4ος Παραλίμνιος Αγώνας Δρόμου Ρυμνίου

rimnio agonas dromou8756

Πέραν από τους προφανείς και αυτονόητους σκοπούς της διοργάνωσης, που ήταν η άθληση και η ευγενής άμιλλα των συμμετεχόντων, ο 4

ος Παραλίμνιος Αγώνας Δρόμου Ρυμνίου κατάφερε να «εκπληρώσει» και το δεύτερο στόχο του που ήταν η ανάδειξη του πανέμορφου τοπίου της περιοχής με το ανεπανάληπτο και μοναδικό φυσικό περιβάλλον, στο χώρο «ζεύξης» των δυο λιμνών Ιλαρίωνα και Πολυφύτου, που μπορούν να δώσουν απαντήσεις στην επόμενη μέρα, απαντήσεις στην κρίση…

 

Αυτό ήταν και το μήνυμα της ταυτόσημης δήλωσης των δημάρχων Κοζάνης και Σερβίων – Βελβεντού, που κατέληξαν ότι «οι λίμνες μας ενώνουν»…

 

Και βέβαια μια ακόμη επιτυχημένη εκδήλωση προστέθηκε στο ενεργητικό των διοργανωτών, με τον 4ο Παραλίμνιο Αγώνα Δρόμου Ρυμνίου, που διεξήχθη την Κυριακή 2 Σεπτεμβρίου 2012.

 

Εκατόν έντεκα (111) δρομείς από διάφορα μέρη της Ελλάδας συμμετείχαν στον κύριο λαϊκό ανώμαλο δρόμο των 15 χλμ και περισσότεροι από εβδομήντα (70) στον περιπατητικό δρόμο των 5 χλμ.

 

Η εκκίνηση δόθηκε λίγο μετά τις 10:00 από τη είσοδο του Ρυμνίου. Η διαδρομή ήταν η διάσχιση με επιστροφή της γέφυρας Ρυμνίου, η ασφάλτινη περί τα 4,5 χλμ διαδρομή προς Ζιδάνι, η παραλίμνια χωμάτινη διαδρομή μέσω των Αναβρυκών και του πλατανόδασους Ρυμνίου και ο τερματισμός στην πλατεία του Ρυμνίου. Διαδρομή ασφαλώς που

άφησε απόλυτα ικανοποιημένους τους δρομείς από την ομορφιά του τοπίου που προαναφέραμε και τις παροχές υποστήριξης (σταθμοί νερού, σήμανση, μέτρα οδικής ασφάλειας). Ο περιπατητικός δρόμος περιελάμβανε τη διαδρομή μέχρι το πλατανόδασος Ρυμνίου και την επιστροφή στην πλατεία.

 

Στο αγωνιστικό μέρος υπήρξε αρκετά έντονος ανταγωνισμός, με σχετικά καλούς χρόνους. Οι νικητές στις δυο κύριες κατηγορίες ανδρών και γυναικών, που τους απονεμήθηκαν τα αντίστοιχα μετάλλια και κύπελλα και διπλώματα, ήταν:

 

Α. Κατηγορία ΑΝΔΡΩΝ

1ος Νάτσιας Ηλίας του ΕΑ Ιωαννίνων, με χρόνο 0:58:41

2ος Κουτζιακουτζίδης Κων/νος του ΣΔΥ Κοζάνης, με χρόνο 0:59:57

3ος Σουμαλιάς Ζήνων της Λέσχης Ειδικών Δυνάμεων Καστοριάς, με χρόνο 1:00:28

Β. Κατηγορία ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η Μάρτου Νικολέτα του ΣΔΥ Κοζάνης, με χρόνο 1:20:30

2η Αγγελή Αρετή από τα Ιωάννινα

3η Βελισσαράκου Κατερίνα, του ΖΕΥΣ Πιερίας

 

Επιπλέον στους πρώτους νικητές των δυο κατηγοριών απονεμήθηκε το βιβλίο του καθηγητή Φυσικής Αγωγής Σάββα Χριστοδούλου «Έντονη δραστηριότητα και διατροφή αποκατάστασης».

 

Θέση στους βραβευθέντες είχε και η 3η πανελληνιονίκης του επτάθλου γυναικών Στέλλα Τζικανούλα, αθλήτρια του ΑΣ ΤΙΤΑΝ Σερβίων, που τιμήθηκε με αναμνηστικό μετάλλιο.

 

Ακόμη σε όλους τους δρομείς απονεμήθηκαν αναμνηστικά μετάλλια και διπλώματα συμμετοχής.

