Για τη φάση του 47ο λεπτού φωνάζουν οι γηπεδούχοι και ενώ το σκορ βρισκόταν στο 0-1 στην αναμέτρηση ανάμεσα στον ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ και την ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ.

Συγκεκριμένα, ο Καλογήρου βρέθηκε στο έδαφος έπειτα από μαρκάρισμα του Σαββίδη. Οι γηπεδούχοι ζήτησαν πέναλτι όμως ο διαιτητής, Καρατέρπος, έδειξε να συνεχιστεί το παιχνίδι.

Όσο αναφορά το τελικό σκορ οι φιλοξενούμενοι με δύο τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο καθάρισαν το ματς γράφοντας το τελικό 0-3.

Να σημειωθεί πως το διαιτητικό τρίο αποτελούνταν από τους: Δ. Καρατέρπο, Σ. Μπέλτσου και Κ. Κανδυλιώτη.

Δείτε το βίντεο του Δημήτρη Δουλδούρα:

Καραδημούλας Σάκης για το KOZANILIFE.GR

5 σχόλια στο άρθρο “Φωνάζει ο Κρόκος στον αγώνα με την ΑΕΠ Καραγιαννίων – Δείτε την αμφισβητούμενη φάση

1. Εδώ και χρόνια ο “φίλαθλος” κόσμος του Κρόκου είναι αποκρουστική χυδαίοι και βωμολοχοι , εγώ σαν αντίπαλος χωρίς να προκαλέσω ποτέ έχω ακούσει τα εξ αμάξης οι γονείς των παιδιών του Κρόκου χρειάζονται οπωσδήποτε μόρφωση ,τα παιδιά δεν φταινε διοτι πηρανε την διαγωγή των γονιών τους .