ΕΠΣ Κοζάνης: Οι πρώτοι σκόρερς και οι καλύτεροι σε όλες τις κατηγορίες

Μετά τον πλήρη και λεπτομερή έλεγχο όλων των φύλλων αγώνων , το Δ.Σ. της Ε.Π.Σ. Κοζάνης ανακοινώνει τους 3 πρώτους σκόρερς κάθε κατηγορίας της περιόδου 2012-2013 , που είναι οι :

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος σκόρερ : Καραγεώργος Χρ. 35  (Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ)

2ος σκόρερ : Μαυροματίδης Γεωργ. 33  (Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ)

3ος σκόρερ : Δημητριάδης Χρ. 23  (Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ)

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ)

1ος σκόρερ : Αραβόπουλος Θεοδ.  32 (ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ)

2ος σκόρερ : Τζέλλος Νικ. 24 (ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ)

3ος σκόρερ : Γεωργιάδης Παντ. 23  (Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΥ)

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)

1ος σκόρερ : Γκέκας Κοσμ. 26  (ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ)

1ος σκόρερ : Αργυρόπουλος Ηλ. 26  (ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ)

3ος σκόρερ : Τσαρτσιταλίδης Θεοδ. 23 (ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ & Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ)

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος σκόρερ : Ψαλλίδας Βάϊος 17   (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ)

2ος σκόρερ : Ζιμπιλίδης Ιωαν. 13  (ΔΡΑΣΗ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)

3ος σκόρερ : Ζυγούρας Σταυρ. 11  (ΔΡΑΣΗ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)

Οι πρώτοι σκόρερ και οι καλύτεροι ποδοσφαιριστές , προπονητές , παράγοντες , διαιτητές και βοηθοί διαιτητές θα τιμηθούν από την Ένωση στην εκδήλωση που θα γίνει για την κλήρωση του πρωταθλήματος την Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου 2013

Αποτελέσματα ψηφοφορίας σωματείων για τους “καλύτερους” (περιόδου 2012-2013)

Μετά τον έλεγχο των εγγράφων της ψηφοφορίας των σωματείων , το Δ.Σ. της Ε.Π.Σ. Κοζάνης ανακοινώνει τους καλύτερους της κάθε κατηγορίας περιόδου 2012-2013 , που έχουν ως εξής :

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Καλύτερος ποδοσφαιριστής : Μετικάνος Χρ. (Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ)

Καλύτερος προπονητής : Αλιατίδης Δημ. (Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ)

Καλύτερος παράγοντας : Θωμαΐδης Γεωργ. (ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ)

Καλύτερος Διαιτητής : Ζούγρας Διον.

Καλύτερος Βοηθός Διαιτητής: Γεωργιάδης Γεωργ.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ)

Καλύτερος ποδοσφαιριστής : Παπουτζίδης Αναστ. (ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ)

Καλύτερος προπονητής : Κάλφας Δημ. (ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ)

Καλύτερος παράγοντας : Πατσικόπουλος Χαρ. (Α.Ο. ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ)

Καλύτερος Διαιτητής : Ζούγρας Διον.

Καλύτερος Βοηθός Διαιτητής : Γεωργιάδης Γεωργ.

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)

Καλύτερος ποδοσφαιριστής : Τσαρτσιταλίδης Θεόδ. (ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ & Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ)

Καλύτερος προπονητής : Παπάς Χρ. (Αναγέννηση Πτολ/δας)

Καλύτερος παράγοντας : Ηλιάδης Ελευθ. (ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ)

Καλύτερος Διαιτητής : Ζούγρας Διον.

Καλύτερος Βοηθός Διαιτητής : Μπέλτσου Σοφ.

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Καλύτερος ποδοσφαιριστής : Χαραλαμπίδης  (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ)

Καλύτερος προπονητής : Καλαμπούκας Γεωργ. (Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ)

Καλύτερος παράγοντας : Κουτσακά Μαρ. (ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ)

Καλύτερος Διαιτητής : Κουτσώνας Νικ.

Καλύτερος Βοηθός Διαιτητής : Φραντζοπούλου Αικ.

Από τον Πτολεμαίο

 

 

 

 

Σχολιάστε

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.