Ανακήρυξη υποψηφίων των αρχαιρεσιών του Ιατρικού Συλλόγου Κοζάνης

Ανακήρυξη υποψηφίων των αρχαιρεσιών του Ιατρικού Συλλόγου Κοζάνης που θα πραγματοποιηθούν στις 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2014.

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ«ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ  ΚΙΝΗΣΗ ΙΑΤΡΩΝ» Α.Κ.Ι

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του Ιωάννη
2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αλεξάνδρου
3. ΒΟΜΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
4. ΒΟΥΡΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ανάργυρου
5. ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κων/νου
6. ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεμιστοκλή
7. ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΘΕΑΝΩ του Κων/νου
8. ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Ευαγγέλου
9. ΡΟΥΤΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
10. ΣΙΔΗΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ισαάκ
11. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεόφιλου
12. ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Χρήστου
ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
2.ΠΕΛΕΤΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του Ευσταθίου
3.ΤΖΗΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Χαρίλαου
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
2.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Ορέστη
3.ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΖΗΣΗΣ του Θωμά

Π.Ι.Σ.
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του Ιωάννη
2.ΒΟΜΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
3.ΒΟΥΡΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ανάργυρου
4.ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεμιστοκλή
5. ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΘΕΑΝΩ του Κων/νου
6.ΣΙΔΗΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ισαάκ
7.ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Χρήστου
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΣΕΜΙΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αβραάμ
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευθυμίου
2.ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
3.ΛΙΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χαράλαμπου
4.ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιορδάνη
5.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του  Χαράλαμπου
6.ΠΑΣΤΟΡΕ ΦΡΑΝΚΑ-ΕΥΑ-ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ του Ορλάντο
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  «ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΙΑΤΡΩΝ» ΔΗ.ΠΑ.Κ.Ι.
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1.ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Κλεάνθη
2.ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου
3.ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
4.ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του Βασιλείου
5.ΛΑΜΠΑΔΑ ΧΑΡΙΣ του Αριστείδη
6.ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
Π.Ι.Σ.
1.ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΚΙΝΗΣΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ» Κ.Ι.Ε.
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1.   ΒΑΔΑΡΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του Ανδρέα
2.   ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δαμιανού
3.   ΓΚΑΛΙΑΜΟΥΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παντελή
4.   ΓΚΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία
5.   ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Διαμαντή
6.   ΔΟΥΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Θεοδώρου
7.   ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του Λεωνίδα
8.   ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Σάββα
9.   ΚΟΝΤΟΓΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ζήση
10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ζήση
11. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία
12. ΜΙΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Γεωργίου
13. ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Ιωάννη
14. ΤΣΑΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Κων/νου
15. ΤΣΕΒΕΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου
ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΟΖΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λαζάρου
2.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αριστείδη
3.ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στυλιανού
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.ΤΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
2.ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Χρήστου
3.ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

Π.Ι.Σ.
1.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χαράλαμπου
2.ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Χαράλαμπου
 3.ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
4.ΣΑΧΟΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αναστασίου
 5.ΣΠΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Φωκά
 6.ΤΟΛΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Χρήστου
 7.ΤΣΟΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Λεωνίδα
ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.ΑΣΑΛΟΥΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Θεοδώρου
2.ΔΡΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
3.ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία
4.ΣΑΚΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Δημητρίου
5.ΦΥΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
6.ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ιακώβου
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Λαζάρου
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1.ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ευαγγέλου
2.ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χαρισίου
3.ΜΗΓΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Αριστείδη
4.ΣΑΧΟΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αναστασίου
5.ΣΠΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Φωκά
6.ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
Για το Δ.Σ.
Ο Πρόεδρος                    Ο Γραμματέας

Βασίλειος Βασιλακόπουλος                Αγάπιος Γαβριηλίδης

Σχολιάστε