 

Τέλος προς τιμή των συμμετεχόντων αθλητών, των συνοδών και επισκεπτών καθώς και όλων των παρευρισκομένων, δόθηκε μικρή δεξίωση, με τα περισσότερα εδέσματα που προσφέρθηκαν να ήταν σπιτικά από τις γυναίκες του Ρυμνίου.

 

Διοργανώθηκε από το Μορφωτικό Αθλητικό Σύλλογο Ρυμνίου σε συνεργασία με τον Οργανισμό Αθλητισμού Πολιτισμού Νεολαίας Δήμου Κοζάνης το Σύλλογο Δρομέων Υγείας Κοζάνης και το Δήμο Σερβίων – Βελβεντού. «Ψυχή» και παρουσιαστής της εκδήλωσης ήταν ο πρόεδρος του ΣΔΥ Κοζάνης Τάκης Σταθόπουλος, ενώ υπηρεσίες γραμματειακής υποστήριξης προσέφεραν μέλη του αθλητικού συλλόγου «Αίας» Μικροβάλτου. Ασφαλώς τα εύσημα ανήκουν στον πρόεδρο του Μορφωτικού συλλόγου και πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας Ρυμνίου Νίκο Αρβανίτη για την υποδοχή και φιλοξενία με την παρουσία πολλών εθελοντών που κατέστησαν άψογη τη διεξαγωγή του αγώνα.

 

Πολύτιμες υπηρεσίες στην διοργάνωση προσέφεραν η Αστυνομική Δνση Κοζάνης με τη διάθεση περιπολικών και προσωπικού, η Ελληνική Ομάδα Διάσωσης και διάφοροι χορηγοί.

 

Από πλευράς επισήμων που έκαναν και τις απονομές παραβρέθηκαν, ο δήμαρχος Κοζάνης Λάζαρος Μαλούτας, ο δήμαρχος Σερβίων-Βελβεντού Βασίλης Κωνσταντόπουλος, οι περιφερειακοί σύμβουλοι Κωνσταντίνα Μητροπούλου, Γιώργος Μαργαρίτης και Γιώργος Αδαμίδης οι αντιδήμαρχοι Κοζάνης Γιώργος Τζέλλος και Βαγγέλης Καραπάτσιος, ο αντιδήμαρχος Σερβίων – Βελβεντού Γιώργος Μπάκανος κ.α

 

Τα πλήρη αποτελέσματα του αγώνα των 15 χλμ, έχουν ως εξής:

 

