Δείτε τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων στη Δυτική Μακεδονία

astinomia_logo

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 24 Οκτωβρίου έως 30 Οκτωβρίου) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ:
Δευτέρα (24-10-2016) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Μεγ. Σειρήνι – Αμυγδαλιάς – Ελεύθερο – Άγιος Γεώργιος – Κιβωτός – Μηλιά – Βατόλακκος – Ταξιάρχης – Κοκκινιά.
Τρίτη (25-10-2016) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Έλατος – Καληράχη – Μέγαρο – Κυπαρίσσι – Καλλονή – Τρίκορφο – Άγιος Κοσμάς – Λείψι – Εκκλησιές – Ροδιά – Σύδενδρο – Οροπέδιο.
Τετάρτη (26-10-2016) και ώρες από 09.00 έως 16.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Μαυραναίοι – Ζιάκας – Αβδέλλα – Περιβόλι – Σπήλαιο – Τρίκωμο – Κοσμάτι – Μοναχίτι – Μικρολίβαδο.
Πέμπτη (27-10-2016) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Μαυραναίοι – Αναβρυτά – Πολυνέρι- Αλατόπετρα – Πρόσβορο – Αετιά – Φιλιππαίοι – Μεσολούρι – Δοτσικό – Σαμαρίνα – Σμίξη – Πανόραμα – Λάβδα.
Κυριακή (30-10-2016) και ώρες από 20.00 έως 02.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙO: Πόρος – Κνίδη – Έξαρχος – Ποντινή – Παλαιοχώρι – Σαρακίνα – Δίπορο – Ιτέα.

ΝΟΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ:
Δευτέρα (24-10-2016) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Καστοριά-Δισπηλιό-Μαυροχώρι-Πολυκάρπη-Τοιχιό-Μεταμόρφωση-Φωτεινή- Μελισσότοπος -Σταυροπόταμος- Βασιλειάδα-Βέργα-Κλεισούρα-Λιθιά-Κορησός-Αμπελόκηποι- Μηλίτσα-Κωσταράζι-Βογατσικό-Γέρμας-Δισπηλιό-Καστοριά.
Τρίτη (25-10-2016) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Καστοριά-Δενδροχώρι-Ιεροπηγή-Αγία Κυριακή-Οινόη-Άνω και Κάτω Πτεριά-Πολυάνεμος-Καλοχώρι-Τσάκωνη-Πεντάβρυσος-Ομορφοκκλησιά-Υψηλό-Αυγή-Χιλιόδενδρο-Ποριά-Καστοριά.
Τετάρτη (26-10-2016) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Καστοριά-Μανιάκοι- Κρανοχώρι-Άνω και Κάτω Πτελέα- Αγία Άννα-Νεστόριο-Κοτύλη-Κυψέλη- Επταχώρι-Χρυσή-Πευκόφυτο-Πεύκο-Καστοριά.
Πέμπτη (27-10-2016) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Καστοριά-Κολοκυνθού-Μεσοποταμία-Καλοχώρι-Άνω και Κάτω Πτεριά-Κομνηνάδες-Διποταμία-Χιονάτο-Νεστόριο- Μελάνθιο-Νίκη-Λάγγα-Βράχος-Πετροπουλάκι-Καστοριά.
Σάββατο (29-10-2016) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Καστοριά-Λαχανόκηποι-Λακκώματα-Κρύα Νερά-Σπήλαια-Ζευγοστάσιο-Άνω και Κάτω Περιβόλι-Καστανόφυτο-Άγ.Ηλίας-Σπήλιος-Κερασώνα-Ανθηρό-Νόστιμο-Σκαλοχώρι-Βέλος-Διαλεκτό-Βοτάνι-Αμμουδάρα-Ασπροκκλησιά-Αμπελοχώρι-Ασπρονέρι-Κρεμαστή-Λάγουρα-Καστοριά.

