Δείτε όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες από όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κοζάνης

eps_kozanis

Α’ κατηγορία

Φωτιές έβγαζαν Σιάτιστα και Φούφας

Μεγάλο διπλό των Καραγιαννίων

Συνεχίζει την ανοδική πορεία η Αναγέννηση

Λευκή ισοπαλία στο στρατιωτικό

 Εξάσφαιρη η πρώτη νίκη της Άρδασσας

Πήρε το ντέρμπι του Βοΐου η Εράτυρα

10η αγωνιστική

Α.Σ. Βελβεντό – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 0-1

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Τιτάν Σερβίων 1-0

Μακεδονικός Σιάτιστας – Μακεδονικός  Κοζάνης 6-0

Πολυνίκης – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 0-6

Α.Ε. Κοζάνης – Αστραπή Κλείτου 0-0

Μακεδονικός Φούφα – Αλιάκμων Αιανής 4-0

Αναγέννηση Εράτυρας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 3-2

Δευτέρα 9/11/2015 – 3.00μ.μ.

Εθνικός Βατερού – Π.Α.Ο. Κοίλων

Κουτσώνας, Σύκος, Μπακατάρη

Βαθμολογία

Μακεδονικός Φούφα 26
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 23
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 23
Μακεδονικός Σιάτιστας 20
Εθνικός Βατερού 17
Αστραπή Κλείτου 17
Μακεδονικός  Κοζάνης 16
Αναγέννηση Εράτυρας 13
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου 13
Α.Σ. Βελβεντό 11
Α.Ε. Κοζάνης 11
Αλιάκμων Αιανής 10
Π.Α.Ο. Κοίλων 8
Τιτάν Σερβίων 6
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 5
Πολυνίκης 0

Επόμενη αγωνιστική 11η

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

Π.Α.Ο. Κοίλων – Αναγέννηση Εράτυρας

Αστραπή Κλείτου – Α.Σ. Βελβεντό

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Εθνικός Βατερού

Μακεδονικός  Κοζάνης – Α.Ε. Κοζάνης

Μακεδονικός Σιάτιστας – Πολυνίκης

Αλιάκμων Αιανής – Μακεδονικός Σιάτιστας

Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος

Ανεβαίνει η Ελάτη

Πήρε το ντέρμπι η Ελίμεια

Εξάσφαιρες  η Καλαμιά και η Άνω Κώμη

Τρίποντα  κι ανεβαίνουν Κρανίδια κι Ελπίδες ΑΕΚ

7η αγωνιστική

Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Έλατος Ελάτης 1-3

Α.Ε. Άνω Κώμης – Ερμής Πλατανορέμματος 6-1

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 3-0

Δόξα  Λευκόβρυσης – Α.Ε. Ελίμειας 0 – 2

ΑΕ Κρανιδίων – Ιωνικός Βαθυλάκκου 1-0

Α.Ε. Καλαμιάς – Αναγέννηση Λιβαδερού 6-0

Ρεπό: Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Βαθμολογία

ΑΕ Ελίμειας 19
ΑΕ Κρανιδίων 19
ΑΕ Άνω Κώμης 18
ΑΕ Καλαμιάς 13
Δόξα Λευκόβρυσης 13
Ελπίδες ΑΕΚ 13
Έλατος Ελάτης 12
Αναγέννηση Λιβαδερού 9
Ερμής Πλατανορέμματος 9
Ιωνικός Βαθυλάκκου 6
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 4
Κένταυρος Πρωτοχωρίου 4
Μ. Αλ. Λευκοπηγής -4
ΑΟ Τρανοβάλτου -6

Επόμενη αγωνιστική 8η   

Α.Ε. Καλαμιάς –Δόξα Λευκόβρυσης

Αναγέννηση Λιβαδερού – ΑΕ Κρανιδίων

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Μ. Αλ. Λευκοπηγής

Ιωνικός Βαθυλάκκου – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Έλατος Ελάτης – Α.Ε. Άνω Κώμης

