Η κατανομή των εδρών των νέων Τοπικών Οργάνων της Ε.Ε.Τ.Ε.Μ.

eetem-2

Ενημερώνουμε τα μέλη της Ένωσης ότι, όσον αφορά στην κατανομή των εδρών της νέας 9μελούς Τοπικής Διοικούσας Επιτροπής της Ε.Ε.Τ.Ε.Μ, Ν.Τ. Κοζάνης-Γρεβενών σύμφωνα με τα επίσημα αποτελέσματα, αυτή έχει ως εξής:

Συνδυασμός Ποσοστό (%) Έδρες στην Κ.Δ.Ε.
«Ενωτική Κίνηση» Μηχανικών- Ε.Ε.Τ.Ε.Μ. 89,69 8
Κίνηση Ανεξάρτητων Μηχανικών (Κ.Α.ΜΗ.) 10,31 1

Αναλυτικότερα, οι συνάδελφοι, οι οποίοι αναδείχθηκαν μέσα από τις αρχαιρεσίες της 2ας και 3ης Απριλίου 2017, ως μέλη της νέας Τ.Δ.Ε, είναι οι ακόλουθοι:

**Για την Τοπική Διοικούσα Επιτροπή

Για την «Ενωτική Κίνηση» Μηχανικών- Ε.Ε.Τ.Ε.Μ.» (κατά σειρά ψήφων):

Τακτικά μέλη:

1 ΚΑΨΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΧΟΝΔΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
4 ΡΑΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΒΑΪΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6 ΠΡΙΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
8 ΧΑΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

Αναπληρωματικά μέλη:

 

1 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΚΑΡΑΚΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
4 ΚΟΥΡΚΟΥΤΜΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΤΣΙΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

Για την «Κίνηση Ανεξάρτητων Μηχανικών (Κ.Α.ΜΗ.)» (κατά σειρά ψήφων):

Τακτικό μέλος:

1 ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

Αναπληρωματικό Μέλος:

1 ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

**Aντιπρόσωποι για Συνέδριο:

 

Για την «Ενωτική Κίνηση» Μηχανικών- Ε.Ε.Τ.Ε.Μ

Τακτικά μέλη:

1 ΚΑΨΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΧΟΝΔΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
4 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΒΑΪΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
5 ΡΑΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Αναπληρωματικά μέλη:

1 ΠΡΙΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
4 ΚΑΡΑΚΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΓΚΟΥΓΚΟΥΜΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Για την «Κίνηση Ανεξάρτητων Μηχανικών (Κ.Α.ΜΗ.)»

 

Τακτικό μέλος:

1 ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

Αναπληρωματικό Μέλος:

1 ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

**Για Εξελεγκτική Επιτροπή:

Τακτικά μέλη:

1. ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΒΑΝΝΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3. ΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Για την Τοπική  Εφορευτική Επιτροπή

 

Ο Πρόεδρος

Ι.ΚΑΒΕΛΙΔΗΣ

Σχολιάστε