Δ.Α. ΚΟΖΑΝΗΣ
Δευτέρα (24-10-2016) και ώρες από 17.00 έως 23.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ρύμνιο -Φρούριο- Μικρόβαλτο- Τρανόβαλτο- Λαζαράδες – Ελάτη- Λιβαδερό- Μεταξά-Τριγωνικό- Πολύραχο- Προσήλιο-Λάβα-Καστανιά- Παλαιογράτσανο Καταφύγιο- Βελβεντό- Αγία Κυριακή.
Τρίτη (25-10-2016) και ώρες από 18.00 έως 02.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:  Ομαλή- Αγίασμα- Σταυροδρόμι- Διχείμαρο- Πλακίδα- Δαμασκηνιά- Κλεισώρεια- Δραγασιά-Ζώνη- – Λυκνάδες- Λεύκη – Άγιος Θεόδωρος- Αχλαδιά- Κοιλάδι- Άγιοι Ανάργυροι- Πολυκάστανο- Δάφνη -Ανθούσα- Τριάδα- Αυγερινός- Βυθός -Πεντάλοφος Δίλοφος-Σωτήρας- Μόρφη- Βουχωρίνα- Κορυφή- Χρυσαυγή.
Τετάρτη (26-10-2016) και ώρες από 16.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Αλιάκμωνας- Μελιδόνι-Χειμερινό-Μολόχα- Πλατανιά-Σήμαντρο- Βελανιδιά- Στέρνα-Κρυονέρι-Ασπρούλα- Μεσολλόγι-Χορηγός- Λευκοθέα-Λευκαδιό-Βροντή-Απιδέα- Ρόκαστρο-Λούβρη-Κριμήνι- Ροδοχώρι-Ανθοχώρι-Φυτόκιο-Λουκόμι-Πυλωρί-Αξιόκαστρο- Κλήμα-Τραπεζίτσα-Πανάρετη –Πολύλλακος.
Πέμπτη (27-10-2016) και ώρες από 10.00 έως 16.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:   Καλαμιά-Αλωνάκια- Ανθότοπος- Κηπάρι- Κοκκιναράς-Σκήτη- Ξηρολίμνη Δαφνερό- Παλιόκαστρο- Μικρόκαστρο- Μεσοπόταμος-Γαλατινή-Καλονέρι-Εράτυρα-Πελεκάνος- Δρυόβουνο- Βλάστη- Νάμματα -Ανναράχη-Μηλοχώρι-Φούφας-N. Νικόπολη –Σιδερά –Λιβερά -Κτενάς.
Σάββατο (29-10-2016) και ώρες από 08.00 έως 14.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:  Νέο Κλείτος-Πρωτοχώρι- Λευκοπηγή-Αγία Παρασκευή Ροδιανή-Κερασιά- Κτένι-Αιανή-Χρώμιο-Καισαρειά-Κήπος-Κάτω Κώμη- Μηλιά-Άνω Κώμη- Σπάρτο -Κοντοβούνι-Σταυρωτή – Πύργος-Ανατολή-Αμυγδαλιά-Βαθύλακκος-Νεραΐδα-Αύρα- Ίμερα-Πολύφυτος -Πετρανά- Μεσσιανή- Κουβούκλια-Ροδίτης- Λεύκαρα- Οινόη-Πτελέα.

ΝΟΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
Δευτέρα (24-10-2016) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:  Πρώτη- Κλαδοράχη- Άνω Κλεινές- Ακρίτας- Παρόρι- Εθνικό-Κρατερό-Αγ. Παρασκευή-Νίκη-Πολυπλάτανος- Κάτω Κλεινές-Άνω/Κάτω Καλλινίκη-Μαρίνα- Μεσοχώρι-Μεσόκαμπος
Τρίτη (25-10-2016) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Σκοπός-Αχλάδα-Μελίτη-Νεοχωράκι-Λόφοι-Κέλλη -Αγ. Βαρθολομαίος
Τετάρτη (26-10-2016) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Φλάμπουρο-Λεπτοκαρύα-Κολχική-Υδρούσα-Άνω Υδρούσα-Δροσοπηγή-Τροπαιούχος-Ατραπός-Τριανταφυλλιά-Πολυπόταμος
Πέμπτη (27-10-2016) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Κλειδί- Φαράγγι-Μανιάκι-Αντίγονο-Πελαργός-Φιλώτας-Λεβαία-Βεγόρα-Αγ. Παντελεήμονας-Πέτρες
Σάββατο (29-10-2016) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :Βροντερό-Πύλη-Ψαράδες-Πλατύ-Καλλιθέα-Λευκώνας-Καρυές-Μικρολίμνη-Πράσινο-Ανταρτικό-Πισοδέρι.

Κοινοποιήστε
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someonePrint this page

Σχολιάστε