ΕΠΣ Κοζάνης: Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες του Σαββατοκύριακου 2 – 3 Μαΐου

1ος όμιλος
Χωρίς να ιδρώσει το Βατερό
Πέρασαν από το Πλατανόρεμμα τα Σέρβια
Καταιγίδα η Κοζάνη 2004
Λευκές ισοπαλίες στο Τρανόβαλτο και τη Ροδιανή
Δύσκολο τρίποντο για το Βαθύλακκο

24η αγωνιστική
Έλατος Ελάτης  – Α.Ε. Άνω Κώμης  0-0
Ερμής Πλατανορέμματος  – Τιτάν Σερβίων 0-1
Κένταυρος Πρωτοχωρίου    – Δόξα Ροδιανής  3-0 αα
Κοζάνη 2004 – Αναγέννηση Λιβαδερού 5-1
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής  – ΑΕ Κρανιδίων  0-0
Εθνικός Βατερού  – Μ. Αλ. Λευκοπηγής  3 – 0 αα
Ιωνικός Βαθυλάκκου  – ΑΟ Τρανοβάλτου 2-1

Βαθμολογία
Εθνικός Βατερού 63
Τιτάν Σερβίων 54
ΑΕ Άνω Κώμης 42
Ιωνικός Βαθυλάκκου 38
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής 37
Έλατος Ελάτης 34
Κένταυρος Πρωτοχωρίου 34
Κοζάνη 2004 32
Αναγέννηση Λιβαδερού 27
ΑΕ Κρανιδίων 26
Τρανόβαλτο 23
Ερμής Πλατανορέμματος 23
Μ. Αλ. Λευκοπηγής 21
Δόξα Ροδιανής 6

Επόμενη αγωνιστική 25η
Α.Ε. Άνω Κώμης  – Τιτάν Σερβίων
Δόξα Ροδιανής –  Έλατος Ελάτης
Αναγέννηση Λιβαδερού- Ερμής Πλατανορέμματος
ΑΕ Κρανιδίων – Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Κοζάνη 2004
Ιωνικός Βαθυλάκκου – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
ΑΟ Τρανοβάλτου – Εθνικός Βατερού

2ος όμιλος
Τι κι αν έχασε … άξιος πρωταθλητής ο ΠΑΟΚ Κοίλων … Εντυπωσίασε ο Ανθότοπος
Ματσάρα στο γήπεδο του στρατοπέδου, μεταξύ Πολυνίκη – Καρυοχωρίου
Αέρας οι Ακρίτες!
Νέο τρίποντο μέσα στη Χαραυγή ο Ατρόμητος
Σε ανοδική πορεία η Ασβεστόπετρα
Έχει σφυγμό  η  Μαυροπηγή!

24η αγωνιστική
Ερμής Ασβεστόπετρας  – ΑΣ Ποντοκώμης  1-0
Μ. Αλ. Χαραυγής  – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας  1-2
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας  – Ακρίτες Κοζάνης  0-5
Ηρακλής Κρυόβρυσης  – Άρης Μαυροπηγής  1-2
ΠΑΟΚ Κοίλων  – ΕΑΣ Ανθότοπος  2-3
Πολυνίκης  – Βέρμιο Καρυοχωρίου 1-3
Δόξα Μικροκάστρου  – Κεραυνός Πετρανών  3-0 αα

Βαθμολογία
ΠΑΟΚ Κοίλων 62
Μ. Αλ. Άρδασσας 55
ΕΑΣ Ανθότοπου 44
Ερμής Ασβεστόπετρας 39
Δόξα Μικροκάστρου 37
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 33
Μ. Αλ. Χαραυγής 32
Πολυνίκης 30
Ηρακλής Κρυόβρυσης 28
Βέρμιο Καρυοχωρίου 27
ΑΣ Ποντοκώμης 23
Ακρίτες Κοζάνης 22
Κεραυνός Πετρανών 18
Άρης Μαυροπηγής 15

Επόμενη αγωνιστική 25η
ΑΣ Ποντοκώμης – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Ακρίτες Κοζάνης –  Ερμής Ασβεστόπετρας
Άρης Μαυροπηγής – Μ. Αλ. Χαραυγής
ΕΑΣ Ανθότοπος – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ηρακλής Κρυόβρυσης
Δόξα Μικροκάστρου –  ΠΑΟΚ Κοίλων
Κεραυνός Πετρανών – Πολυνίκης

Από τις Ματιές στα σπορ

Κοινοποιήστε
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someonePrint this page

Σχολιάστε