Δείτε τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων στη Δυτική Μακεδονία

astinomia_logo

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 18 Ιουλίου έως 24 Ιουλίου) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΓΡΕΒΕΝΑ:

ΗΜΕΡΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

18-07-2016

Α.Τ.

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΛΑΤΟΣ – ΚΑΛΗΡΑΧΗ – ΜΕΓΑΡΟ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΙ – ΚΑΛΛΟΝΗ – ΤΡΙΚΟΡΦΟ – ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ – ΛΕΙΨΙ – ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ – ΡΟΔΙΑ – ΣΥΔΕΝΔΡΟ – ΟΡΟΠΕΔΙΟ

09:00 – 16:00

ΤΡΙΤΗ

19-07-2016

Α.Τ. ΚΗΠΟΥΡΕΙΟΥ

ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ – ΑΝΘΡΑΚΙΑ – ΚΗΠΟΥΡΕΙΟ – ΚΡΑΝΙΑ – ΠΡΙΟΝΙΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ

17:00 – 24:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

20-07-2016

Α.Τ. ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ

ΜΑΥΡΑΝΑΙΟΙ – ΑΝΑΒΡΥΤΑ – ΠΟΛΥΝΕΡΙ – ΑΛΑΤΟΠΕΤΡΑ – ΠΡΟΣΒΟΡΟ – ΑΕΤΙΑ – ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΙ – ΜΕΣΟΛΟΥΡΙ – ΔΟΤΣΙΚΟ – ΣΑΜΑΡΙΝΑ – ΣΜΙΞΗ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΛΑΒΔΑ

09:00 – 16:00

ΠΕΜΠΤΗ

21-07-2016

Α.Τ. ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ

ΜΑΥΡΑΝΑΙΟΙ – ΖΙΑΚΑΣ – ΑΒΔΕΛΛΑ – ΠΕΡΙΒΟΛΙ – ΣΠΗΛΑΙΟ – ΤΡΙΚΩΜΟ – ΚΟΣΜΑΤΙ – ΜΟΝΑΧΙΤΙ – ΜΙΚΡΟΛΙΒΑΔΟ

17:00 – 24:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

22-07-2016

Α.Τ.

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΕΓ. ΣΕΙΡΗΝΙ – ΑΜΥΓΔΑΛΙΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΙΒΩΤΟΣ – ΜΗΛΙΑ – ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΙΑ

09:00 – 15:00

ΚΥΡΙΑΚΗ

24-07-2016

Α.Τ.

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΛΑΤΟΣ – ΚΑΛΗΡΑΧΗ – ΜΕΓΑΡΟ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΙ – ΚΑΛΛΟΝΗ – ΤΡΙΚΟΡΦΟ – ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ – ΛΕΙΨΙ – ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ – ΡΟΔΙΑ – ΣΥΔΕΝΔΡΟ – ΟΡΟΠΕΔΙΟ

20:00 – 02:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑ:

ΗΜΕΡΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

18-07-2016

ΤΟΜΕΑΣ Ε΄

Α.Τ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ

Α.Τ. ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥ-ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ-ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΤΕΡΙΑ-ΚΟΜΝΗΝΑΔΕΣ-ΔΙΠΟΤΑΜΙΑ-ΧΙΟΝΑΤΟ-ΝΕΣΤΟΡΙΟ-ΜΕΛΑΝΘΙΟ-ΝΙΚΗ-ΛΑΓΓΑ-ΒΡΑΧΟΣ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΙ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.

18:00-24:00

ΤΡΙΤΗ

19-07-2016

ΤΟΜΕΑΣ Β΄

Α.Τ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ

Α.Τ. ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΔΙΣΠΗΛΙΟ-ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ-ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ-ΤΟΙΧΙΟ-ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ-ΣΤΑΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΜΕΛΙΣΣΟΤΟΠΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ-ΒΕΡΓΑ-ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ-ΛΙΘΙΑ-ΚΟΡΗΣΟΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΗΛΙΤΣΑ-ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ-ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ-ΓΕΡΜΑΣ-ΔΙΣΠΗΛΙΟ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.

17:00-24:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

20-07-2016

ΤΟΜΕΑΣ Γ΄

Α.Τ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ

Α.Τ. ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ-ΙΕΡΟΠΗΓΗ-ΑΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΟΙΝΟΗ-ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΤΕΡΙΑ-ΠΟΛΥΑΝΕΜΟΣ-ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΤΣΑΚΩΝΗ-ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ-ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑ-ΥΨΗΛΟ-ΑΥΓΗ-ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ-ΠΟΡΙΑ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.

09:00-15:00

ΠΕΜΠΤΗ

21-07-2016

ΤΟΜΕΑΣ ΣΤ΄

Α.Τ. ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΜΑΝΙΑΚΟΙ-ΚΡΑΝΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΤΕΛΕΑ-ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ-ΝΕΣΤΟΡΙΟ-ΚΟΤΥΛΗ-ΚΥΨΕΛΗ-ΕΠΤΑΧΩΡΙ-ΧΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΟΦΥΤΟ-ΠΕΥΚΟ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.

