Εκλογές 2015: 81 υποψήφιοι βουλευτές από 20 κόμματα στην Π.Ε. Κοζάνης – Δείτε αναλυτικά

ΟΙ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ – ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΑΝΑΚΥΡΗΧΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ

Στη μάχη του σταυρού ρίχνονται στις 20 Σεπτεμβρίου ογδόντα ένας (81) υποψήφιοι από 20 κόμματα, πολιτικούς σχηματισμούς ή συνεργασίες κομμάτων, στην Περιφερειακή Ενότητα Κοζάνης.

Μάλιστα, εξ αυτών, υπάρχουν όλα τα λεγόμενα ως μεγάλα κόμματα, αλλά και αρκετά μικρότερα, που αποτελούν κάθε χρόνο την έκπληξη των εκλογών! Οι εκλογείς στην Π.Ε. Κοζάνης θα έχουν να διαλέξουν μεταξύ δεκάτων συμπολιτών τους που ρίχνονται στον πολιτικό στίβο, με πολλούς στόχους και οράματα, ή θέλοντας να εκφράσουν την αντίθεσή ή την αγανάκτησή τους για τα πολιτικά δρώμενα.

Σε ό,τι αφορά τα μεγαλύτερα κόμματα, στον ΣΥΡΙΖΑ που ήταν και το κυβερνών κόμμα, στην κορυφή του ψηφοδελτίου μπαίνει ο μέχρι πρότινος βουλευτής Μίμης Δημητριάδης. Ακολουθούν ο σκηνοθέτης και περιφερειακός σύμβουλος Θέμης Μουμουλίδης και ο δικηγόρος Γιάννης Θεοφύλακτος . Εκτός ψηφοδελτίου έμεινε ο Πολυδεύκης Λιάκος, ο οποίος, αντέδρασε στο γεγονός πως στην αρχική πρόταση της Αθήνας ήταν στην 5η θέση και όχι στην 3η (και, υπό προϋποθέσεις) εκλόγιμη θέση. Στο ΠΟΤΑΜΙ, επικεφαλής είναι ο λογιστής Αντώνης Σιαμπανόπουλος και ακολουθεί η δικηγόρος Ντόρα Τσικαρδάνη.

Το μεγαλύτερο ενδιαφέρον αλλά και ερωτηματικό, υπήρξε ως προς την υποψηφιότητα της Ραχήλ Μακρή με τη «Λαϊκή Ενότητα». Μετά από πιέσεις, τοποθετήθηκε στο ψηφοδέλτιο της Αττικής, πίσω από τον Παναγιώτη Λαφαζάνη σε εκλόγιμη πιθανόν θέση, αφήνοντας πρώτη στην Κοζάνη την Ευγενία Ουζουνίδου και πίσω της τον Αλέξη Λιοσάτο. Στο ΠΑΣΟΚ τώρα, πάντα πρώτος είναι ο Πάρις Κουκουλόπουλος, ενώ στη Ν.Δ. ήταν πιο ξεκάθαρα τα πράγματα μιας και δεν υπήρξαν αλλαγές! Κασαπίδης, Παπαδόπουλος και Δακής στις τρεις πρώτες θέσεις. Πίσω από τον Χάρη Κάτανα στους ΑΝΕΛ είναι ο Γιάννης Γκουντιός.

Στις εκπλήξεις των τοπικών ψηφοδελτίων είναι κόμματα όπως η Πατριωτική Ένωση, η ΟΚΔΕ, η ΚΟΙΝΩΝΙΑ, το ΕΠΑΜ, το ΑΚΚΕΕΛ αλλά και ένας μεμονωμένος υποψήφιος!         

 

Διαβάστε όλα τα ονόματα με αλφαβητική σειρά, όπως ανακηρύχθηκαν από το Πρωτοδικείο Κοζάνης:

 

ΚΚΕ (μ-λ) – Μ-ΛΚΚΕ (με τη λίστα εκλογής)

ΑΒΟΥΖΟΥΚΛΙΔΟΥ             ΜΑΡΙΑ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ        του Κωνσταντίνου         (ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ-Εκλογική Συνεργασία)

ΚΑΡΑΜΑΝΛΙΔΗΣ             ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  του Ευσταθίου  (ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ-Εκλογική Συνεργασία)

ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               του Γεωργίου    (ΚΚΕ (μ-λ) Μ-ΛΚΚΕ-Εκλογική Συνεργασία)

