Δείτε την μέχρι στιγμής σταυροδοσία στους δήμους Εορδαίας, Βοΐου και Σερβίων-Βελβεντού!

Δήμος Εορδαίας

Συνδυασμός :     ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
Τα αποτελέσματα αφορούν 27 ET επί συνόλου 100
1      ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΡΜΙΟΥ)     792
2      ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     525
3      ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΚΣΕΥΗΣ)     301
4      ΜΠΙΓΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     256
5      ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΚΣΕΥΗΣ)     243
6      ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     197
7      ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     190
8      ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     154
9      ΠΕΪΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ (ΒΕΡΜΙΟΥ)     154
10      ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     146
11      ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     143
12      ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΒΛΑΣΤΗΣ)     139
13      ΜΑΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     133
14      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΡΑΔΟΥΝΙΣΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     133
15      ΤΣΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     132
16      ΚΕΣΚΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     121
17      ΣΑΛΑΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     95
18      ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     94
19      ΜΠΙΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     94
20      ΑΠΑΤΣΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     92
21      ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     92
22      ΚΟΥΤΟΥΚΛΕΡ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΚΣΕΥΗΣ)     91
23      ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΙΣΤΗ) του ΠΟΛΥΒΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     82
24      ΧΡΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     81
25      ΑΝΘΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     77
26      ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΡΙΒΙΑΔΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     77
27      ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     75
28      ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     71
29      ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     70
30      ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     69
31      ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     66
32      ΓΙΑΝΝΩΤΑ – ΠΡΑΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΛΑΣΤΗΣ     65
33      ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     64
34      ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     49
35      ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     49
36      ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     48
37      ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     46
38      ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     44
39      ΔΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     43
40      ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     43
41      ΙΤΣΚΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ (ΝΟΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     40
42      ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ – ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΕΥΗ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔ     40
43      ΣΙΣΚΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     37
44      ΚΑΤΣΙΑΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     34
45      ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΑΝΕΣΤΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     31
46      ΛΟΦΤΣΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     29
47      ΜΠΙΛΑΔΕΡΗ – ΣΑΝΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     28
48      ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     23
49      ΤΑΪΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     22
50      ΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     21
51      ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΘΩΜΑ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     16
52      ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     16
53      ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     15
54      ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     15
55      ΤΣΑΚΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     12
56      ΔΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     8
57      ΚΑΡΑΓΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     5
58      ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     5
59      ΒΑΡΝΑΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ)     2

Συνδυασμός :     ΕΟΡΔΑΙΑ – ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΙΤΩΝ
Τα αποτελέσματα αφορούν 27 ET επί συνόλου 100
1      ΤΣΟΚΤΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΣΗΦ (ΒΕΡΜΙΟΥ )     321
2      ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ )     296
3      ΚΛΙΑΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     239
4      ΝΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ )     201
5      ΤΣΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΕΡΜΙΟΥ )     201
6      ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     172
7      ΤΣΙΑΡΤΣΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΒΕΡΜΙΟΥ )     158
8      ΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     157
9      ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΕΡΜΙΟΥ )     155
10      ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΓΛΥΚΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΛΑΣΤΗ)     131
11      ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     129
12      ΣΙΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΟΣΜΑ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     124
13      ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     122
14      ΒΥΡΛΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     121
15      ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     109
16      ΚΕΡΑΜΑΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     102
17      ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     88
18      ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     87
19      ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     87
20      ΚΥΡΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΛΑΣΤΗ)     86
21      ΠΑΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ )     86
22      ΣΕΡΣΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΟΥΞ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     80
23      ΚΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     66
24      ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     61
25      ΚΑΪΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     61
26      ΣΤΑΪΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     55
27      ΚΩΣΤΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     49
28      ΣΠΕΝΤΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     48
29      ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     45
30      ΤΣΑΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     43
31      ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     41
32      ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     40
33      ΑΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     37
34      ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     37
35      ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     36
36      ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     33
37      ΚΟΚΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     33
38      ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     32
39      ΒΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     31
40      ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     31
41      ΚΑΛΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     29
42      ΠΑΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     29
43      ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     29
44      ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΡΙΓΚΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     27
45      ΜΟΡΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     27
46      ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     25
47      ΠΕΣΚΕΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     25
48      ΕΞΑΚΟΥΣΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     22
49      ΚΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     22
50      ΚΥΡΟΥ ΤΡΥΦΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     22
51      ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     22
52      ΤΣΟΚΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     21
53      ΜΩΣΑΪΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     19
54      ΣΑΠΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     19
55      ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     17
56      ΔΕΡΒΕΝΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     14
57      ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     13
58      ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     13
59      ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     12
60      ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     11
61      ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     11
62      ΜΠΑΛΤΙΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     10
63      ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     9
64      ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     9
65      ΚΩΣΤΕΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
66      ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     4
67      ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     1

