Οι υποψηφιότητες του Συνδυασμού «Δύναμη Ευθύνης» του Θ. Κοσματόπουλου στον Δήμο Σερβίων – Βελβεντού

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βελβεντού
 
ΒΕΡΓΟΣ – ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
ΚΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
ΜΑΛΙΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΗΝΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
ΤΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Καμβουνίων
 
ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων)
ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων)
 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Λιβαδερού
 
ΔΙΣΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λιβαδερού)
ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λιβαδερού)
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ(Εκλογική Περιφέρεια Λιβαδερού)

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  Σερβίων
 
ΒΑΡΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΓΕΜΕΝΕΤΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗ ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ – ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΚΑΨΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΚΟΡΔΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΚΟΥΤΣΟΥΓΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ(Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΛΑΣΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΜΠΟΥΧΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΝΤΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΠΑΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ   (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ(Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
   

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Δημοτικής Κοινότητας Βελβεντού
 
ΒΛΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Δημοτικής Κοινότητας Σερβίων
 
ΓΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΘΥΜΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΣΠΑΝΟΘΥΜΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ – ΑΤΑΛΑΣΙΔΟΥ ΞΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Αγίας Κυριακής
 
ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
ΤΣΙΑΠΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Αυλών
 
ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Βαθυλάκκου
 
ΑΝΑΧΟΥΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ- ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΔΗΜΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
   

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Γουλών
 
ΓΕΩΡΓΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΔΑΛΙΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ  (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Ελάτης
 
ΑΛΒΑΝΟΥ – ΖΥΓΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων)
ΝΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων)
 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Ιμέρων
 
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΣΑΑΚ(Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Καστανιάς
 
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ – ΝΙΖΑΜΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΓΚΟΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
 

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Καταφυγίου
 
ΠΑΠΑΡΑΚΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Κρανιδίων
 
ΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΤΕΛΙΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
 
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Λευκάρων
 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Λιβαδερού
 
ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ (Εκλογική Περιφέρεια Λιβαδερού)
ΚΑΡΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λιβαδερού)
ΜΙΧΟΥ – ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ  (Εκλογική Περιφέρεια Λιβαδερού)
ΤΣΑΡΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Λιβαδερού)
 
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Μεσιανής
 
ΔΟΥΒΑΡΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
 
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Μεταξά
 
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΧΑΡΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
 
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Μικροβάλτου
 
ΤΖΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων)
 
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Νεράιδας
 
ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Πλατανορρεύματος
 
ΚΑΡΑΝΩΤΑ-ΤΣΟΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΤΖΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
 
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Πολυρράχου
 
ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΛΟΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
 
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Πολυφύτου
 
ΒΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ (Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού)
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Ροδίτου
 
ΑΓΑΤΣΙΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ(Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΔΟΥΒΑΡΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΗΛΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΛΑΖΑΡΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Τρανοβάλτου
 
ΚΟΥΖΙΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων)
ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων)
ΤΑΧΑΤΟΥ – ΜΠΑΡΔΙ  ΡΑΦΑΕΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων)
ΤΖΙΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων)
 
Υποψήφιοι Σύμβουλοι  Τοπικής Κοινότητας Τριγωνικού
 
ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων)

Σχολιάστε