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Ερμής Πλατανορέμματος

Ρεπό: Α.Ε. Ελίμειας

Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος

Δύσκολη νίκη ο Ανθότοπος

Αέρας η Γαλατινή

Πήρε φόρα η Χαραυγή

Λευκή ισοπαλία στο Ατρόμητος – Ποντοκώμη

Αγγλική νίκη το Τσοτύλι

Επανήρθε  στις νίκες η Κρυόβρυση

Εμφατικό διπλό η Κοζάνη 2004

7η αγωνιστική 

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – ΑΣ Ποντοκώμης 0-0

Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Μ. Αλ. Χαραυγής 0-2

Ακρίτες Κοζάνης – ΕΑΣ Ανθότοπος  0-1

Δράσις Τσοτυλίου – Βέρμιο Καρυοχωρίου  3-2

Ηρακλής Κρυόβρυσης – Ερμής Ασβεστόπετρας  2-1

Α.Ε. Περδίκκα – Κοζάνη 2004  1-5

Α.Μ.Σ. Γαλατινής – Δόξα Μικροκάστρου 5-0

Βαθμολογία

Α.Μ.Σ. Γαλατινής 19
ΕΑΣ Ανθότοπος 18
Ηρακλής Κρυόβρυσης 13
Δράσις Τσοτυλίου 13
Δόξα Μικροκάστρου 12
Βέρμιο Καρυοχωρίου 11
Κοζάνη 2004 9
ΑΣ Ποντοκώμης 9
Μ. Αλ. Χαραυγής 8
Ερμής Ασβεστόπετρας 6
Ηρακλής Πτολεμαΐδας 6
Ακρίτες Κοζάνης 5
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 3
ΑΕ Περδίκκα -2

Επόμενη αγωνιστική 8η

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Α.Ε. Περδίκκα

Κοζάνη 2004 – Δράσις Τσοτυλίου

ΑΣ Ποντοκώμης – Ακρίτες Κοζάνης

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ηρακλής Κρυόβρυσης

ΕΑΣ Ανθότοπος – Α.Μ.Σ. Γαλατινής

Ερμής Ασβεστόπετρας – Ηρακλής Πτολεμαΐδας

Δόξα Μικροκάστρου – Μ. Αλ. Χαραυγής

Γ’ κατηγορία

Μοιρασιά στο ντέρμπι

Διαφήμιση του ποδοσφαίρου στην Ροδιανή

Πέρασαν από τις Αυλές τα Κομνηνά

Μοιρασιά σε Πτολεμαΐδα και Άργιλο

Λύγισαν  την αντίσταση της Καισαρειάς τα Πετρανά

Πήρε το τοπικό ντέρμπι η Καρυδίτσα

7η αγωνιστική  

Δόξα Βερμίου Πύργων – Ελπίδες Ελλησπόντου 1-1

Δόξα Ροδιανής – Πρόοδος Μεταξά  3-5

Απόλλων Αυλών – Πρόοδος Κομνηνών  1-2

Μακεδονομάχος – Αίας Μικροβάλτου  2-2

Α.Ο. Κρόκου – Α.Σ. Καρυδίτσας 1-3

Κεραυνός Πετρανών – Α.Ε. Καισαρειάς- Κήπου- Σπάρτου 3-2

Αναγέννηση Αργίλου – Δαναοί Κοζάνης 1-1

Βαθμολογία

Ελπίδες Ελλησπόντου 19
Δόξα Βερμίου Πύργων 19
Κεραυνός Πετρανών 16
Α.Σ. Καρυδίτσας 15
Πρόοδος Μεταξά 14
Αναγέννηση Αργίλου 12
Α.Ο. Κρόκου 10
Πρόοδος Κομνηνών 10
Αίας Μικροβάλτου 6
Α.Ε. Καισαρειάς Κήπου Σπάρτου 3
Απόλλων Αυλών 3
Δαναοί Κοζάνης 3
Δόξα Ροδιανής -2
Μακεδονομάχος Πτολεμαΐδας -10

Επόμενη αγωνιστική 8η  

Αναγέννηση Αργίλου – Απόλλων Αυλών

Πρόοδος Κομνηνών – Α.Ο. Κρόκου

Δαναοί 2000 Κοζάνης – Δόξα Ροδιανής

Α.Σ. Καρυδίτσας – Δόξα Βερμίου Πύργων

Πρόοδος Μεταξά – Μακεδονομάχος

Ελπίδες Ελλησπόντου – Κεραυνός Πετρανών

Αίας Μικροβάλτου – Α.Ε. Καισαρειάς- Κήπου- Σπάρτου

Αναρτήθηκε από Ματιές στα σπορ

Κοινοποιήστε
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+1Email this to someonePrint this page

Σχολιάστε