Τα ονόματα του ψηφοδελτίου της «Συμμαχίας των πολιτών» του Γ. Δακή

Το μεσημέρι της Κυριακής, 27 Απριλίου 2014, κατέθεσε στο Πρωτοδικείο Κοζάνης το πλήρες ψηφοδέλτιο «Συμμαχία των πολιτών για τη Δυτική Μακεδονία» ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Γιώργος Δακής.

Σε δηλώσεις του σημείωσε μεταξύ άλλων: «Οι υποψήφιοί μας έχουν ιδιαίτερα ποιοτικά χαρακτηριστικά και αποτελούν εχέγγυο για ένα νικηφόρο αποτέλεσμα. Ενωτικά και καθαρά  προχωράμε έχοντας τη γνώση και την εμπειρία. Σε αυτή την προσπάθεια δεν περισσεύει κανένας».

Τα ονόματα που καταρτίζουν το ψηφοδέλτιο είναι τα εξής:

Περιφερειακή Ενότητα Γρεβενών

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης  
Ιωάννης Γιάτσιος

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
1. Καραϊορδανίδης Ελευθέριος
2. Κατή Βασιλική
3. Κουτσοτόλης Βασίλης
4. Μπιμπίκας Ιωάννης
5. Τεντόγλου Λεωνίδας
6. Τζήμας Κωνσταντίνος
7. Τσακνάκη Μαρία
8. Χατζηζήσης Λάμπρος

Περιφερειακή Ενότητα Καστοριάς

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης
Δημήτρης  Σαββόπουλος

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
1. Αντωνίου Θόδωρος
2. Βυσούλης Ιωάννης
3. Δούκης Χρυσόστομος
4. Εμμανουηλίδης Δημήτρης
5. Ζήδρου – Γρηγοριάδου Αλίκη
6. Κοζατσάνη Δέσποινα
7. Κυριακίδου Κάλι
8. Σαρρής Δημήτρης
9. Ταλίδης Φιλώτας
10. Χαρούμενος Πασχάλης
11. Χατζηζήσης Αλέξανδρος

Περιφερειακή Ενότητα Κοζάνης

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης
Γιάννης Σόκουτης

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
1. Αρνίδης Λεωνίδας
2. Ασαλουμίδης Νικόλαος
3. Βαβλιάρας Γιώργος
4. Βύζας Πέτρος
5. Διάφα Αλέκα
6. Δίκας Ιωάννης
7. Καΐδου Άννα
8. Κατσίκας Γιώργος
9. Κοεμτζόπουλος Δημήτρης
10. Κοσμίδης Δημήτρης
11. Κύρινας Απόστολος
12. Κωσταντινίδης Στάθης
13. Λεμονιώτης Λουκάς
14. Μακρυγιάννης Μενέλαος
15. Μαργαρίτης Γιώργος
16. Ματιάκη Χριστίνα
17. Μιχαηλίδης Κυριάκος
18. Νανοπούλου Άννα
19. Νικολαΐδης Θωμάς
20. Παντελίδης Ιάκωβος
21. Παπαγούσιας Θωμάς
22. Παπαδόπουλος Γιώργος
23. Παπανίκος Κωσταντίνος
24. Παπαχρήστου Μηνάς
25. Πάτρας Βασίλειος
26. Ρεπανά Βασιλική
27. Σβώλης Γιώργος
28. Σεβεντικίδου Βαλασία
29. Σπυρίδου Λαζαρίτσα
30. Τοπαλίδης Στέφανος
31. Τσεχελίδης Θεμιστοκλής
32. Φραγκουλίδης Σταύρος
33. Χατζημανώλης Στυλιανός

Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης
Βόσδου Σωτήριος

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
1. Γρομπανόπουλος Τρύφων
2. Ευαγγέλου Τάκης
3. Κιοσές Γιάννης
4. Κωνσταντίνου Γιάννης
5. Λιασόπουλος Γιώργος
6. Μίσκας Ιωάννης
7. Μπάρα Υβόνη
8. Μποντζίδης Χαράλαμπος
9. Ναλπαντίδου Βιβή
10. Παπάς Μιχάλης
11. Στεργίου – Τσαλαγιώργου Ειρήνη

Σχολιάστε