5ος Παραλίμνιος Αγώνας Δρόμου Ρυμνίου 2013 – Τα πλήρη αποτελέσματα – Βίντεο

Ο πρωταθλητής μεγάλων αποστάσεων, Κοζανίτης μαραθωνοδρόμος Μιχάλης Παρμάκης -όπως αναμενόταν φυσικά- ήταν ο νικητής του 5ου Παραλίμνιου Αγώνα Δρόμου Ρυμνίου 15χλμ, που διεξήχθη με απόλυτη επιτυχία την Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου 2013.
 
Εκατόν εικοσιτέσσερις (124) δρομείς από διάφορα μέρη της Ελλάδας συμμετείχαν στον κύριο ανώμαλο δρόμο των 15 χλμ και περισσότεροι από εξήντα (60) στον περιπατητικό δρόμο των 5 χλμ.

Η εκκίνηση δόθηκε λίγο μετά τις 10:00 από την πλατεία του Ρυμνίου. Η διαδρομή περιελάμβανε τη διέλευση με επιστροφή της γέφυρας Ρυμνίου, την ασφάλτινη περί τα 4,5 χλμ διαδρομή προς Ζιδάνι, την παραλίμνια χωμάτινη διαδρομή μέσω των Αναβρυκών και του πλατανόδασους Ρυμνίου και τον τερματισμό στην πλατεία του χωριού. Διαδρομή -ασφαλώς- που άφησε απόλυτα ικανοποιημένους τους δρομείς από την ομορφιά του τοπίου και τις παροχές υποστήριξης (σταθμοί νερού, σήμανση, μέτρα οδικής ασφάλειας). Ο περιπατητικός δρόμος περιελάμβανε τη διαδρομή μέχρι το πλατανόδασος Ρυμνίου και την επιστροφή στην πλατεία.

Οι νικητές στις δυο κύριες κατηγορίες ανδρών και γυναικών, που τους απονεμήθηκαν τα αντίστοιχα μετάλλια και κύπελλα, ήταν:

Α. Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ
1ος Παρμάκης Μιχάλης, ανεξάρτητος (αθλητής του Τρίτωνα Χαλκίδας), με χρόνο 0:49:44
2ος Κουτζιακουτζίδης Κων/νος του ΣΔΥ Κοζάνης, με χρόνο 0:57:38
3ος Κουκουτέγος Αντώνης του Συλλόγου Δρομέων Βέροιας, με χρόνο 0:58:08

Β. Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1η Βασδάρη Σουζάνα του ΣΔΥ Κοζάνης, με χρόνο 1:13:20
2η Τσιφλίδου Κούλα, ανεξάρτητη, με χρόνο 1:20:12
3η Μπιλλίμη Βιολέτα του ΣΕΟ Φλώρινας, με χρόνο 1:25:13

Επιπλέον απονεμήθηκαν τιμητικές πλακέτες:
– στον Γιώργο Χρυσοστομίδη από το Ρύμνιο, νικητή της 9ήμερης (18-26.10.2012) επετειακής -για τα 100 χρόνια από τη απελευθέρωση-  πορείας 270χλμ “Τρόπαιο Βαλκανικών Πολέμων” του ΓΕΣ
και για τις υπηρεσίες τους στους αγώνες Δρόμου του Ρυμνίου
– στην Τροχαία Κοζάνης
– στην Ένωση Ραδιοερασιτεχνών Δυτικής Μακεδονίας (ΕΡΑΔΥΜ)
– στη Λέσχη Ειδικών Δυνάμεων Κοζάνης

Ακόμη σε όλους τους δρομείς απονεμήθηκαν αναμνηστικά μετάλλια και διπλώματα συμμετοχής.

