ΕΠΣ Κοζάνης: Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες του Σαββατοκύριακου 3-4 Οκτωβρίου

Α’ κατηγορία
Πέρασε από την ΑΕΚ κι ανοίγει τη διαφορά από τον δεύτερο ο Φούφας
Παιχνίδια ακατάλληλα για καρδιακούς σε Βόιο και Εράτυρα
Μεγάλο διπλό ο ΠΑΟΚ Κοίλων
Διπλό της Αναγέννησης που ανεβαίνει ….
Πήρε στο τέλος το ντέρμπι το Βελβεντό
Άνετη νίκη για την ΑΕΠ

 

 
 
5η αγωνιστική 
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Μακεδονικός Σιάτιστας 2-2
Πολυνίκης – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας  0-2
Α.Ε. Κοζάνης – Μακεδονικός Φούφα 0-2
Α.Σ. Βελβεντό – Τιτάν Σερβίων  1-0
Αναγέννηση Εράτυρας – Μακεδονικός  Κοζάνης 2-2
Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 4-0
Αστραπή Κλείτου – Π.Α.Ο. Κοίλων 1-2
Εθνικός Βατερού – Αλιάκμων Αιανής
 
Ομάδα
Π
Ν
Ι
Η
Γκολ
Διαφορά
Βαθμοί
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
5
5
0
0
12 – 0
12
15
Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
5
4
0
1
14 – 4
10
12
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
5
3
2
0
16 – 9
7
11
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
5
3
1
1
10 – 4
6
10
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ
5
3
1
1
11 – 7
4
10
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
5
3
1
1
9 – 6
3
10
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
5
3
0
2
11 – 6
5
9
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
4
2
1
1
7 – 4
3
7
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
5
1
2
2
2 – 7
-5
5
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
4
1
1
2
7 – 8
-1
4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
5
1
1
3
7 – 9
-2
4
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ
5
1
1
3
6 – 10
-4
4
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
5
1
1
3
6 – 10
-4
4
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
5
1
1
3
5 – 13
-8
4
Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ
5
0
1
4
1 – 12
-11
1
ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
5
0
0
5
2 – 17
-15
0
 
 
Επόμενη αγωνιστική 6η
Πολυνίκης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Μακεδονικός Σιάτιστας – Α.Ε. Κοζάνης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Εθνικός Βατερού
Μακεδονικός Φούφα – Α.Σ. Βελβεντό
Αλιάκμων Αιανής – Αναγέννηση Εράτυρας
Τιτάν Σερβίων – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων
Μακεδονικός  Κοζάνης – Π.Α.Ο. Κοίλων
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Αστραπή Κλείτου
 
Καρέκλα για δύο η κορυφή  στους δύο ομίλους
 
Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος
 
2η αγωνιστική 
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Δόξα Λευκόβρυσης 1-3
Ερμής Πλατανορέμματος – Έλατος Ελάτης 1-2
Α.Ε. Άνω Κώμης – Ιωνικός Βαθυλάκκου 2-0
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου 0-0
Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Αναγέννηση Λιβαδερού 1-3
ΑΕ Κρανιδίων – Α.Ε. Ελίμειας 1-1
ΑΟ Τρανοβάλτου – Α.Ε. Καλαμιάς 0-3 α.α.
 
Ομάδα
Π
Ν
Ι
Η
Γκολ
Διαφορά
Βαθμοί
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
2
2
0
0
8 – 1
7
6
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
2
2
0
0
5 – 0
5
6
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
2
1
1
0
6 – 3
3
4
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ
2
1
1
0
3 – 1
2
4
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
2
1
1
0
3 – 2
1
4
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ
2
1
1
0
2 – 1
1
4
Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ
2
1
0
1
3 – 2
1
3
ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ
2
1
0
1
3 – 3
0
3
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
2
1
0
1
3 – 4
-1
3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
2
0
1
1
1 – 2
-1
1
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
2
0
0
2
3 – 7
-4
0
Α.Ο. ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ
2
0
0
2
0 – 8
-8
-2
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2
0
1
1
1 – 4
-3
-3
Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
2
0
0
2
3 – 6
-3
-4
 
 
Επόμενη αγωνιστική 3η
Δόξα Λευκόβρυσης – Έλατος Ελάτης
Ιωνικός Βαθυλάκκου – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Κένταυρος Πρωτοχωρίου -Ερμής Πλατανορέμματος
Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Άνω Κώμης
Α.Ε. Ελίμειας – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Α.Ε. Καλαμιάς – Μ. Αλ. Λευκοπηγής
ΑΟ Τρανοβάλτου – ΑΕ Κρανιδίων
 
Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος
 
2η αγωνιστική
Δόξα Μικροκάστρου – Α.Ε. Περδίκκα 2-1
Μ. Αλ. Χαραυγής – Ερμής Ασβεστόπετρας 1-1
Ηρακλής Πτολεμαΐδας – ΕΑΣ Ανθότοπος 0-1
Α.Μ.Σ. Γαλατινής – Βέρμιο Καρυοχωρίου 6-1
Ηρακλής Κρυόβρυσης – ΑΣ Ποντοκώμης 2-0
Ακρίτες Κοζάνης – Κοζάνη 2004 2-1
Δράσις Τσοτυλίου – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 3-1
 
 
Ομάδα
Π
Ν
Ι
Η
Γκολ
Διαφορά
Βαθμοί
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ
2
2
0
0
7 – 1
6
6
Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ
2
2
0
0
3 – 0
3
6
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
2
1
1
0
2 – 1
1
4
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
2
1
0
1
3 – 2
1
3
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
2
1
0
1
2 – 2
0
3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
2
1
0
1
2 – 2
0
3
Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ
2
1
0
1
1 – 2
-1
3
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
2
1
0
1
2 – 6
-4
3
Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ
2
1
1
0
3 – 2
1
2
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ
2
0
1
1
1 – 2
-1
1
ΚΟΖΑΝΗ 2004
2
0
1
1
1 – 2
-1
1
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
2
0
1
1
0 – 1
-1
1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
2
0
1
1
1 – 3
-2
1
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ
2
0
0
2
2 – 4
-2
-2
 
 
Επόμενη αγωνιστική 3η
Α.Ε. Περδίκκα – Ερμής Ασβεστόπετρας
ΕΑΣ Ανθότοπος – Δόξα Μικροκάστρου
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Μ. Αλ. Χαραυγής
ΑΣ Ποντοκώμης – Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Κοζάνη 2004 – Α.Μ.Σ. Γαλατινής
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Ηρακλής Κρυόβρυσης
Δράσις Τσοτυλίου – Ακρίτες Κοζάνης
 
 
Γ’ κατηγορία
 
Χόρτασαν γκολ …βγήκαν τα εξάσφαιρα στην Γ’ κατηγορία
 
2η αγωνιστική 
Αίας Μικροβάλτου – Απόλλων Αυλών 6-0
Α.Ε. Καισαρειάς- Κήπου- Σπάρτου – Ελπίδες Ελλησπόντου 1-3
Κεραυνός Πετρανών – Πρόοδος Μεταξά 3-3
Μακεδονομάχος – Α.Σ. Καρυδίτσας 1-0
Δόξα Βερμίου Πύργων – Δαναοί 2000 Κοζάνης 6-1
Δόξα Ροδιανής – Πρόοδος Κομνηνών 1-1
Α.Ο. Κρόκου – Αναγέννηση Αργίλου 1-6
 
Ομάδα
Π
Ν
Ι
Η
Γκολ
Διαφορά
Βαθμοί
ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ
2
2
0
0
15 – 4
11
6
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
2
2
0
0
8 – 2
6
6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
2
2
0
0
7 – 1
6
6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
2
1
1
0
8 – 5
3
4
Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ
2
1
0
1
5 – 1
4
3
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
2
1
0
1
8 – 5
3
3
Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ
2
1
0
1
5 – 5
0
3
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
2
0
1
1
4 – 5
-1
1
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
2
0
1
1
1 – 2
-1
1
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ
2
0
1
1
3 – 8
-5
1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
2
0
1
1
3 – 8
-5
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
2
0
0
2
2 – 10
-8
0
ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ
2
0
1
1
1 – 6
-5
-5
ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
2
1
0
1
4 – 12
-8
-9
 
 
Επόμενη αγωνιστική 3η 
Απόλλων Αυλών – Ελπίδες Ελλησπόντου
Πρόοδος Μεταξά – Αίας Μικροβάλτου
Α.Σ. Καρυδίτσας – Α.Ε. Καισαρειάς- Κήπου- Σπάρτου
Δαναοί 2000 Κοζάνης – Κεραυνός Πετρανών
Πρόοδος Κομνηνών – Μακεδονομάχος
Αναγέννηση Αργίλου – Δόξα Βερμίου Πύργων

Α.Ο. Κρόκου – Δόξα Ροδιανής


Από τις Ματιές στα Σπορ

Κοινοποιήστε
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someonePrint this page

Σχολιάστε