Συνδυασμός :     ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΡΕΥΜΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
Τα αποτελέσματα αφορούν 27 ET επί συνόλου 100
1      ΣΙΧΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ)     69
2      ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     46
3      ΚΑΤΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΣΥΜΕΩΝ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     36
4      ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΒΛΑΣΤΗΣ)     29
5      ΑΜΟΙΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     28
6      ΤΕΚΝΕΤΣΙΔΗΣ ΠΑΡΙΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     27
7      ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     25
8      ΚΩΦΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     23
9      ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     20
10      ΜΠΑΝΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     18
11      ΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     17
12      ΜΗΤΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     16
13      ΣΙΑΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     16
14      ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     14
15      ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     13
16      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     12
17      ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     11
18      ΛΥΠΗΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     11
19      ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     10
20      ΤΣΑΝΤΖΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     9
21      ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     8
22      ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     8
23      ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     8
24      ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     8
25      ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     6
26      ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ – ΣΑΛΒΑΡΑ ΖΩΓΡΑΦΑ του ΤΡΥΦΩΝΑ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
27      ΠΑΠΑΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΚΑΛΥΨΩ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
28      ΖΕΓΚΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     4
29      ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     4
30      ΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     4
31      ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     3
32      ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ – ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     2
33      ΦΩΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     2
34      ΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     0
35      ΤΑΣΙΟΥ ΟΛΙΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     0
36      ΤΣΙΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     

Συνδυασμός :     ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Ιωάννα Ανδρονικίδου
Τα αποτελέσματα αφορούν 26 ET επί συνόλου 100
1      ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΤΟΛ)     34
2      ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΡΜΙΟΥ)     27
3      ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     23
4      ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     22
5      ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     17
6      ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     14
7      ΓΚΟΥΝΤΗ ΦΑΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     13
8      ΣΑΡΝΑΖΙΔΟΥ – ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΒΕΡΜΙΟΥ)     13
9      ΧΑΪΤΑ ΑΓΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     13
10      ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     12
11      ΔΙΡΧΑΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     11
12      ΖΙΑΜΠΑ-ΚΟΥΤΡΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     11
13      ΓΑΛΑΝΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΛΑΣΤΗΣ)     10
14      ΤΟΡΟΜΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)     10
15      ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     8
16      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔ)     8
17      ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΙΑ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     8
18      ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     8
19      ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     6
20      ΛΑΡΧΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     6
21      ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
22      ΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
23      ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
24      ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΥΠΑΤΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
25      ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
26      ΓΑΒΡΕΗΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     4
27      ΤΣΙΡΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     4
28      ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ-ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔ)     4
29      ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΗΛΙΑ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     3
30      ΛΕΜΟΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     3
31      ΡΑΔΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     3
32      ΚΟΤΡΙΔΟΥ – ΧΑΪΤΑ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     2
33      ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΛΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     2
34      ΚΟΥΤΚΑΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     2
35      ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     2
36      ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     2
37      ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     1
38      ΤΡΙΓΩΝΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     0
39      ΤΣΟΡΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     0