Στο ρόλο που μπορούν να διαδραματίσουν -υπό προϋποθέσεις- οι λίμνες Πολυφύτου και Ιλαρίωνα στην ανάπτυξη της περιοχής αναφέρθηκαν οι δήμαρχοι, Κοζάνης Λάζαρος Μαλούτας και Σερβίων-Βελβεντού Βασίλης Κωνσταντόπουλος. Παραβρέθηκαν ακόμη και συμμετείχαν στη διαδικασία των βραβεύσεων οι περιφερειακοί σύμβουλοι Γιώργος Μαργαρίτης και Γιώργος Αδαμίδης και ο πρόεδρος του ΕΒΕ Κοζάνης Κώστας Κυριακίδης.

Τέλος προς τιμή των συμμετεχόντων αθλητών, των συνοδών και επισκεπτών καθώς και όλων των παρευρισκομένων, δόθηκε μικρή δεξίωση.

Διοργανώθηκε από το Μορφωτικό Αθλητικό Σύλλογο Ρυμνίου σε συνεργασία με τον Οργανισμό Αθλητισμού Πολιτισμού Νεολαίας Δήμου Κοζάνης, το Σύλλογο Δρομέων Υγείας Κοζάνης και το Δήμο Σερβίων – Βελβεντού.

Βασικός συντελεστής και παρουσιαστής της εκδήλωσης ήταν ο πρόεδρος του ΣΔΥ Κοζάνης Τάκης Σταθόπουλος. Ασφαλώς τα συγχαρητήρια ανήκουν και στον πρόεδρο του Μορφωτικού συλλόγου και πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Ρυμνίου Νίκο Αρβανίτη για την υποδοχή και φιλοξενία και γενικότερα για τη μέριμνα της άψογης διεξαγωγής του αγώνα.

Πολύτιμες υπηρεσίες στην διοργάνωση προσέφεραν η Τροχαία Κοζάνης, η Ένωση Ραδιοερασιτεχνών Δυτικής Μακεδονίας (ΕΡΑΔΥΜ), η ΔΕΗ Πολυφύτου με τη διάθεση ασθενοφόρου, ο γιατρός Χάρης Μεντελής, οι εθελοντές και οι χορηγοί της εκδήλωσης.

 

 

Αποτελέσματα Παραλίμνιου Δρόμου Ρυμνίου 1/9/2013

 

ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΡΥΜΝΙΟΥ 2013 15 ΚΜ

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Νο

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ος

10

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

0:49:44

2

ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ος

7

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

0:57:38

3

ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 3ος

53

ΣΥΛ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

0:58:08

4

ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

78

ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

0:58:32

5

ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

25

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

0:58:41

6

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

94

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:00:54

7

ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

72

ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1:02:44

8

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

21

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:03:15

9

ΔΕΛΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:03:16

10

ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

28

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:03:51

11

ΜΑΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

97

ΒΑΡΙΚΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

1:04:17

12

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

11

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:04:18

13

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

63

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:04:43

14

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

83

ΑΙΑΝΗ

1:04:56

15

ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

51

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:05:11

16

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

48

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:05:40

17

ΔΡΟΣΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

60

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:05:40

18

ΤΟΤΣΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

115

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:05:40

19

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1

Μ.Α.Σ. ΡΥΜΝΙΟΥ

1:06:38

20

ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

68

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:07:05

21

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

32

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:07:21

22

ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

41

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:07:21

23

ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

123

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:08:06

24

ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ

101

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:09:24

25

ΜΠΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

108

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:09:33

26

ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ

23

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:09:41

27

ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

77

ΣΔΥΚ. ΓΡΕΒΕΝΑ

1:09:46

28

ΜΟΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

96

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:09:57

29

ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

29

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:10:16

30

ΚΕΧΑΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

125

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:10:42

31

ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

13

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:11:01

32

ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

80

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:11:14

33

ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

116

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:11:17

34

ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:11:47

35

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

120

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:11:47

36

ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

109

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:12:30

37

ΚΡΥΜΣΤΑΜΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

105

ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

1:12:38

38

ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

38

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:12:55

39

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ

20

ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

1:13:04

40

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

106

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:13:07

41

ΒΑΣΔΑΡΗ ΣΟΥΖΑΝΑ 1η ΓΥΝ.