08:00-15:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

22-07-2016

ΤΟΜΕΑΣ Α΄

Α.Τ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΛΕΥΚΗ-ΚΟΡΟΜΗΛΙΑ-Ν.ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΚΟΡΕΣΤΙΩΝ-ΚΡΑΝΙΩΝΑΣ-ΜΑΥΡΟΚΑΜΠΟΣ-ΧΑΛΑΡΑ-ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ-ΜΕΛΑΣ-ΑΝΩ ΜΕΛΑΣ- ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΒΥΣΣΙΝΙΑ-ΟΞΥΑ-ΠΟΛΥΚΕΡΑΣΟΣ-ΤΟΙΧΙΟ-ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ-ΚΕΦΑΛΑΡΙ-ΑΠΟΣΚΕΠΟΣ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.

08:00-15:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

23-07-2016

ΤΟΜΕΑΣ Δ΄

Α.Τ. ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΛΑΧΑΝΟΚΗΠΟΙ-ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ-ΚΡΥΑ ΝΕΡΑ-ΣΠΗΛΑΙΑ-ΖΕΥΓΟΣΤΑΣΙΟ-ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΕΡΙΒΟΛΙ-ΚΑΣΤΑΝΟΦΥΤΟ-ΑΓ.ΗΛΙΑΣ-ΣΠΗΛΙΟΣ-ΚΕΡΑΣΩΝΑ-ΑΝΘΗΡΟ-ΝΟΣΤΙΜΟ-ΣΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΒΕΛΟΣ-ΔΙΑΛΕΚΤΟ-ΒΟΤΑΝΙ-ΑΜΜΟΥΔΑΡΑ-ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ-ΑΜΠΕΛΟΧΩΡΙ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΚΡΕΜΑΣΤΗ-ΛΑΓΟΥΡΑ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.

09:00-15:00

KOZANH:

ΗΜΕΡΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

18-07-2016

Α.Τ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 

Τ.Κ. ΟΜΑΛΗΣ- ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ- ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ- ΔΙΧΕΙΜΑΡΟΥ- ΠΛΑΚΙΔΑΣ- ΔΑΜΑΣΚΗΝΙΑΣ- ΚΛΕΙΣΩΡΕΙΑ- ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ-ΖΩΝΗΣ- – ΛΥΚΝΑΔΩΝ- ΛΕΥΚΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΑΧΛΑΔΙΑ- ΚΟΙΛΑΔΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ- ΠΟΛΥΚΑΣΤΑΝΟΥ- ΔΑΦΝΗΣ- -ΑΝΘΟΥΣΑΣ- ΤΡΙΑΔΑΣ- ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ- ΒΥΘΟΥ -ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΔΙΛΟΦΟΥ- ΔΑΣΥΛΛΙΟΥ -ΣΩΤΗΡΑΣ ΜΟΡΦΗΣ- ΒΟΥΧΩΡΙΝΑ- ΚΟΡΥΦΗΣ- ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

18:00-02:00

ΤΡΙΤΗ

19-07-2016

Α.Τ. ΣΕΡΒΙΩΝ 

Τ.Κ. -ΡΥΜΝΙΟΥ -ΦΡΟΥΡΙΟΥ- ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ- ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ- ΛΑΖΑΡΑΔΩΝ – ΕΛΑΤΗΣ- ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ- ΜΕΤΑΞΑ-ΤΡΙΓΩΝΙΚΟΥ- ΠΟΛΥΡΑΧΟΥ- ΠΡΟΣΗΛΙΟΥ-ΛΑΒΑΣ- ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ- ΠΑΛΙΟΓΡΑΤΣΑΝΟΥ- ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ- ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ-ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

.

 16:00-24:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

20-07-2016

Α.Τ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Τ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Α.Τ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

Τ.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ-ΑΛΩΝΑΚΙΩΝ- ΑΝΘΟΤΟΠΟΥ ΚΗΠΑΡΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΑΡΑΣ ΣΚΗΤΗΣ ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ ΔΑΦΝΕΡΟΥ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΑΛΟΝΕΡΙ -ΕΡΑΤΥΡΑΣ- ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ- ΔΡΥΟΒΟΥΝΟΥ- ΣΙΣΑΝΙΟΥ- ΒΛΑΣΤΗΣ- ΝΑΜΑΤΟΣ- ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ- ΚΡΥΟΒΡΥΣΗ -ΕΜΠΟΡΙΟΥ-ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΦΟΥΦΑΣ-

14:00-20:00

ΠΕΜΠΤΗ

21-07-2016

Α.Τ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ- Α.Τ. ΚΟΖΑΝΗΣ 

Τ.Κ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ-ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ-ΠΕΡΔΙΚΚΑ-ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ-ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΚΟΜΝΗΝΩΝ-ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ-ΠΥΡΓΟΥ-ΑΓ.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ-ΚΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΚΑΦΗΣ-ΣΠΗΛΙΑΣ- ΕΡΜΑΚΙΑΣ-ΠΤΕΛΕΩΝΑ-ΑΚΡΙΝΗΣ- -ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ- ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΡΥΑΚΙΟΥ-ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ-ΠΑΡΧΑΡΙΟΥ ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ- ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ -ΑΓ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ- ΒΟΣΚΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΥΓΗΣ-ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ- ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ- ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ -ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ- ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