α/α

Ονοματεπώνυμο

Νο

Χρόνος

Σύλλογος

1

ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ

137

0:58:41

ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2

ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

97

0:59:57

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

3

ΣΟΥΜΑΛΙΑΣ ΖΗΝΩΝ

117

1:00:28

ΛΕΣΧΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ

4

ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

290

1:01:19

ΟΜΓ ΚΟΖΑΝΗΣ

5

ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

192

1:01:30

ΟΜΓ ΚΟΖΑΝΗ

6

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

5

1:02:03

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

7

ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

16

1:02:03

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

8

ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

3

1:03:45

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

9

ΜΑΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

168

1:04:49

ΒΑΡΙΚΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

10

ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

142

1:05:23

ΕΟΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

11

ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

144

1:06:15

ΕΟΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

12

ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

131

1:06:22

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

13

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

46

1:06:23

ΕΜΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ

14

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

126

1:06:43

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

15

ΜΟΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

180

1:07:14

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

16

ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΗΣ

113

1:07:31

ΚΟΖΑΝΗ

17

ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

156

1:07:39

ΑΙΑΝΗ

18

ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝ

170

1:07:40

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

19

ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

127

1:08:23

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

20

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΝΙΚΟΣ

294

1:08:59

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

21

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

292

1:09:05

ΑΙΑΝΗ

22

ΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

155

1:09:44

ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΛΑΣΟΝΟΣ

23

ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

260

1:09:44

ΕΛΑΣΣΟΝΑ

24

ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

124

1:09:59

ΚΟΖΑΝΗ

25

ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

295

1:10:13

ΣΕΡΒΙΑ

26

ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

36

1:10:30

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

27

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΤΑΘΗΣ

85

1:10:44

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

28

ΘΩΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

92

1:11:14

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

29

ΠΑΠΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

190

1:11:32

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

30

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

250

1:11:32

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

31

ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

19

1:11:39

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

32

ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

116

1:11:39

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

33

ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

74

1:11:44

ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

34

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

165

1:11:49

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

35

ΚΡΙΤΣΑΝΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

68

1:11:53

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

36

ΔΕΛΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

287

1:12:11

ΚΡΑΝΙΔΙΑ

37

ΠΑΤΣΩΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

50

1:12:20

ΚΟΖΑΝΗ

38

ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

161

1:12:50

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ

ΛΑΡΙΣΑΣ

39

ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

291

1:13:53

ΣΔΟ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

40

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

163

1:13:58

ΜΑΣ ΡΥΜΝΙΟΥ

41

ΚΑΛΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

88

1:13:59

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

42

ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

404

1:14:40

ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑ ΣΕΡΒΙΩΝ

43

ΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

181

1:14:41

ΣΔΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

44

ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ

179

1:15:28

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

45

ΝΤΟΥΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

164

1:15:38

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

46

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

169

1:16:32

ΚΟΖΑΝΗ

47

ΝΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

138

1:16:35

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

48

ΝΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

160

1:16:35

ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΕΛΛΑΣΟΝΟΣ

49

ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

31

1:16:41

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

50

ΤΣΑΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

403

1:17:42

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

51

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

6

1:18:15

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

52

ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

103

1:18:35

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

53

ΔΑΡΔΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

187

1:19:00

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ

54

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ

10

1:19:17

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

55

ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

152

1:19:53

ΒΕΡΟΙΑ

56

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

289

1:20:01

ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

57

ΚΑΡΑΠΟΝΑΡΛΙΔΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ

87

1:20:28

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

58

ΔΡΑΓΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

178

1:20:28

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

59

ΜΑΡΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

104

1:20:30

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

60

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

134

1:20:30

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

61

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

21

1:21:09

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

62

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

105

1:21:09

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

63

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΣΙΟΣ

147

1:21:14

ΣΔΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

64

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

402

1:21:28

ΣΕΡΒΙΑ

65

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

145

1:21:38

ΚΟΖΑΝΗ

66

ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

175

1:22:25

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

67

ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

98

1:22:43

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

68

ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

102

1:22:43

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

69

ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

143

1:23

ΕΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

70

ΤΣΙΓΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

29

1:23:23

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

71

ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

30

1:23:23

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

72

ΓΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

283

1:23:30

ΦΛΩΡΙΝΑ

73

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

191

1:23:34

ΚΟΖΑΝΗ

74

ΤΟΤΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

151

1:23:37

ΕΛΙΜΕΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ

75

ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ

198

1:23:55

MEGA BIKE – ΝΟΜΑΣ

76

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΗΛΙΑΣ

59

1:24:44

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

77

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

200

1:24:54

ΜΑΣ ΡΥΜΝΙΟΥ

78

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

15

1:25:33

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

79

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

122

1:26:18

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

80

ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

176

1:26:48

ΚΡΟΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

81

ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ ΑΡΗΣ

27

1:27:05

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

82

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

286

1:27:25

ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

83

ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ

109

1:28:47

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

84

ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

112

1:28:47

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

85

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

40

1:28:53

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

86

ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

115

1:28:57

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

87

ΚΟΚΚΙΝΟΓΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

272

1:29:21

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

88

ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

288

1:29:21

ΣΕΡΒΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ

89

ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

293

1:29:29

ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

90

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

285

1:29:57

GREEN RUNNING ΠΑΜ

91

ΤΖΙΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

89

1:30:40

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

92

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

56

1:31:20

ΚΟΖΑΝΗ

93

ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

133

1:32:54

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

94

ΜΠΙΛΛΙΜΗ ΒΙΟΛΕΤΑ

284

1:33:50

ΦΛΩΡΙΝΑ

95

ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

94

1:34:10

ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

96

ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

297

1:34:39

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

97

ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

79

1:42:01

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

98

ΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

80

1:42:01

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

99

ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

174

1:42:25

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

100

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

154

1:42:46

ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

101

ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΗ ΡΕΝΑ

73

1:44:22

ΚΟΖΑΝΗ

102

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

330

1:45:17

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

103

ΓΚΑΝΤΣΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

331

1:45:17

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

104

ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

195

1:46:57

ΒΕΡΟΙΑ

105

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

140

1:50:45

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

106

ΝΕΟΦΩΤΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

24

 

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

107

ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΚΟΣ

33

 

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

108

ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

115

 

ΣΕΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

109

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

118

 

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

110

ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

125

 

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

111

ΤΟΤΣΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

148

 

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

Γιώργος Μαστρογιαννόπουλος

 

Σχολιάστε