12 ομάδες και 240 περίπου αθλητές στο 4ο Τουρνουά Ποδοσφαίρου Σιάτιστας

Σε συνάντηση που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 9 Ιουνίου 2015 μεταξύ των εκπροσώπων των ομάδων που θα συμμετάσχουν στο 4ο τουρνουά ποδοσφαίρου Σιάτιστας και της διοργανώτριας επιτροπής των αγώνων, οριστικοποιήθηκαν οι τελικές λεπτομέρειες και το πρόγραμμα των αγώνων, κατόπιν κλήρωσης.

Συνολικά δήλωσαν συμμετοχή 12 ομάδες και 240 περίπου αθλητές.

Η έναρξη των αγώνων θα γίνει στις 16 Ιουνίου 2015 και η λήξη στις 8 Ιουλίου 2015.

Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

 

 

4ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 2015

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α1-ΤΑ ΝΤΟΠΙΑ

ΟΜΑΔΑ Β1-COCA NOSTRA

ΟΜΑΔΑ Α2-ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΟΜΑΔΑ Β2-COOKIELAND

ΟΜΑΔΑ Α3-ΖΙΑΦΕΤ’

ΟΜΑΔΑ Β3-ΚΡΥΨ ΦΛΑΞ

ΟΜΑΔΑ Α4-ΜΠΟΜΠΟΝΕΡΟ

ΟΜΑΔΑ Β4-ΚΑΤΩΙ

ΟΜΑΔΑ Α5-BLAUGRANA

ΟΜΑΔΑ Β5-ΛΟΥΛΑΘΚΑ

ΟΜΑΔΑ Α6-STUDIO K69

ΟΜΑΔΑ Β6-LF COLOMBIANO

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΤΡΙΤΗ

16/6/15

19:00

20:30

Α1-Α2

Α3-Α4

ΤΕΤΑΡΤΗ 17/6/15

19:00

20:30

Α5-Α6

Β3-Β4

ΠΕΜΠΤΗ 18/6/15

19:00

20:30

Β1-Β2

Β5-Β6

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

19/6/15

19:00

20:30

Α1-Α3

Α2-Α5

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/6/15

19:00

20:30

Α4-Α6

Β1-Β3

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/6/15

19:00

20:30

Β2-Β5

Β4-Β6

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

22/6/15

19:00

20:30

Α3-Α5

Α1-Α4

ΤΡΙΤΗ

23/6/15

19:00

20:30

Β1-Β4

Α2-Α6

ΤΕΤΑΡΤΗ

24/6/15

19:00

20:30

Β3-Β5

Β2-Β6

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ

25/6/15

19:00

20:30

Α3-Α6

Α1-Α5

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

26/6/15

19:00

20:30

Α2-Α4

Β1-Β5

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/6/15

19:00

20:30

Β3-Β6

Β2-Β4

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

28/6/15

19:00

20:30

Α4-Α5

Α1-Α6

ΔΕΥΤΕΡΑ

29/6/15

19:00

20:30

Β1-Β6

Α2-Α3

ΤΡΙΤΗ

30/7/15

19:00

20:30

Β4-Β5

Β2-Β3

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΓΩΝΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ

2/7/15

19:00

20:30

Α

2ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ-3ος Β’ ΟΜΙΛΟΥ

Β

1ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ-4ος Β’ ΟΜΙΛΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/7/15

19:00

20:30

Γ

2ος Β’ ΟΜΙΛΟΥ-3ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ

Δ

1ος Β’ ΟΜΙΛΟΥ-4ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΓΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/7/15

19:00

20:30

Α

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ-ΝΙΚΗΤΗΣ Δ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

Β

ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ-ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 8/6/15

20:00

ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ-ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

Από το Δήμο

Κοινοποιήστε
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someonePrint this page

Σχολιάστε