Τα ψηφοδέλτια των συνδυασμών για τις εκλογές του Εργατικού Κέντρου Κοζάνης

 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΤΑΞΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

ΓΙΑ ΓΣΕΕ.

ΣΤΑΥΡΟΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟΙ

1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

Γ.Σ.Ε.Ε.

(σταυροί απεριόριστοι)

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΒΟΜΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
6 ΚΥΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ
7 ΛΑΝΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
8 ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΜΑΤΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
10 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
11 ΣΑΛΤΣΟΓΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
13 ΦΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΔΑΚΕ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ Ν. ΚΟΖΑΝΗΣ

ΓΙΑ Δ.Σ.

ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ (15)

1 ΑΔΑΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΒΑΡΓΙΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΑΝΙΗΛ
5 ΖΑΡΚΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
6 ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
7 ΖΩΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
8 ΚΑΒΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
9 ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ
10 ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 ΚΙΒΡΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
14 ΚΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
16 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
17 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18 ΜΑΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ
20 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΦΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
22 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
23 ΠΛΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
24 ΠΟΥΤΟΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25 ΠΡΑΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
26 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
27 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29 ΤΕΛΙΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

 

ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ (3)

1 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
3 ΖΩΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 ΚΑΒΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
5 ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
7 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
9 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
       

 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Δ.Α.Κ.Ε ΕΡΓΑΤΙΚΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΝΟΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΓΣΕΕ

Σταυροί απεριόριστοι

 

1 ΑΔΑΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΒΑΡΓΙΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
5 ΚΑΒΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
6 ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ
7 ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΚΙΒΡΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
10 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
11 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
12 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ
13 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΦΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
15 ΠΛΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
16 ΠΟΥΤΟΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17 ΠΡΑΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
18 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
19 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΤΑΞΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

ΓΙΑ Δ.Σ.

ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ (15)

1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
2 ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
3 ΓΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΖΑΜΙΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΖΗΣΗΣ
6 ΝΑΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
8 ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΝΟΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΤΕΝΤΣΟΓΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΝΑΟΥΜ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 ΧΑΤΖΗΔΑΜΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ (3)

1 ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

ΓΙΑ Δ.Σ.

ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ (15)

1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΒΟΜΒΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΓΚΟΡΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
5 ΓΚΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
6 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
8 ΚΥΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ
9 ΛΑΝΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
10 ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΚΟΝΤΟΡΟΥΧΑΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΖΑΝΝΗΣ
12 ΜΑΤΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13 MΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
14 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16 ΣΑΛΤΣΟΓΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
19 ΦΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ (3)

1 ΓΚΟΡΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2 ΓΚΡΑΝΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
       

 

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

ΤΑΞΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

ΓΙΑ Δ.Σ

ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ (15)

1 ΑΣΑΛΟΥΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
2 ΒΑΪΡΙΝΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3 ΚΟΝΔΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ (3)

1 ΑΣΑΛΟΥΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
2 ΒΑΪΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3 ΚΟΝΔΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Σχολιάστε

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.