Τα πρώτα 101 ονόματα του συνδυασμού «Δημιουργική Ενότητα» της Παρασκευής Βρυζίδου

ΤΑ ΠΡΩΤΑ 102 ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» ΤΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΑΣ  ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΒΡΥΖΙΔΟΥ:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3 ΑΝΘΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
5 ΑΠΑΤΖΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ
6 ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΘΩΜΑΣ
9 ΓΙΑΝΝΩΤΑ-ΠΡΑΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10 ΔΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ
11 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ
12 ΙΤΣΚΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ (ΝΟΡΑ)
13 ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
14 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 ΚΑΤΣΙΑΝΑ ΕΛΕΝΗ
17 ΚΕΣΚΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19 ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20 ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ
21 ΛΟΦΤΣΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
22 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23 ΜΠΙΓΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
24 ΜΠΙΛΑΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ
25 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΣΑΑΚ
26 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ-ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΕΥΗ)
27 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
29 ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ)
30 ΣΑΛΑΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
31 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
32 ΣΙΣΚΟΥ ΑΘΗΝΑ
33 ΤΑΪΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
34 ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
35 ΤΣΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
36 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
37 ΤΣΟΚΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
38 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ
39 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
40 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
     
     
  1.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΓΑΛΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΓΚΕΚΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
5 ΖΑΜΠΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
6 ΚΩΣΤΙΚΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
7 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
10 ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
11 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
12 ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ-ΓΚΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
     
  2.ΑΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
1 ΜΗΝΑ ΟΛΓΑ
2 ΤΖΟΥΜΑΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
     
  3.ΑΝΑΡΡΑΧΗ
1 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
2 ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ
     
  4.ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
1 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
     
  5.ΑΡΔΑΣΣΑ
1 ΣΟΛΑΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
     
  6.ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑ
1 ΓΚΟΤΖΑΦΙΛΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
2 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΣΙΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
     
  7.ΒΛΑΣΤΗ
1 ΒΑΚΑΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΚΑΡΑΛΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
3 ΜΠΑΣΔΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
4 ΤΖΙΟΥΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
     
     
  8.ΓΑΛΑΤΕΙΑ
1 ΓΙΟΒΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2 ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
     
  9.ΔΡΟΣΕΡΟ
1 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΤΣΙΦΡΗ ΜΑΡΙΑ
     
  10.ΕΜΠΟΡΙΟ
1 ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2 ΜΠΟΖΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΧΡΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ
     
  11.ΕΡΜΑΚΙΑ
1 ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
     
  12.ΚΑΡΥΟΧΩΡΙ
1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
     
  13. ΚΟΜΑΝΟΣ
1 ΤΣΑΚΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
     
  14. ΚΟΜΝΗΝΑ
1 ΚΑΤΟΤΙΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
2 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
     
  15. ΜΑΥΡΟΠΗΓΗ
1 ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
     
  16. ΜΕΣΟΒΟΥΝΟ
1 ΤΣΙΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
     
  17. ΜΗΛΟΧΩΡΙ
1 ΜΠΑΜΠΟΥΝΑ-ΚΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2 ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
     
     
     
     
     
  18. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
2 ΘΥΜΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΜΑΓΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
4 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
     
  19. ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ
1 ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
     
  20. ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ
1 ΚΕΜΕΡΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
2 ΛΙΑΠΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
     
  21. ΠΡΟΑΣΤΙΟ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
     
  22. ΠΤΕΛΕΩΝΑΣ
1 ΤΣΑΛΚΙΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
     
  23. ΠΥΡΓΟΙ
1 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2 ΣΑΜΠΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
     
  24. ΣΠΗΛΙΑ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
     
  25. ΦΟΥΦΑΣ
1 ΒΟΡΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΣΕΡΒΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 


 

Σχολιάστε