Συνδυασμός :     ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
Τα αποτελέσματα αφορούν 26 ET επί συνόλου 100
1      ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ)     54
2      ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     39
3      ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΕΡΜΙΟΥ)     39
4      ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     25
5      ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     23
6      ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     22
7      ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΟΥΛΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     20
8      ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     17
9      ΤΖΙΜΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     12
10      ΝΤΟΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ (ΒΛΑΣΤΗΣ)     9
11      ΒΟΥΝΟΤΡΥΠΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΡΓΙΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     7
12      ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ (ΜΑΡΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΒΕΡΜΙΟΥ)     7
13      ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     7
14      ΝΑΪΝΤΙ ΑΧΜΕΝΤ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΖΙΖ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     6
15      ΝΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ (ΒΕΡΜΙΟΥ)     6
16      ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     6
17      ΣΑΠΑΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     6
18      ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     6
19      ΤΣΑΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     6
20      ΧΑΡΙΤΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     6
21      ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
22      ΑΝΤΩΝΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
23      ΚΑΪΣΙΔΟΥ – ΛΙΑΜΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
24      ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
25      ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
26      ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
27      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
28      ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     5
29      ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ)     4
30      ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     4
31      ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     3
32      ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     3
33      ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     3
34      ΚΟΤΖΑΪΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     2
35      ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     2
36      ΣΙΟΥΖIΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     2
37      ΧΙΔΗΡΙΔΟΥ – ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     2
38      ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     1
39      ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     1
40      ΛΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΕΛΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     1
41      ΛΥΠΙΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     1
42      ΜΑΔΙΚΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     1
43      ΜΑΡΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     1
44      ΜΑΤΕΡΗ ΝΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     1
45      ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     1
46      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     1
47      ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ (ΦΙΛΙΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     1
48      ΣΤΡΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ)     1
49      ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     0
50      ΓΚΟΓΚΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     0
51      ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     0
52      ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     0
53      ΣΤΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΚΑ (ΜΑΡΙΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)     0

Δήμος Βοΐου:

Συνδυασμός :     ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΥΘΥΝΗΣ
Τα αποτελέσματα αφορούν 19 ET επί συνόλου 91
1      ΠΗΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     520
2      ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Κούμαν) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     305
3      ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΖΩΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     274
4      ΓΚΑΜΑΓΚΑΡΗ-ΚΟΥΤΣΗ ΑΓΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     256
5      ΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     226
6      ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Ντίνος) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     218
7      ΚΩΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     203
8      ΚΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     199
9      ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     186
10      ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     150
11      ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΣΚΙΟΥ)     135
12      ΠΑΠΑΣΙΜΟΥ ΣΥΜΕΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     129
13      ΣΤΑΜΠΟΛΟΥΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     124
14      ΣΥΝΑΧΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     116
15      ΝΙΟΠΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     114
16      ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     105
17      ΖΙΜΠΙΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     102
18      ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     92
19      ΣΙΜΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     90
20      ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     89
21      ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     88
22      ΓΑΛΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     73
23      ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     73
24      ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     69
25      ΤΟΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     69
26      ΤΖΗΚΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     60
27      ΣΕΒΑΣΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΑΒΒΑ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     59
28      ΓΙΑΠΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ(ΝΕΑΠΟΛΗ)     51
29      ΒΛΑΧΟΥ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΖΗΣΗ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     47
30      ΔΑΪΝΑΒΑ – ΜΗΤΡΑΓΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     44
31      ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     43
32      ΠΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     42
33      ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Σιέρα) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     41
34      ΩΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Βάρδας) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     37
35      ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     31
36      ΣΤΑΘΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (Φιλιώ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     30
37      ΚΟΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     29
38      ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ)     27
39      ΤΖΗΜΟΥΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     26
40      ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     24
41      ΚΩΝΤΣΙΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     23
42      ΒΟΥΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ)     22
43      ΤΕΡΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     22
44      ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Σάκης) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     21
45      ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     21
46      ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     19
47      ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     17
48      ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     16
49      ΜΑΝΤΩΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     14
50      ΛΑΖΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     10
51      ΡΑΝΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ (ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ)     10
52      ΚΑΠΕΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     7
53      ΣΙΑΜΠΑΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     6
54      ΤΣΙΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     3
55      ΖΗΤΑΚΗ – ΜΕΤΚΑΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     

