Αποτελέσματα και βαθμολογίες στην ΕΠΣ Κοζάνης

Α’ κατηγορία

7η Αγωνιστική

Ερμής Ασβεστόπετρας – Τιτάν Σερβίων 2-0

Εθνικός Βατερού – Απόλλων Ακρινής  0-0

ΑΕ Κοζάνης – Κοζάνη 2004  3-1

ΑΣ Βελβεντό – Μ. Αλ. Άρδασσας  0-3

ΑΕ Περδίκκα – Αναγέννηση Εράτυρας  2-2

Ακ. Σιάτιστας – ΑΕΠ Καραγιαννίων  0-2

Εορδαϊκός – Μακεδονικός Φούφα  1-1

Αλιάκμων Αιανής – ΑΕ Ελίμεια 0-1

Ρεπό: ΠΑΟ Κοίλων

 

Βαθμολογία

Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 19

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας 18

Μακεδονικός Φούφα 14

Α.Σ. Εορδαϊκός 2007 14

Α.Ε. Κοζάνης 13

Α.Ε. Ελίμειας 13

Εθνικός Βατερού 11

Α.Ε. Περδίκκα 11

Ακ. Π. Σιάτιστας 8

Αναγέννηση Εράτυρας 8

Αλιάκμων Αιανής 6

Ερμής Ασβεστόπετρας 6

Τιτάν Σερβίων 5

Απόλλων 2010 Ακρινής 4

Α.Σ. Βελβεντό 3

ΠΑΟ Κοίλων 1

Κοζάνη 2004 1

 

Επόμενη Αγωνιστική  (8η)

ΑΕ Κοζάνης – Ακ. Σιάτιστας

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Εορδαϊκός

Κοζάνη 2004  – Ερμής Ασβεστόπετρας

Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Βατερού

Τιτάν Σερβίων – ΑΣ Βελβεντό

Απόλλων Ακρινής – Αλιάκμων Αιανής

Μ. Αλ. Άρδασσας – ΠΑΟ Κοίλων

ΑΕ Ελίμεια – ΑΕ Περδίκκα

Ρεπό: Αναγέννηση Εράτυρας

————————————————–

Β’ κατηγορία (1ος όμιλος)

5η Αγωνιστική

Δόξα Μικροκάστρου – Ακαδημία Βοΐου  0-2

Μακεδονικός Σιάτιστας –  ΑΟ Τρανοβάλτου 6-1

Ερμής Πλατανορέματος – Δόξα Ροδιανής 4-3

Έλατος Ελάτης – Δόξα Μεσιανής 3-1

Αναγέννηση Λιβαδερού – Πρόοδος Μεταξά  2-3

ΕΑΣ Ανθότοπου – Απόλλων Αυλών  1-1

ΑΕ Κρανιδίων – ΑΜΣ Γαλατινής

 

Βαθμολογία

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου Η Ένωση 13

Ερμής Πλατανορεύματος 12

Έλατος Ελάτης 11

Δόξα Ροδιανής 10

Α.Μ.Σ. Γαλατινής 10

Μακεδονικός Σιάτιστας 9

Ε.Α.Σ. Ανθότοπου 8

Δόξα Μεσιανής 7

Πρόοδος Μεταξά 6

Απόλλων Αυλών 5

Α.Ε. Κρανιδίων 4

Δόξα Μικροκάστρου 3

Αναγέννηση Λιβαδερού 1

Α.Ο. Τρανοβάλτου 0

 

Επόμενη Αγωνιστική (6η)

ΑΕ Κρανιδίων – Μακεδονικός Σιάτιστας

ΑΟ Τρανοβάλτου – ΕΑΣ Ανθότοπου

ΑΜΣ Γαλατινής – Αναγέννηση Λιβαδερού

Απόλλων Αυλών – Δόξα Μικροκάστρου

Πρόοδος Μεταξά – Ερμής Πλατανορέματος

Ακαδημία Βοΐου – Έλατος Ελάτης

Δόξα Ροδιανής – Δόξα Μεσιανής

 

Β’ κατηγορία (2ος όμιλος)

5η Αγωνιστική

Ακρίτες Κοζάνης – Αστραπή Κλείτου 0-3

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Κένταυρος Πρωτοχωρίου 3-3

Αναγέννηση Πτολ/δας – ΑΣ Καρυδίτσας 2-0

Ατρόμητος Πτολ/δας – Πολυνίκης Πτολ/δας 1-1

Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης – ΑΣ Ποντοκώμης 1-3

Δαναοί Κοζάνης – Άρης Μαυροπηγής 1-0

Ηρακλής Κρυόβρυσης – Μ. Αλ. Χαραυγής  2-2

 

Βαθμολογία

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας 15

Πολυνίκης 11

Κένταυρος Πρωτοχωρίου 8

Ηρακλής Κρυόβρυσης 8

Φ.Σ. Αστραπή Κλείτου 8

Ακρίτες Κοζάνης 7

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας 7

Άρης Μαυροπηγής 5

Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής 5

Δαναοί 2004 Κοζάνης 5

Α.Σ. Ποντοκώμης 5

Α.Σ. Καρυδίτσας 4

Βέρμιο Καρυοχωρίου 3

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης 1

 

Επόμενη Αγωνιστική (6η)

Ατρόμητος Πτολ/δας – Ακρίτες Κοζάνης

Αστραπή Κλείτου – Ηρακλής Κρυόβρυσης

Πολυνίκης Πτολ/δας –Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης

Μ. Αλ. Χαραυγής – Αναγέννηση Πτολ/δας

ΑΣ Ποντοκώμης – Βέρμιο Καρυοχωρίου

ΑΣ Καρυδίτσας – Δαναοί Κοζάνης

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Άρης Μαυροπηγής

————————————————————-

Γ’ κατηγορία

 3η Αγωνιστική

ΑΕ Άνω Κώμης – Άρης Καλονερίου 5-0

Αίας Μικροβάλτου – Δράση Τσοτυλίου 1-1

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Δόξα Λευκόβρυσης  1-0

Κεραυνός Πετρανών – Ηρακλής Δρεπάνου 1-2

Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Αναγέννηση Ανατολικού  2-0

 

Βαθμολογία

Μ.Α.Π.Σ. Αγίας Παρασκευής 9

Μέγας Αλέξανδρος Λευκοπηγής 7

Ηρακλής Δρεπάνου  6

Αίας Μικροβάλτου 5

Α .Ε. Άνω Κώμης 4

Δόξα Λευκόβρυσης 4

Δράση Τσοτυλίου 4

Αναγέννηση Ανατολικού 3

Κεραυνός Πετρανών 0

Άρης Καλονερίου 0

 

Επόμενη Αγωνιστική (4η)

Αναγέννηση Ανατολικού – Κεραυνός Πετρανών

Ηρακλής Δρεπάνου – Δράση Τσοτυλίου

Δόξα Λευκόβρυσης – Αίας Μικροβάλτου

Μ. Αλ. Λευκοπηγής – ΑΕ Άνω Κώμης

Άρης Καλονερίου – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

sierafm.gr

Σχολιάστε