ΕΠΣ Κοζάνης: Πραγματοποιήθηκαν τα αναβληθέντα παιχνίδια της 15ης αγωνιστικής σε Β’ και Γ’ κατηγορία – Δείτε αναλυτικά

elatos_elatHs

Διεξήχθησαν την Κυριακή 14/2, τα αναβληθέντα παιχνίδια της 15ης αγωνιστικής σε Β’ και Γ’ κατηγορία.

Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος

15η αγωνιστική

Ιωνικός Βαθυλάκκου – Α.Ε. Άνω Κώμης 1-1

Α.Ε. Ελίμειας – ΑΕ Κρανιδίων  2-0

Δόξα  Λευκόβρυσης – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής  1-1

Έλατος Ελάτης – Ερμής Πλατανορεύματος  4-2

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης   1-5

Αναγέννηση Λιβαδερού – Μ. Αλ. Λευκοπηγής  1-0

Ρεπό: Α.Ε. Καλαμιάς

Βαθμολογία

Α.Ε. Ελίμειας 43
Α.Ε. Καλαμιάς 39
Α.Ε. Άνω Κώμης 36
Α.Ε. Κρανιδίων 36
Δόξα Λευκόβρυσης 30
Μ.Α.Π.Σ.  Αγίας Παρασκευής 27
Ερμής Πλατανορεύματος 25
Έλατος Ελάτης 24
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 24
Αναγέννηση Λιβαδερού 18
Κένταυρος Πρωτοχωρίου 14
Ιωνικός Βαθυλάκκου 12
Μ. Αλ. Λευκοπηγής 3
Α.Ο. Τρανοβάλτου -6

Επόμενη αγωνιστική – 18η

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Δόξα Λευκόβρυσης

Ιωνικός Βαθυλάκκου – Αναγέννηση Λιβαδερού

Έλατος Ελάτης – Α.Ε. Ελίμειας

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ε. Καλαμιάς

Α.Ε. Άνω Κώμης – ΑΕ Κρανιδίων

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Μ. Αλ. Λευκοπηγής

Ρεπό: Ερμής Πλατανορεύματος

Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος

15η αγωνιστική

ΑΣ Ποντοκώμης – Ηρακλής Κρυόβρυσης 1-2

Κοζάνη 2004 – Ακρίτες Κοζάνης  1-4

Ερμής Ασβεστόπετρας – Μ. Αλ. Χαραυγής  1-2

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Α.Μ.Σ. Γαλατινής 1-5

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Δράσις Τσοτυλίου  3-5

ΕΑΣ Ανθότοπος – Ηρακλής Πτολεμαΐδας  1-2

Α.Ε. Περδίκκα – Δόξα Μικροκάστρου  3-1

Βαθμολογία

Α.Μ.Σ. Γαλατινής 38
Ε.Α.Σ. Ανθότοπος 34
Δράση Τσοτυλίου 32
Ηρακλής Κρυόβρυσης 31
Μ. Αλ. Χαραυγής 28
Βέρμιο Καρυοχωρίου 27
Δόξα Μικροκάστρου 20
Ακρίτες Κοζάνης 20
Κοζάνη 2004 19
Α.Σ. Ποντοκώμης 16
Ηρακλής Πτολεμαΐδας 16
Ερμής Ασβεστόπετρας 15
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 14
Α.Ε. Περδίκκα 13

Επόμενη αγωνιστική – 18η

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Α.Ε. Περδίκκα

ΕΑΣ Ανθότοπος – ΑΣ Ποντοκώμης

Ερμής Ασβεστόπετρας – Κοζάνη 2004

Δόξα Μικροκάστρου – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Μ. Αλ. Χαραυγής – Δράσις Τσοτυλίου

Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Ακρίτες Κοζάνης

Α.Μ.Σ. Γαλατινής – Ηρακλής Κρυόβρυσης

Γ’ κατηγορία

15η αγωνιστική

Ελπίδες Ελλησπόντου – Α.Ε. Καισαρειάς- Κήπου- Σπάρτου 4-0

Απόλλων Αυλών – Αίας Μικροβάλτου 1-2

Δαναοί 2000 Κοζάνης – Δόξα Βερμίου Πύργων 0-2

Πρόοδος Κομνηνών – Δόξα Ροδιανής   2-2

Πρόοδος Μεταξά – Κεραυνός Πετρανών  0-5

Αναγέννηση Αργίλου – Α.Ο. Κρόκου 3-1

Ρεπό: Α.Σ. Καρυδίτσας

Βαθμολογία

Ελπίδες Ελλησπόντου 46
Δόξα Βερμίου Πύργων 44
Κεραυνός Πετρανών 40
Α.Σ. Καρυδίτσας 34
Αναγέννηση Αργίλου 33
Πρόοδος Μεταξά 24
Πρόοδος Κομνηνών 22
 Α.Ε. Καισαρειάς Κήπου Σπάρτου 18
Αίας Μικροβάλτου 18
Α.Ο. Κρόκου 18
Απόλλων Αυλών 15
Δαναοί Κοζάνης 14
Δόξα Ροδιανής 3
Μακεδονομάχος Πτολεμαΐδας -14

Επόμενη αγωνιστική – 18η

Α.Σ. Καρυδίτσας – Απόλλων Αυλών

Πρόοδος Μεταξά – Δαναοί 2000 Κοζάνης

Ελπίδες Ελλησπόντου – Πρόοδος Κομνηνών

Αίας Μικροβάλτου – Αναγέννηση Αργίλου

Α.Ε. Καισαρειάς- Κήπου- Σπάρτου – Α.Ο. Κρόκου

Κεραυνός Πετρανών – Δόξα Ροδιανής

Ρεπό: Δόξα Βερμίου Πύργων

 

Από τις Ματιές στα Σπορ

Κοινοποιήστε
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someonePrint this page

Σχολιάστε