

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΑΥΛΕΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΨΑΡΡΑΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΛΩΝ
αίθουσα δεξιά της εισόδου
50500, ΑΥΛΕΣ

324

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΗΛΙΑΣ
Εως : ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ(ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ)
ανατολική αίθουσα
50100, ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΣ

325

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΣ

1)Βασικοί Εκλογείς Από : ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ
2) οι εκλογείς του άρθρου 27 του ΠΔ 26/2012 ανεξαρτήτου γράμματος επωνύμου δηλαδή ο ΚΑ 9249

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ(ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ)
δυτική αίθουσα
50100, ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΣ

326

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΓΟΥΛΕΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Εως : ΨΑΛΛΙΔΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΆΣΤΗΜΑ ΓΟΥΛΩΝ
50500, ΓΟΥΛΕΣ

327

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΙΜΕΡΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ – ΕΥΣΕΒΙΑ
Εως : ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΜΕΡΩΝ
50100, ΙΜΕΡΑ

328

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΚΑΣΤΑΝΙΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΝΤΑΡΑ – ΘΕΟΔΩΡΑ
Εως : ΛΕΚΚΑΣ – ΛΑΖΑΡΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝ
1η αίθουσα αριστερά της κεντρικής εισόδου
50500, ΣΕΡΒΙΑ

329

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΚΑΣΤΑΝΙΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΛΙΟΥΡΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΧΟΛΕΒΑΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝ
2η αίθουσα αριστερά της κεντρικής εισόδου
50500, ΣΕΡΒΙΑ

330

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΚΡΑΝΙΔΙΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Εως : ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ – ΣΤΕΛΛΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
αίθουσα δεξιά της κεντρικής εισόδου
50500, ΚΡΑΝΙΔΙΑ

331

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΚΡΑΝΙΔΙΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ – ΠΑΡΘΕΝΑ
Εως : ΧΟΛΕΒΑ – ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
αίθουσα αριστερά της κεντρικής εισόδου
50500, ΚΡΑΝΙΔΙΑ

332

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΛΕΥΚΑΡΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΙΔΟΥ – ΣΟΦΙΑ
Εως : ΧΡΗΣΤΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΕΥΚΑΡΩΝ
50100, ΛΕΥΚΑΡΑ

333

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΜΕΣΣΙΑΝΗ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ – ΑΝΝΑ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΕΣΙΑΝΗΣ 50100 ΜΕΣΙΑΝΗ

334

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΜΕΤΑΞΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΔΑΜΟΥ – ΜΑΡΙΑ
Εως : ΛΟΛΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΞΑ
50500, ΜΕΤΑΞΑΣ

335

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΜΕΤΑΞΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΚΕΕΒΑ – ΣΒΙΤΛΑΝΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ – ΑΝΝΑ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΙΑΤΡΕΙΟΥ ΜΕΤΑΞΑ
50500, ΜΕΤΑΞΑΣ

336

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΝΕΡΑΙΔΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΟΥ – ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΝΕΡΑΙΔΑΣ
50100, ΝΕΡΑΙΔΑ

337

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ – ΙΩΑΝΝΑ
Εως : ΛΟΓΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
ανατολική είσοδος, αίθουσα δεξιά
50500, ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑ

338

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Εως : ΠΥΡΓΙΩΤΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
δυτική είσοδος, αίθουσα δεξιά
50500, ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑ

339

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΡΑΠΤΗ – ΑΛΕΚΑ
Εως : ΧΟΛΕΒΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
αίθουσα τελετών
50500, ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑ

340

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΠΟΛΥΡΡΑΧΟΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ – ΓΑΛΑΤΙΑ
Εως : ΧΕΡΝΑΝΤΕΖ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΛΥΡΡΑΧΟΥ
50500, ΠΟΛΥΡΡΑΧΟ

341

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΠΟΛΥΡΡΑΧΟΣ
ΠΡΟΣΗΛΙΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΤΣΙΠΙΣΗ – ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΣΗΛΙΟΥ
50500, ΠΡΟΣΗΛΙΟ

342

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΡΟΔΙΤΗΣ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΑΒΡΑΜΙΩΤΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΧΑΤΖΗΠΕΤΚΟΥ – ΜΑΡΙΑ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΔΙΤΟΥ
50100, ΡΟΔΙΤΗΣ

343

ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
ΣΕΡΒΙΩΝ

ΤΡΙΓΩΝΙΚΟ

Βασικοί Εκλογείς
Από : ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΤΖΙΩΝΑ – ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΡΙΓΩΝΙΚΟΥ

50500, ΤΡΙΓΩΝΙΚΟ

 

Κοινοποιήστε
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someonePrint this page

Σχολιάστε