Πλήρες συνδυασμός με 188 άτομα από την υποψήφια Δήμαρχο Βοΐου, Παναγιώτα Ορφανίδου – Δείτε τα ονόματα

Ένα πλήρες ψηφοδέλτιο που αποτελείται από 188 άτομα(σε σύνολο 195) κατέθεσε την Κυριακή το βράδυ στο Πρωτοδικείο Κοζάνης, ο συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΥΘΥΝΗΣ» με υποψήφια Δήμαρχο Βοΐου την Παναγιώτα Ορφανίδου.

Στο ψηφοδέλτιο εκπροσωπούνται όλες οι Δημοτικές Ενότητες και τα χωριά του Βοΐου, με ανθρώπους έμπειρους αλλά και νέους, καταξιωμένοι στις τοπικές κοινωνίες με προσφορά στα κοινά του τόπου.

Η επικεφαλής του συνδυασμού, Παναγιώτα Ορφανίδου, μετά την κατάθεση του ψηφοδελτίου ευχαρίστησε τον καθένα και την καθεμία ξεχωριστά για τη συμβολή τους σε αυτή τη μεγάλη προσπάθεια και ζήτησε απ’ όλους να μιλήσουν στους πολίτες του Βοΐου για το έργο των τρεισήμισι ετών της δημοτικής, εξηγώντας παράλληλα το ολοκληρωμένο αναπτυξιακό σχέδιο του συνδυασμού για την επόμενη πενταετία.

Εκλογική Περιφέρεια ΑΣΚΙΟΥ
1.ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΓΚΑΜΑΓΚΑΡΗ-ΚΟΥΤΣΗ ΑΓΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.ΚΩΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Γκουντόλας) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΖΩΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5.MΠΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
6.ΝΙΟΠΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7.ΠΑΠΑΣΙΜΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8.ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9.ΠΗΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10.ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11.ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Κούμαν) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
12.ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Ντίνος) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
 
Εκλογική Περιφέρεια ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1.ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3.ΓΙΑΠΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ- ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.ΚΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6.ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ
8.ΣΤΑΜΠΟΛΟΥΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
9.ΣΥΝΑΧΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
10.ΤΖΗΚΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11.ΤΖΗΜΟΥΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12.ΤΟΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Εκλογική Περιφέρεια ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
1. ΒΟΥΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.ΡΑΝΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
 
Εκλογική Περιφέρεια ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
1. ΒΛΑΧΟΥ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΖΗΣΗ
2.ΓΑΛΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.ΔΑΪΝΑΒΑ-ΜΗΤΡΑΓΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
5.ΖΗΤΑΚΗ- ΜΕΤΚΑΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Σάκης) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
7. ΚΟΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΚΩΝΤΣΙΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΜΑΝΤΩΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11.ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
12. ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Σιέρα) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13. ΣΙΑΜΠΑΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14.ΣΤΑΘΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (Φιλιώ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15.ΤΕΡΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
16. ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17.ΤΣΙΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
18.ΩΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Βάρδας) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Εκλογική Περιφέρεια ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
1.ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2.ΖΙΜΠΙΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3. ΚΑΠΕΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5.ΛΑΖΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6.ΠΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8.ΣΕΒΑΣΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΑΒΒΑ
9.ΣΙΜΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
10.ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
 
Δημοτική Κοινότητα ΝΕΑΠΟΛΗΣ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3.ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
4.ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5.ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Κούλα) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6.ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Μαρία) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
 
Δημοτική Κοινότητα ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
1.ΓΚΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2.ΓΡΑΒΑ-ΠΟΡΠΟΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΑΟΥΜ (Μάκης) του ΑΛΕΞΙΟΥ
4.ΜΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5.ΜΠΟΝΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6.ΝΤΕΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
 
Τοπική Κοινότητα ΑΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΑΣ
1.ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ
1.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2.ΝΤΙΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1.ΜΠΑΡΓΙΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2.ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΑΗΔΟΝΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2. ΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΑΛΙΑΚΜΟΝΟΣ
1.ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.ΝΤΑΦΑ ΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1.ΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2.ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
 