Συνδυασμός :     Συμμαχία ευθύνης για το Βόιο
Τα αποτελέσματα αφορούν 19 ET επί συνόλου 91
1      ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     439
2      ΔΟΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     400
3      ΜΕΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     382
4      ΚΥΒΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΣΚΙΟΥ)     317
5      ΝΤΑΒΑΤΖΗ – ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     275
6      ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     270
7      ΛΑΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     243
8      ΖΑΡΚΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΣΚΙΟΥ)     238
9      ΓΚΙΑΓΚΙΑ – ΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΣΚΙΟΥ)     189
10      ΚΟΡΔΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     170
11      ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     164
12      ΤΣΑΡΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     147
13      ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     145
14      ΤΣΑΡΤΣΑΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     142
15      ΜΑΡΚΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     136
16      ΓΚΕΡΕΧΤΕΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     125
17      ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     124
18      ΠΑΪΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     122
19      ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     114
20      ΠΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     113
21      ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     99
22      ΛΥΣΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     98
23      ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     89
24      ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     79
25      ΣΚΙΠΙΤΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΓΙΟΥΛΗΣ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     72
26      ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     66
27      ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     61
28      ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     59
29      ΔΕΛΗΠΑΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     58
30      ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     51
31      ΤΙΟΥΚΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     31
32      ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     30
33      ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     26
34      ΚΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     22
35      ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     20
36      ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΥΠΟΧΘΟΝΙΟΣ) του ΚΩΝ/ΝΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     20
37      ΚΑΣΤΙΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     19
38      ΚΙΣΚΙΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     18
39      ΒΛΙΩΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΡΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ)     13
40      ΚΑΡΑΜΦΙΛΙΔΟΥ ΑΝΤΙΟΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     11
41      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΕΡΑΜΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     11
42      ΤΣΙΤΣΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     10
43      ΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΕΣΤΟΡΑ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     9
44      ΖΙΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ)     8
45      ΑΔΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     7
46      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     7
47      ΛΑΓΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     6
48      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΣΟΡΟΚΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     6
49      ΣΙΔΕΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     6
50      ΡΕΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     4

Συνδυασμός :     ΒΟΪΟ – ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
Τα αποτελέσματα αφορούν 19 ET επί συνόλου 91
1      ΠΑΤΣΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     264
2      ΜΕΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     258
3      ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     197
4      ΤΣΙΩΡΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     142
5      ΛΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     119
6      ΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     72
7      ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     58
8      ΠΑΛΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     57
9      ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥ-ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     49
10      ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΟΦΤΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     48
11      ΤΖΩΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     46
12      ΚΑΛΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     43
13      ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     41
14      ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     40
15      ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     36
16      ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     34
17      ΤΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     34
18      ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     32
19      ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     32
20      ΤΖΗΜΟΥΡΤΑ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     32
21      ΜΑΓΙΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     27
22      ΜΠΟΥΣΤΑΝΤΖΗ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     25
23      ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     21
24      ΤΣΙΝΤΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     20
25      ΖΑΓΚΟΥΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     18
26      ΔΑΛΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     16
27      ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     15
28      ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     15
29      ΓΚΟΤΖΑΜΠΟΥΪΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΗΛΙΑ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     12
30      ΒΛΑΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     7
31      ΔΕΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     7
32      ΣΙΒΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     7
33      ΚΑΛΑΓΑΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     6
34      ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     6
35      ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     3
36      ΔΩΣΣΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     3
37      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ)     3
38      ΡΑΝΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ)     3
39      ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     0

Συνδυασμός :     ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΪΟΥ
Τα αποτελέσματα αφορούν 19 ET επί συνόλου 91
1      ΓΚΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΑΣΚΙΟΥ)     56
2      ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     40
3      ΤΖΗΜΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     33
4      ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     26
5      ΖΩΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     26
6      ΛΑΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     26
7      ΓΚΟΜΠΤΖΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     20
8      ΜΠΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     20
9      ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     19
10      ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     19
11      ΣΑΤΑΤΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     16
12      ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     15
13      ΞΑΝΘΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΕΣΤΩΡΑ (ΑΣΚΙΟΥ)     14
14      ΔΕΛΗΠΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     13
15      ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     13
16      ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     10
17      ΚΑΤΣΑΩΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     9
18      ΤΖΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     9
19      ΑΝΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     8
20      ΓΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     8
21      ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     8
22      ΛΑΒΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΣΚΙΟΥ)     6
23      ΡΑΚΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     6
24      ΤΑΦΑΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     5
25      ΓΡΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     4
26      ΛΕΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     4
27      ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     4
28      ΠΑΡΙΝΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     4
29      ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΕΑΠΟΛΗΣ)     3
30      ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΝΑΟΥΜ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     3
31      ΧΑΣΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ (ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ)     3
32      ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     2
33      ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     2
34      ΛΑΓΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     0
35      ΜΠΟΝΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ)     0
36      ΤΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ)     0

