Όλη η δράση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Κοζάνης – Αποτελέσματα και βαθμολογίες

eps_kozanis

Α’ κατηγορία

21η  αγωνιστική

Α.Σ. Βελβεντό – Μακεδονικός Φούφα   2-4

Π.Α.Ο. Κοίλων – Μακεδονικός  Κοζάνης 0-0

Αστραπή Κλείτου – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας   1-2

Α.Ε. Κοζάνης – Μακεδονικός Σιάτιστας  1-2

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Πολυνίκης 3-0

Εθνικός Βατερού – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας  1-0

Αναγέννηση Εράτυρας – Αλιάκμων Αιανής  0-1

Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Τιτάν Σερβίων 1-0

 

Βαθμολογία

Μακεδονικός  Φούφα55
Μακεδονικός Σιάτιστας49
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων48
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας37
Αλιάκμων Αιανής33
Αναγέννηση Εράτυρας32
Εθνικός Βατερού32
Α.Σ. Βελβεντό30
Μακεδονικός Κοζάνης28
Ακαδημία Βοΐου25
Αστραπή Κλείτου24
Α.Ε. Κοζάνης24
Τιτάν Σερβίων21
ΠΑΟΚ Κοίλων18
Μ. Αλ. Άρδασσας13
Πολυνίκης Πτολεμαΐδας0

Επόμενη αγωνιστική – 22η 

Α.Ε. Κοζάνης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Πολυνίκης – Εθνικός Βατερού

Μακεδονικός Σιάτιστας – Α.Σ. Βελβεντό

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Αναγέννηση Εράτυρας

Μακεδονικός Φούφα – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

Αλιάκμων Αιανής – Π.Α.Ο. Κοίλων

Τιτάν Σερβίων – Αστραπή Κλείτου

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Μακεδονικός  Κοζάνης

Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος

18η αγωνιστική

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Μ. Αλ. Λευκοπηγής 0-2

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Δόξα Λευκόβρυσης 0-0

Ιωνικός Βαθυλάκκου – Αναγέννηση Λιβαδερού 0-1

Έλατος Ελάτης – Α.Ε. Ελίμειας 1-2

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ε. Καλαμιάς 0-2

Α.Ε. Άνω Κώμης – ΑΕ Κρανιδίων 2-2

Ρεπό: Ερμής Πλατανορεύματος

Βαθμολογία

Α.Ε. Ελίμειας46
Α.Ε. Καλαμιάς42
Α.Ε. Άνω Κώμης37
Α.Ε. Κρανιδίων37
Δόξα Λευκόβρυσης31
Ερμής Πλατανορεύματος28
Μ.Α.Π.Σ.  Αγίας Παρασκευής27
Έλατος Ελάτης24
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης24
Αναγέννηση Λιβαδερού21
Κένταυρος Πρωτοχωρίου15
Ιωνικός Βαθυλάκκου12
Μ. Αλ. Λευκοπηγής6
Α.Ο. Τρανοβάλτου-6

Επόμενη αγωνιστική – 19η

Δόξα Λευκόβρυσης  – Αναγέννηση Λιβαδερού

Α.Ε. Ελίμειας – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Α.Ε. Καλαμιάς – Ιωνικός Βαθυλάκκου

ΑΕ Κρανιδίων – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Ερμής Πλατανορεύματος

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Α.Ε. Άνω Κώμης

Ρεπό: Έλατος Ελάτης

Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος

18η αγωνιστική

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Α.Ε. Περδίκκα  2-1

ΕΑΣ Ανθότοπος – ΑΣ Ποντοκώμης  2-3

Ερμής Ασβεστόπετρας – Κοζάνη 2004  1-0

Δόξα Μικροκάστρου – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας  0-1

Μ. Αλ. Χαραυγής – Δράσις Τσοτυλίου  0-1

Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Ακρίτες Κοζάνης  2-1

Α.Μ.Σ. Γαλατινής – Ηρακλής Κρυόβρυσης 1-2

Βαθμολογία

Α.Μ.Σ. Γαλατινής41
Δράση Τσοτυλίου35
Ε.Α.Σ. Ανθότοπος34
Ηρακλής Κρυόβρυσης34
Βέρμιο Καρυοχωρίου30
Μ. Αλ. Χαραυγής28
Δόξα Μικροκάστρου20
Ακρίτες Κοζάνης20
Κοζάνη 200419
Α.Σ. Ποντοκώμης19
Ηρακλής Πτολεμαΐδας19
Ερμής Ασβεστόπετρας18
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας17
Α.Ε. Περδίκκα13

Επόμενη αγωνιστική – 19η

Α.Ε. Περδίκκα – ΑΣ Ποντοκώμης

Κοζάνη 2004 – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – ΕΑΣ Ανθότοπος

Δράσις Τσοτυλίου – Ερμής Ασβεστόπετρας

Ακρίτες Κοζάνης – Δόξα Μικροκάστρου

Ηρακλής Κρυόβρυσης – Μ. Αλ. Χαραυγής

Α.Μ.Σ. Γαλατινής – Ηρακλής Πτολεμαΐδας

Γ’ κατηγορία

18η αγωνιστική

Α.Σ. Καρυδίτσας – Απόλλων Αυλών 4-0

Αίας Μικροβάλτου – Αναγέννηση Αργίλου 1-2

Ελπίδες Ελλησπόντου – Πρόοδος Κομνηνών 2-0

Πρόοδος Μεταξά – Δαναοί 2000 Κοζάνης 3-0

Α.Ε. Καισαρειάς- Κήπου- Σπάρτου – Α.Ο. Κρόκου 0-1

Κεραυνός Πετρανών – Δόξα Ροδιανής 5-2

Ρεπό: Δόξα Βερμίου Πύργων

Βαθμολογία

Ελπίδες Ελλησπόντου49
Δόξα Βερμίου Πύργων47
Κεραυνός Πετρανών43
Α.Σ. Καρυδίτσας37
Αναγέννηση Αργίλου36
Πρόοδος Μεταξά27
Πρόοδος Κομνηνών22
Α.Ο. Κρόκου21
 Α.Ε. Καισαρειάς Κήπου Σπάρτου18
Αίας Μικροβάλτου18
Απόλλων Αυλών15
Δαναοί Κοζάνης14
Δόξα Ροδιανής3
Μακεδονομάχος Πτολεμαΐδας-14

Επόμενη αγωνιστική – 19η

Απόλλων Αυλών –  Δαναοί 2000 Κοζάνης

Πρόοδος Κομνηνών – Α.Σ. Καρυδίτσας

Αναγέννηση Αργίλου – Πρόοδος Μεταξά

Α.Ο. Κρόκου – Ελπίδες Ελλησπόντου

Δόξα Ροδιανής – Αίας Μικροβάλτου

Δόξα Βερμίου Πύργων  –  Α.Ε. Καισαρειάς-Κήπου-Σπάρτου

Ρεπό: Κεραυνός Πετρανών

 

Από τις Ματιές στα Σπορ

Σχολιάστε

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.