67

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:13:20

42

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

36

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:13:25

43

ΔΑΡΔΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

92

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:13:31

44

ΤΡΕΜΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

57

ΜΑΡΑΘ. ΛΑΡΙΣΑΣ

1:13:48

45

ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

75

Α.Π Σ.Δ. ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

1:14:08

46

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

2

Μ.Α.Σ. ΡΥΜΝΙΟΥ

1:14:29

47

ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

55

ΣΕΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:14:32

48

ΠΕΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

111

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:14:40

49

ΤΣΙΚΑΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

117

ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΜΑ

1:15:05

50

ΜΠΙΓΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

27

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:15:23

51

ΓΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

87

ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

1:15:47

52

ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

66

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:15:53

53

ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

74

ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

1:16:28

54

ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

37

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:16:45

55

ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

122

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:16:50

56

ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΣ

4

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:16:53

57

ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

24

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:17:02

58

ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

58

ΣΔΟΕ

1:17:02

59

ΚΟΥΤΣΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

59

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:17:02

60

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

30

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:17:10

61

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΤΑΘΗΣ

52

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:17:10

62

ΘΩΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

89

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

1:17:13

63

ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΜΗΤΡΙΟΣ

84

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:17:24

64

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

17

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:17:26

65

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

76

ΔΡΟΜ. ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1:17:26

66

ΡΑΔΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

45

ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ

1:17:52

67

ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

90

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:18:09

68

ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

121

ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:18:36

69

ΤΖΗΜΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

12

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:18:49

70

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

100

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:19:05

71

ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ ΑΡΗΣ

124

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:20:03

72

ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

64

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:20:12

73

ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΚΟΥΛΑ 2η ΓΥΝ.

65

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:20:12

74

ΚΟΛΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

113

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

1:20:51

75

ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

61

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:21:41

76

ΣΙΣΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

39

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:22:01

77

ΛΙΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

44

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:22:17

78

ΜΠΑΛΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

107

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:22:20

79

ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

99

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:22:32

80

ΚΑΡΑΠΟΝΑΡΛΙΔΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ

15

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:22:43

81

ΤΣΙΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

40

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:22:49

82

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΗΛΙΑΣ

33

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:23:12

83

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ

9

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:23:23

84

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

50

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:23:23

85

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ

69

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:23:23

86

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

118

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:23:41

87

ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

14

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:23:42

88

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

93

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:23:42

89

ΤΟΤΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

112

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:24:21

90

ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

56

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:24:25

91

ΜΠΙΛΛΙΜΗ ΒΙΟΛΕΤΑ 3η ΓΥΝ.

88

ΣΕΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

1:25:13

92

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

81

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:26:23

93

ΜΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

98

ΒΑΡΙΚΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

1:26:40

94

ΚΟΝΤΟΔΙΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

114

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

1:26:42

95

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

62

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:27:05

96

ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

49

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:27:14

97

ΚΑΛΑΘΕΡΗ ΕΥΡΙΔΙΙΚΗ

102

ΣΔΥ Θ.

1:30:44

98

ΚΟΚΚΙΝΟΓΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

103

ΣΔΥ Θ.

1:30:44

99

ΒΑΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

71

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

1:30:51

100

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘ. ΓΙΑΝΝΗΣ

82

ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟ

1:31:49

101

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ

70

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:31:55

102

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

79

ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟ

1:32:02

103

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ

73

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:32:24

104

ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

42

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1:33:11

104

ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

91

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:35:17

106

ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

16

Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ

1:35:21

107

ΤΖΙΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

95

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:35:24

108

ΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

104

ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

1:35:51

109

ΣΟΦΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

86

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:35:57

110

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

127

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:38:38

111

ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ

128

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:38:38

112

ΒΑΡΓΙΑΜΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

6

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1:39:10

113

ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

18

Σ. Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ

1:42:36

114

ΓΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

54

ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

1:42:36

115

ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

126

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:42:36

116

ΑΣΑΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

110

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

1:52:36

Γιώργος Μαστρ./περισσότερα (267 ΦΩΤΟ από τον αγώνα) στο mikrovalto.gr

 

 

 

 

 

Σχολιάστε

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.