Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Λαϊκή Συσπείρωση Εορδαίας»

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Λαϊκή Συσπείρωση Εορδαίας»

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ  
   
ΧΟΛΜΠΑ-ΤΖΙΦΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
   
Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής  
1.       ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΕΗ
2.       ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΕΗ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΕΕΕΝ
   
Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου  
1.      ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ (ΜΑΡΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2.      ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΓΡΟΤΗΣ
3.      ΝΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΩΝ
   
Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης  
1.       ΝΤΟΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
   
Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου  
1.       ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
2.       ΤΖΙΜΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ
3.       ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
4.       ΣΤΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΕΗ
   
Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας  
1.       ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2.       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
3.       ΑΝΤΩΝΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΗΛΕΤΡΟΛΟΓΟΣ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΒΟΛΟΥ
4.       ΒΟΥΝΟΤΡΥΠΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΡΓΙΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
5.       ΓΚΟΓΚΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΕΡΓΗ
6.       ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΕΗ
7.       ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ
8.       ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
9.       ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΟΥΛΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΔΕΗ
10.   ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
11.   ΚΑΪΣΙΔΟΥ-ΛΙΑΜΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΔΕΗ
12.   ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΕΗ
13.   ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΕ ΕΡΓΟΛΑΒΙΕΣ ΣΤΗ ΔΕΗ
14.   ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
15.   ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ ΑΝΕΡΓΗ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΟΓΕ
16.   ΚΟΤΖΑΪΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ Α” ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
17.   ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
18.   ΛΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΕΛΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
19.   ΛΥΠΙΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ
20.   ΜΑΔΙΚΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΙΚΡΟΠΩΛΗΤΗΣ ΛΑΪΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ
21.   ΜΑΡΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ
22.   ΜΑΤΕΡΗ ΝΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΕΡΓΗ
23.   ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΕΕΕΝ
24.   ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
25.   ΝΑΪΝΤΙ ΑΧΜΕΝΤ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΖΙΖ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
26.   ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ(ΝΩΝΤΑΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
27.   ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ
28.   ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΠΕΑΕΑ-ΔΣΕ
29.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ-ΜΕΛΟΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΚΕ
30.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ Α” ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
31.   ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
32.   ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ (ΦΙΛΙΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΜΠ
33.   ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΕΗ
34.   ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΧΑΝΙΩΝ
35.   ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΝΑΒΗΣ ΛΑΪΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ
36.   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΔΗΠΑΚ ΣΤΟ ΤΕΕ
37.   ΣΙΟΥΖΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ Β” ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ, ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΑΜΕ ΕΚΠ/ΚΩΝ
38.   ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΕΗ
39.   ΣΤΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΡΙΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΕΡΓΗ
40.   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
41.   ΤΣΑΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΥ
42.   ΧΑΡΙΤΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
43.   ΧΙΔΗΡΙΔΟΥ-ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ ΑΝΕΡΓΗ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ – ΟΓΕ
   
Δημοτική Κοινότητα Πτολεμαΐδας  
1.       ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2.       ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΔΕΗ (ΠΑΣΑΣ-ΔΕΗ)
3.       ΚΡΖΙΖΟΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
4.       ΚΥΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
5.       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ ΑΝΕΡΓΗ
6.       ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΩΜ. ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΠΟΔΟΣΑΚΕΙΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
7.       ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
8.       ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΧΗΜΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9.       ΣΙΩΨΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
10.   ΣΟΥΡΟΥΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΕΕΕΝ
11.   ΤΟΝΤΟΡΕΣΚ-ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΙΩΣΗΦ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
12.   ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ
   
Τοπική Κοινότητα Ανατολικού  
1.       ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΝΤΙΑΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΥ ΣΑΜΟΥ
   
Τοπική Κοινότητα Άρδασσας-Κρυόβρυσης  
1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
2. ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
3. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ – ΤΑΤΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΟΦΑΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕΙ, ΑΝΕΡΓΗ
   
Τοπική Κοινότητα Ασβεστόπετρας  
1. ΚΑΛΑΜΗΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
   
Τοπική Κοινότητα Δροσερού  
1.    ΤΖΙΦΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
   
Τοπική Κοινότητα Καρυοχωρίου  
1. ΜΕΝΤΕΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΕΗ
   
Τοπική Κοινότητα Κομάνου  
1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
2. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΕΗ
   
Τοπική Κοινότητα Κομνηνών  
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ
   
Τοπική Κοινότητα Μαυροπηγής  
1. ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ
   
Τοπική Κοινότητα Περδίκκα  
1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ
2. ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
3. ΚΩΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
4. ΦΙΛΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΗ
   
Τοπική Κοινότητα Προαστίου  
1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΕΩΝΟΡΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2. ΤΣΩΤΣΟΥ ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ (ΝΕΝΕΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ
3. ΤΥΠΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΔΕΗ
   
Τοπική Κοινότητα Πτελεώνα  
1. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ

 

Σχολιάστε