Τοπική Κοινότητα ΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ
1. ΔΟΛΑΠΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΠΙΛΙΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΑΞΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
1.ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΑΣΠΡΟΥΛΑΣ
1.ΡΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ
1.ΓΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2.ΝΑΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΒΕΛΑΝΙΔΙΑΣ
1.ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΒΟΥΧΩΡΙΝΑΣ
1.ΖΥΓΟΥΡΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΛΟΥΚΑ
 
Τοπική Κοινότητα ΒΡΟΝΤΗΣ
1.ΜΑΧΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΒΥΘΟΥ
1.ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
1.ΒΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Αρέος) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2.ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗ ΑΡΛΕΝΕ (Σίντυ) του ΤΖΗΖΟΥΣ
3.ΤΖΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΔΑΜΑΣΚΗΝΙΑΣ
1.ΜΑΚΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΔΑΦΝΗΣ
1. ΔΗΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΟΣΜΑ
2.ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
 
Τοπική Κοινότητα ΔΙΛΟΦΟΥ
1.ΣΑΜΑΡΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΔΙΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
1.ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ
1.ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΔΡΥΟΒΟΥΝΟΥ
1.ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
2.ΝΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΕΡΑΤΥΡΑΣ
1.ΓΚΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Βιβή) του ΧΡΗΣΤΟΥ
2.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Κούδας) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.ΤΖΗΚΑ ΩΡΑΙΑ του ΖΗΣΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΖΩΝΗΣ
1.ΓΚΟΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2.ΤΖΙΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
 
Τοπική Κοινότητα ΚΑΛΟΝΕΡΙΟΥ
1.ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3.ΞΑΝΘΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΚΛΕΙΣΩΡΕΙΑΣ
1.ΒΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΚΟΡΥΦΗΣ
1.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
2.ΖΙΩΤΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΚΡΙΜΗΝΙΟΥ
1.ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2.ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΛΕΥΚΟΘΕΑΣ
1.ΜΑΤΖΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2.ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΛΙΚΝΑΔΩΝ
1. ΖΙΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΛΟΥΒΡΗΣ
1.ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2.ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΛΟΥΚΟΜΙΟΥ
1. ΧΑΜΟΥΡΓΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΜΕΣΟΛΟΓΓΟΥ
1.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
1.ΒΑΧΤΣΕΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2.ΖΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΝΙΑΝΙΑΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΜΟΛΟΧΑΣ
1.ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2.ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΜΟΡΦΗΣ
1.ΣΙΩΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΝΑΜΑΤΩΝ
1.ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΟΜΑΛΗΣ
1.ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
2.ΤΖΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
1.ΖΤΟΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΚΑΣΤΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4.ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ
1.ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
2.ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
1.ΚΑΡΑΛΩΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
2.ΜΠΑΪΡΑΧΤΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΧΑΡΙΣΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3.ΧΟΝΔΡΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΠΕΠΟΝΙΑΣ
1.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2.ΤΑΒΛΑΧΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ
1.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΘΩΜΑ
2.ΔΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΚΙΔΑΣ
1.ΚΑΡΑΧΙΣΑΡΙΔΟΥ ΓΝΩΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
1.ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΠΟΛΥΚΑΣΤΑΝΟΥ
1.ΛΙΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
 
Τοπική Κοινότητα ΠΟΛΥΛΑΚΚΟΥ
1.ΚΥΡΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2.ΜΠΡΙΑΖΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΠΥΛΩΡΙΟΥ
1.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΔΑΓΟΣ-ΔΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΔΡΑΓΩΓΙΑ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΣΗΜΑΝΤΡΟΥ
1.ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2.ΤΣΑΝΙΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ
 
Τοπική Κοινότητα ΣΙΣΑΝΙΟΥ
1.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΒΛΑΧΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΠΛΑΤΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
1.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΫΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΤΣΙΛΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΤΡΑΠΕΖΙΤΣΑΣ
1.ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
2.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
 
Τοπική Κοινότητα ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
1.ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΆΝΘΙΜΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4.ΝΙΤΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ
1.ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
2.ΧΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΧΟΡΗΓΟΥ
1.ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
2.ΓΚΟΓΚΟΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
 
Τοπική Κοινότητα ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
1.ΔΑΤΣΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Σχολιάστε