 

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ            του Αλέξανδρου              (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α)

ΑΣΑΛΟΥΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               του Nεοφύτου  (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α)

ΒΑΛΑΝΙΚΑΣ        ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ           του Ιωάννη         (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ             του Γεωργίου    (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ           ΣΠΥΡΙΔΩΝ           του Ηλία              (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α)

ΠΡΑΣΣΟΣ             ΣΤΕΦΑΝΟΣ         του Αστερίου    (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α)

ΤΣΑΜΟΥΡΗ         ΦΩΤΕΙΝΗ             του Ιωάννη         (ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α)

 

ΠΑΣΟΚ-ΔΗΜΑΡ (με τη λίστα εκλογής)

ΚΟΥΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ        ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ)     του Δημητρίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

ΒΑΤΑΛΗΣ             ΣΩΚΡΑΤΗΣ          του Θεοφίλου   (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   ΙΩΑΝΝΗΣ            του Νέστωρα    (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

ΕΥΡΕΝΙΑΔΗΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ             του Ιωάννη         (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

ΚΟΚΑΝΗΣ            ΑΧΙΛΛΕΑΣ           του Γεωργίου    (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

ΚΑΡΜΑΛΗΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ            του Ευθυμίου    (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

ΣΤΑΘΗ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ              του Δημητρίου (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ)

 

ΚΚΕ (με τη λίστα εκλογής)

ΒΗΤΤΑΣ                ΙΩAΝΝΗΣ            του Χρήστου      (Κ.Κ.Ε.)

ΤΣΙΓΚΑ  ΕΥΘΥΜΙΑ             του Κωνσταντίνου          (Κ.Κ.Ε.)

ΕΓΡΕΣ    ΑΒΡΑΑΜ             του Ιωάννη         (Κ.Κ.Ε.)

ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ         ΝΟΝΤΑΣ              του Δημητρίου (Κ.Κ.Ε.)

ΣΤΡΑΒΟΥ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ             του Ζήση             (Κ.Κ.Ε.)

ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ         ΠΕΤΡΟΣ                του Φιλίππου    (Κ.Κ.Ε.)

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΑΓΓΕΛΙΚΗ             του Φιλίππου    (Κ.Κ.Ε.)

 

ΝΔ (με τη λίστα εκλογής)

ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ             του Δημοσθένη                (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ            ΜΙΧΑΛΗΣ            του Γεωργίου    (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

ΔΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ             του Κωνσταντίνου          (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ           ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ         του Κωνσταντίνου          (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ             του Τριαντάφυλλου       (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

ΖΥΓΟΥΡΗΣ            ΦΩΤΙΟΣ                του Αθανασίου                (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

ΜΑΤΙΑΚΗ            ΧΡΙΣΤΙΝΑ             του Δημητρίου (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

ΓΑΚΗ     ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ          του Γεωργίου    (ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ)

 

ΑΝΕΛ (με τη λίστα εκλογής)

ΚΑΤΑΝΑΣ            ΧΑΡΙΣΙΟΣ             του Λαζάρου     (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

ΓΚΟΥΝΤΙΟΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ            του Βασιλείου   (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

ΚΟΥΜΑΡΑΚΗΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ         του Βασιλείου   (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

ΖΙΑΜΠΑ               ΕΙΡΗΝΗ                του Αργυρίου    (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

ΙΩΑΝΝΟΥ            ΧΡΗΣΤΟΣ             του Ιωάννη         (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

ΤΣΙΓΚΑΣ                ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         του Χρήστου      (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

 ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       του Χαράλαμπου            (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ)

 

ΕΛ.ΛΑ.Σ

ΓΟΝΑΤΙΔΗΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               του Παναγιώτη                (ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ » ΕΛ.ΛΑ.Σ»)

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

ΓΡΑΤΣΙΑΣ             ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          του Ιωάννη         ΛΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

ΔΑΦΟΥ ΖΩΗ       του Γεωργίου    (ΛΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ     ΧΡΥΣΟΥΛΑ          του Οδυσσέα    (ΛΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

ΚΑΡΑΒΕΛΙΑΣ      ΣΤΕΡΓΙΟΣ             του Αθανασίου                (ΛΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

ΧΑΣΙΩΤΗΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ             του Βάϊου           (ΛΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ)

 

ΠΟΤΑΜΙ (με τη λίστα εκλογής)

ΣΙΑΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ       ΑΝΤΩΝΙΟΣ          του Κωνσταντίνου          (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

ΤΣΙΚΑΡΔΑΝΗ     ΘΕΟΔΩΡΑ           του Αλεξάνδρου              (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

ΣΙΟΛΙΟΣ               ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       του Κωνσταντίνου          (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ      ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  του Συμεών        (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

ΔΕΣΣΟΥ                ΣΤΥΛΙΑΝΗ           του Πασχάλη     ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            του Λαζάρου     (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

ΝΤΙΝΑΣ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               του Δημητρίου (ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ)

 

ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ (με τη λίστα)

ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ     ΕΥΓΕΝΙΑ               του Χρήστου      (ΛΑΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)

ΛΙΟΣΑΤΟΣ           ΑΛΕΞΙΟΣ              του Σπυρίδωνα (ΛΑΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)

ΖΙΩΓΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ      του Δημητρίου                (ΛΑΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)

ΔΗΜΑΚΗΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          του Δημητρίου (ΛΑΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)

ΘΕΟΦΑΝΟΥ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ             του Νικολάου   (ΛΑΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)

ΤΕΝΤΣΟΓΛΙΔΟΥ                 ΜΑΡΙΝΑ              του Κωνσταντίνου          (ΛΑΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)

ΚΟΚΑΛΙΑΡΗ       ΔΗΜΗΤΡΑ           του Ιωάννη         (ΛΑΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ)

 

ΣΥΡΙΖΑ (με τη λίστα εκλογής)

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       του Κλεάνθη      (ΣΥ.ΡΙΖ.Α)

ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ               ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ  του Σταματίου  (ΣΥ.ΡΙΖ.Α)

ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ                ΙΩΑΝΝΗΣ            του Γαβριήλ       (ΣΥ.ΡΙΖ.Α)

ΝΤΖΙΜΑΝΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ             του Δημητρίου (ΣΥ.ΡΙΖ.Α)

ΤΟΛΙΟΣ                ΣΠΥΡΙΔΩΝ           του Μηνά           (ΣΥ.ΡΙΖ.Α)

ΜΑΝΙΟΣ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     του Νικολάου   (ΣΥ.ΡΙΖ.Α)

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ     ΖΩΓΡΑΦΑ            του Τρύφωνα    (ΣΥ.ΡΙΖ.Α)

 

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

ΖΟΡΜΠΑΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               του Νικολάου   (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      του Αλεξάνδρου              (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

ΚΙΛΙΝΤΖΗΣ          ΠΑΥΛΟΣ               του Βασιλείου   (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

ΛΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ              ΣΠΥΡΙΔΩΝ           του Κοσμά          (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

ΠΑΣΙΑΚΟΣ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       του Χρήστου      (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       του Νικολάου   (ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ)

 

ΟΚΔΕ

ΚΑΡΥΔΗΣ             ΜΑΡΚΟΣ              του Παναγιώτη                (ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ)

 

ΠΕΙΡΑΤΕΣ

ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ      ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ   του Θρασύβουλου          (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΞΙΩΝ, ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ)

 

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ

ΚΟΥΤΡΟΥΔΗΣ     ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ        του Βασιλείου   (ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ, ΞΑΝΑ! ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ)

ΠΛΙΑΤΣΙΟΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ          του Κωνσταντίνου          (ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ, ΞΑΝΑ! ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ)

 

ΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΚΩΛΕΤΤΗ             ΕΥΑΝΘΙΑ             του Ιωάννη         (ΚΟΙΝΩΝΙΑ)

 

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

ΜΙΣΠΙΝΑΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ            του Ιορδάνη      (ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ)

 

Ε.ΠΑ.Μ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ            ΛΑΖΑΡΟΣ            του Γεωργίου    (ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

 

Α.Κ.Κ.Ε.Λ.

ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ        ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  του Αποστόλου     (Α.Κ.Κ.Ε.Λ. (ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ)-ΛΕΥΚΟ (ΛΑΪΚΕΣ ΕΝΩΣΕΙΣ ΥΠΕΡΚΟΜΜΑΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ)-ΠΥΡΙΚΑΥΣΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑ)

 

ΟΑΚΚΕ

ΤΣΟΛΟΜΙΤΗΣ    ΗΛΙΑΣ   του Αντωνίου    (ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ)

 

Β.Σ. για τον Πρωινό Λόγο

Κοινοποιήστε
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someonePrint this page

Σχολιάστε