Τελικό: Δείτε τους σταυρούς προτίμησης όλων των συνδυασμών του Δήμου Σερβίων – Βελβεντού

Συνδυασμός :     ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Τα αποτελέσματα αφορούν 58 ET επί συνόλου 58
1      ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     775
2      ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     741
3      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     721
4      ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     609
5      ΜΠΡΟΥΣΙΟΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     585
6      ΒΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     573
7      ΛΑΖΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     565
8      ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     526
9      ΓΚΑΜΠΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     520
10      ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΔΙΚΑΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     513
11      ΓΙΑΖΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     483
12      ΤΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΕΣΤΟΡΑ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     474
13      ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     456
14      ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     455
15      ΖΙΟΥΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     444
16      ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     424
17      ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     418
18      ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     393
19      ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     384
20      ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΕΦΡΕΜ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     361
21      ΜΠΑΛΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     346
22      ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     310
23      ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     308
24      ΣΙΑΜΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     302
25      ΔΕΛΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     288
26      ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     250
27      ΠΑΠΑΣΠΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     238
28      ΜΟΥΣΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     235
29      ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     231
30      ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     229
31      ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     222
32      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     172
33      ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     170
34      ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     160
35      ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     136
36      ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     130
37      ΜΥΛΩΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     127
38      ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     121
39      ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     81

Συνδυασμός :     Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ
Τα αποτελέσματα αφορούν 58 ET επί συνόλου 58
1      ΤΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     983
2      ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     580
3      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     545
4      ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΗΝΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     513
5      ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     500
6      ΚΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     462
7      ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     435
8      ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     434
9      ΔΙΣΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     423
10      ΓΕΜΕΝΕΤΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     416
11      ΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     414
12      ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     413
13      ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     387
14      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     386
15      ΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     384
16      ΜΠΟΥΧΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     383
17      ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     364
18      ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     360
19      ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ – ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     310
20      ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ–ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     306
21      ΠΑΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     282
22      ΛΑΣΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     278
23      ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     267
24      ΜΑΛΙΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     266
25      ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     262
26      ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     257
27      ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     241
28      ΒΑΡΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     234
29      ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     226
30      ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     222
31      ΚΑΨΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     221
32      ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     206
33      ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗ – ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     192
34      ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     164
35      ΚΟΥΤΣΟΥΓΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     153
36      ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     136
37      ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     120
38      ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     116
39      ΒΕΡΓΟΣ – ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     76
40      ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     76
41      ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     56

Συνδυασμός :     ΑΝΤ.Α.Μ.Α
Τα αποτελέσματα αφορούν 58 ET επί συνόλου 58
1      ΚΟΥΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     267
2      ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     224
3      ΠΑΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     200
4      ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     186
5      ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     161
6      ΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     156
7      ΜΠΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     152
8      ΒΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     144
9      ΛΕΠΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΕΥΚΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     136
10      ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     121
11      ΔΑΝΙΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     118
12      ΤΣΟΛΗΣ ΚΥΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     116
13      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     102
14      ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     101
15      ΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     97
16      ΛΑΣΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     88
17      ΔΑΝΙΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     78
18      ΝΤΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     78
19      ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     70
20      ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     56
21      ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     37
22      ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     35
23      ΡΟΔΙΑΝΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) του ΖΗΣΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     31
24      ΤΕΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     30
25      ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     27

Συνδυασμός :     ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Τα αποτελέσματα αφορούν 58 ET επί συνόλου 58
1      ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     289
2      ΣΙΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     143
3      ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     101
4      ΝΑΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     93
5      ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     75
6      ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     72
7      ΚΑΡΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     64
8      ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ–ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     61
9      ΛΑΣΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     53
10      ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     52
11      ΛΑΠΑΤΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     52
12      ΑΝΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     51
13      ΛΑΣΠΑ–ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     45
14      ΚΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     44
15      ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     43
16      ΓΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     40
17      ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     40
18      ΠΟΛΥΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     39
19      ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     37
20      ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     34
21      ΤΣΟΤΡΑ–ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     31
22      ΤΣΑΡΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     29
23      ΚΑΚΑΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     27
24      ΜΑΛΛΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     25
25      ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     25
26      ΤΖΙΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     25
27      ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     24
28      ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     22
29      ΜΙΧΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     17
30      ΒΡΟΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     15
31      ΠΗΓΑΔΑ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(ΣΕΡΒΙΩΝ)     14
32      ΝΑΤΣΙΟΥ–ΣΤΑΜΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     12
33      ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     8
34      ΓΚΙΟΥΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     7

Σχολιάστε