Δήμος Σερβίων-Βελβεντού

Συνδυασμός :     ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Τα αποτελέσματα αφορούν 4 ET επί συνόλου 58
1      ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     50
2      ΓΚΑΜΠΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     49
3      ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     44
4      ΛΑΖΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     36
5      ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     32
6      ΠΑΠΑΣΠΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     30
7      ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     29
8      ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     20
9      ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     17
10      ΜΠΡΟΥΣΙΟΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     17
11      ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     16
12      ΤΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΕΣΤΟΡΑ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     15
13      ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     14
14      ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     12
15      ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     11
16      ΖΙΟΥΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     10
17      ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     10
18      ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     10
19      ΜΠΑΛΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     9
20      ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     9
21      ΓΙΑΖΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     8
22      ΣΙΑΜΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     7
23      ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     6
24      ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     6
25      ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΕΦΡΕΜ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     6
26      ΜΥΛΩΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     6
27      ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     6
28      ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     5
29      ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     4
30      ΜΟΥΣΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     4
31      ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     3
32      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     3
33      ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     3
34      ΔΕΛΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     2
35      ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     2
36      ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     1
37      ΒΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     0
38      ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0
39      ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΔΙΚΑΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0

Συνδυασμός :     Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ
Τα αποτελέσματα αφορούν 4 ET επί συνόλου 58
1      ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΗΝΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     108
2      ΤΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     96
3      ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     72
4      ΚΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     42
5      ΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     29
6      ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     28
7      ΜΠΟΥΧΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     23
8      ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     23
9      ΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     23
10      ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     20
11      ΚΑΨΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     19
12      ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     18
13      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     17
14      ΠΑΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     17
15      ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ–ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     16
16      ΛΑΣΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     15
17      ΜΑΛΙΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     13
18      ΔΙΣΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     11
19      ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     11
20      ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     9
21      ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     8
22      ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     6
23      ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     6
24      ΒΑΡΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     5
25      ΒΕΡΓΟΣ – ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     5
26      ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ – ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     4
27      ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     4
28      ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     4
29      ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗ – ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     3
30      ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     3
31      ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     3
32      ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     3
33      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     3
34      ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     3
35      ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     3
36      ΓΕΜΕΝΕΤΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     2
37      ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     2
38      ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     1
39      ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0
40      ΚΟΥΤΣΟΥΓΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0
41      ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0

Συνδυασμός :     ΑΝΤ.Α.Μ.Α
Τα αποτελέσματα αφορούν 5 ET επί συνόλου 58
1      ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     17
2      ΛΕΠΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΕΥΚΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     13
3      ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     13
4      ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     8
5      ΤΣΟΛΗΣ ΚΥΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     6
6      ΜΠΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     5
7      ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     5
8      ΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     4
9      ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     4
10      ΚΟΥΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     3
11      ΒΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     2
12      ΔΑΝΙΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     2
13      ΠΑΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     2
14      ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     2
15      ΔΑΝΙΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     1
16      ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     1
17      ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     1
18      ΡΟΔΙΑΝΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) του ΖΗΣΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     1
19      ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     1
20      ΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0
21      ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0
22      ΛΑΣΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0
23      ΝΤΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0
24      ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0
25      ΤΕΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     0

Συνδυασμός :     ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Τα αποτελέσματα αφορούν 4 ET επί συνόλου 58
1      ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     36
2      ΚΑΡΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     16
3      ΣΙΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     16
4      ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     10
5      ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     8
6      ΠΟΛΥΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     8
7      ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     7
8      ΓΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     6
9      ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)     5
10      ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     4
11      ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     4
12      ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     4
13      ΛΑΣΠΑ–ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     4
14      ΠΗΓΑΔΑ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(ΣΕΡΒΙΩΝ)     4
15      ΛΑΣΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     3
16      ΤΣΟΤΡΑ–ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     3
17      ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ–ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     2
18      ΑΝΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     1
19      ΒΡΟΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     1
20      ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     1
21      ΚΑΚΑΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     1
22      ΛΑΠΑΤΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     1
23      ΜΙΧΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     1
24      ΝΑΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     1
25      ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     1
26      ΤΣΑΡΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     1
27      ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0
28      ΓΚΙΟΥΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)     0
29      ΚΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0
30      ΜΑΛΛΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0
31      ΝΑΤΣΙΟΥ–ΣΤΑΜΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     0
32      ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     0
33      ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     0
34      ΤΖΙΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)     0

Σχολιάστε