Γ” Εθνικη: Στον 1ο όμιλο οι ομάδες της Δυτικής Μακεδονίας – Δείτε όλους τους ομίλους

g_ethniki

Στον 1ο όμιλο οι ομάδες της Δυτικής Μακεδονίας

1ος όμιλος (15 ομάδες)

1.Δόξα Προσκυνητών (ΕΠΣ Θράκης)
2.Ορφέας Ξάνθης (ΕΠΣ Ξάνθης)
3.ΑΟ Καβάλα (ΕΠΣ Καβάλας)
4.Νέστος Χρυσούπολης (ΕΠΣ Καβάλας)
5.Δόξα Δράμας (ΕΠΣ Δράμας)
6.Απόλλων Παραλιμνίου (ΕΠΣ Σερρών)
7.ΑΟ Καρδίας (ΕΠΣ Μακεδονίας)
8.ΑΠΕ Λαγκαδά (ΕΠΣ Μακεδονίας)
9.Απόλλων Καλαμαριάς (ΕΠΣ Μακεδονίας)
10.Καμπανιακός (ΕΠΣ Μακεδονίας)
11.Αλμωπός Αριδαίας (ΕΠΣ Πέλλας)
12.Νάουσα (ΕΠΣ Ημαθίας)
13.Εορδαϊκός (ΕΠΣ Κοζάνης)
14.Μακεδονικός Φούφα (ΕΠΣ Κοζάνης)
15.ΑΕ Ποντίων (ΕΠΣ Γρεβενών)

2ος όμιλος (16 ομάδες)

1.Αστέρας Πετρίτη (ΕΠΣ Κέρκυρας)
2.Θεσπρωτός (ΕΠΣ Θεσπρωτίας)
3.Εθνικός Φιλιππιάδας (ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας)
4.Τηλυκράτης Λευκάδας (ΕΠΣ Πρέβεζας/Λευκάδας)
5.ΑΕ Καραϊσκάκης (ΕΠΣ Άρτας)
6.Αμβρακία Κωστακιών (ΕΠΣ Άρτας)
7.Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου (ΕΠΣ Τρικάλων)
8.Απόλλων Λάρισας (ΕΠΣ Λάρισας)
9.Νίκη Βόλου (ΕΠΣ Θεσσαλίας)
10.Ολυμπιακός Βόλου (ΕΠΣ Θεσσαλίας)
11.Ρήγας Φεραίος (ΕΠΣ Θεσσαλίας)
12.Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (ΕΠΣ Πιερίας)
13.Διαγόρας Σεβαστής (ΕΠΣ Πιερίας)
14.Πιερικός (ΕΠΣ Πιερίας)
15.Πύδνα Κίτρους (ΕΠΣ Πιερίας)
16.ΑΕ Ιστιαίας (ΕΠΣ Εύβοιας)

3ος όμιλος (15 ομάδες)

1.ΑΟ Χαλκίδας (ΕΠΣ Εύβοιας)
2.Θήβα (ΕΠΣ Βοιωτίας)
3.Αιολικός (ΕΠΣ Λέσβου)
4.ΑΟ Ζευγολατιού (ΕΠΣ Κορινθίας)
5.ΑΟ Λουτράκι (ΕΠΣ Κορινθίας)
6.Αχαϊκή (ΕΠΣ Αχαΐας)
7.Παναχαϊκή (ΕΠΣ Αχαΐας)
8.Αστέρας Αμαλιάδας (ΕΠΣ Ηλείας)
9.ΠΑΟ Βάρδας (ΕΠΣ Ηλείας)
10.Δόξα Μεγαλόπολης (ΕΠΣ Αρκαδίας)
11.Παναρκαδικός (ΕΠΣ Αρκαδίας)
12.ΑΕ Ερμιονίδας (ΕΠΣ Αργολίδας)
13.Παναργειακός (ΕΠΣ Αργολίδας)
14.Τσικλητήρας Πύλου (ΕΠΣ Μεσσηνίας)
15.Ομάδα Α” (ΕΠΣ Αθηνών)

4ος όμιλος (15 ομάδες)

1.Ομάδα Β” (ΕΠΣ Αθηνών)
2.Ομάδα Γ” (ΕΠΣ Αθηνών)
3.Ομάδα Δ” (ΕΠΣ Αθηνών)
4.Εθνικός (ΕΠΣ Πειραιά)
5.Ιωνικός (ΕΠΣ Πειραιά)
6.Προοδευτική (ΕΠΣ Πειραιά)
7.Θύελλα Ραφήνας (ΕΠΣΑΝΑ)
8.Τριγλία Ραφήνας (ΕΠΣΑΝΑ)
9.Ιάλυσος (ΕΠΣ Δωδεκανήσου)
10.Ρόδος (ΕΠΣ Δωδεκανήσου)
11.Εργοτέλης (ΕΠΣ Ηρακλείου)
12.ΠΟ Ατσαλένιου (ΕΠΣ Ηρακλείου)
13.Ερμής Ζωνιανών (ΕΠΣ Ρεθύμνου)
14.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ (ΕΠΣ Χανίων)
15.Πανθηραϊκός (ΕΠΣ Κυκλάδων)

Από τις Ματιές στα σπορ

Κοινοποιήστε
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someonePrint this page

Σχολιάστε