08:00-14:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

22-07-2016

Α.Τ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 

Τ.Κ. ΑΛΙΑΚΜΩΝΟΣ- ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ-ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ- ΜΟΛΟΧΑΣ- ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ- ΣΗΜΑΝΤΡΟΥ ΒΕΛΑΝΙΔΙΑΣ- ΣΤΕΡΝΑΣ- -ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ- ΑΣΠΡΟΥΛΑΣ- ΜΕΣΟΛΟΓΓΟΥ- ΧΟΡΗΓΟΣ- ΛΕΥΚΟΘΕΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΙΟ- ΒΡΟΝΤΗ-ΑΠΙΔΕΑ- ΡΟΚΑΣΤΡΟΥ -ΛΟΥΒΡΗΣ – ΚΡΙΜΗΝΙΟΥ- ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ –ΦΥΤΟΚΙΟΥ-ΛΟΥΚΟΜΙΟΥ- ΠΥΛΩΡΙ –ΑΞΙΟΚΑΣΤΡΟ- ΚΛΗΜΑ –ΤΡΑΠΕΖΙΤΣΑ- ΠΑΝΑΡΕΤΗ -ΠΟΛΥΛΑΚΚΟΣ

08:00-14:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

23-07-2016

Α.Τ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Τ.Κ. ΝΕΟΥ ΚΛΕΙΤΟΥΣ-ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ- ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ΡΟΔΙΑΝΗΣ –ΚΕΡΑΣΙΑΣ- ΚΤΕΝΙΟΥ –ΑΙΑΝΉΣ –ΧΡΩΜΊΟΥ-ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΚΑΤΩ ΚΟΜΗΣ-ΜΗΛΙΑΣ-ΑΝΩ ΚΟΜΗΣ-ΣΠΑΡΤΟΥ-ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΣΤΑΥΡΩΤΗΣ –ΠΥΡΓΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΗΣ-–ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ-ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ- ΝΕΡΑΙΔΑΣ-ΑΥΡΑΣ-ΙΜΕΡΩΝ –ΠΟΛΥΦΥΤΟΥ-ΠΕΤΡΑΝΩΝ –ΜΕΣΣΙΑΝΗΣ-ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΝ-ΡΟΔΙΤΗ-ΛΕΥΚΑΡΩΝ -ΟΙΝΟΗΣ-ΠΤΕΛΕΑΣ

.

08:00-14:00

ΦΛΩΡΙΝΑ:

ΗΜΕΡΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

18-7-2016

ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΘΝΙΚΟ- ΚΡΑΤΕΡΟ-ΠΑΡΟΡΙ-ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΜΕΣΟΚΑΜΠΟΣ-ΜΕΣΟΧΩΡΙ-ΜΑΡΙΝΑ

08:00-15:00

ΤΡΙΤΗ

19-7-2016

ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΣΚΟΠΟΣ- ΑΧΛΑΔΑ-ΜΕΛΙΤΗ-ΛΟΦΟΙ-ΚΕΛΛΗ-ΚΛΕΙΔΙ-ΑΓ. ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ

08:00-15:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

20-7-2016

ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΦΛΑΜΠΟΥΡΟ-ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ-ΚΟΛΧΙΚΗ-ΥΔΡΟΥΣΑ- ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑ-ΔΡΟΣΟΠΗΓΗ-ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΣ-ΑΤΡΑΠΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΠΟΛΥΠΟΤΑΜΟΣ

08:00-15:00

ΠΕΜΠΤΗ

21-7-2016

ΔΗΜΟΥ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΜΑΝΙΑΚΙ-ΦΑΡΑΓΓΙ-ΒΕΓΟΡΑ-ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ-ΠΕΤΡΕΣ-ΑΝΤΙΓΟΝΟ-ΦΙΛΩΤΑΣ-ΛΕΒΑΙΑ

08:00-15:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

22-7-2016

ΔΗΜΟΥ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΒΑΡΙΚΟ-ΛΕΧΟΒΟ-ΑΣΠΡΟΓΕΙΑ-ΑΓΡΑΠΙΔΙΕΣ-ΣΚΛΗΘΡΟ-ΝΥΜΦΑΙΟ-ΑΕΤΟΣ-ΒΑΛΤΟΝΕΡΑ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

08:00-15:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

23-7-2016

ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΣΠΩΝ

ΒΡΟΝΤΕΡΟ-ΠΥΛΗ-ΨΑΡΑΔΕΣ-ΠΛΑΤΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΜΙΚΡΟΛΙΜΝΗ-ΠΡΑΣΙΝΟ-ΑΝΤΑΡΤΙΚΟ-ΠΙΣΟΔΕΡΙ.

08:00-15:00

Κοινοποιήστε
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someonePrint this page

Σχολιάστε